Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Vote_lcapburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Voting_barburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Vote_lcapburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Voting_barburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin???

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
utkucuk
Yeni Üye
Yeni Üye
utkucuk

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 29/11/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : afyon Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 19:37

ben de gül ki sevgilim sarkısını söylerdim
crayz_gril
Yeni Üye
Yeni Üye
crayz_gril

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : ankara Hobi : dans drama müzik Meslek : lise https://www.facebook.com

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2008, 11:55

yanımdayken bayılırım kalkıncada şebnem ferahtan benim küçük sevigilim bide irem kölem ol u sölerdimmmmm Gülümseme
crayz_gril
Yeni Üye
Yeni Üye
crayz_gril

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : ankara Hobi : dans drama müzik Meslek : lise https://www.facebook.com

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2008, 11:56

ya bide bjk li diğilim fenerbahçeliim
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2008, 15:09

kndi bestelediğim bi şarkıyı söylerdm ama o rock cı bn rapciym
_fatma_
Yeni Üye
Yeni Üye
_fatma_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 23/11/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : hatay Hobi : şarkı dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Ara. 2008, 13:10

ya siZ NE İYOSUNUZ BEN DUVARLARA BURAK SAĞYAŞAR YAZDIM
_fatma_
Yeni Üye
Yeni Üye
_fatma_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 23/11/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : hatay Hobi : şarkı dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Ara. 2008, 13:12

BEN İREM HAYELET SEVGİLİM İ SÖYLERDİM AŞKIMA
crayz_gril
Yeni Üye
Yeni Üye
crayz_gril

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 16:48

ben utanırdım söyleyemezdim ama söylicek olsam SANA AĞŞIĞIM şarkısını söylerdim

O TATLI GÜZEL YÜZÜN YANGINIMI KÖRÜKLER GÜLÜŞÜN GÖZLERİN BENİ BENDEN ALIR ...burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3  :{
burak_beyza
Yeni Üye
Yeni Üye
burak_beyza

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : bursa Hobi : müzik,ebru yapmak,buz pateni Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 19:43

[b]beni en ii ifade edicek yalın-cumhuriyet ya da yine yalın-herşey sensin olabilirdi ama sesim berbat benden dinleyince kaçardıı[b][/b][/b]
gizmo
Isınan Üye
Isınan Üye
gizmo

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 61 Nerden : artvin Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 17:52

bn 2 şarkı sölemek gerekirse serdar ortaçın şeytan ve justin timberlakenn like I Love you 'yu sölerdm
gizmo
Isınan Üye
Isınan Üye
gizmo

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 61 Nerden : artvin Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 22:14

bn şeytanı ve like I Love you
sibel çiçek
Yeni Üye
Yeni Üye
sibel çiçek

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : bursa Hobi : müzik dınlemek ve spor yapmak Meslek : lisans

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 03:43

seni seviyorum biliyormusun seni seviyorum görüyormusun gönlümün umudusun umudumun onurusun günler boyu gecler boyu senle olsam bir ömür boyu seni istiyorum diliyorum ben seni seviyorum yüreğinde saklı kudretinle hem ömürde hem ölümde ben seni seviyorum sen sevsende sevmesende gönlüme gelmesende ben seni seviyorum
z.gizem
Yeni Üye
Yeni Üye
z.gizem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : resim yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 16:03

gülki sevgilim gülki gözlerin solmasın sakın aşk çiçeğimmm gel biraz bana gelbirazdaha arşaçıksın nağmelerimm hadi gell derdimm Sırıtmak:D
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 17:55

Ben rafet elromandan "sevdim ama sonu yoktu"yu sölerdim Love Aşık Kemancı
büşra kurtuldu
Yeni Üye
Yeni Üye
büşra kurtuldu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 01/04/09 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : istanbul Hobi : basketbol oynuyorum,sago'mmmm'u dinlemek,dans etmek ve ders çalışırken havuç yemek :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 19:05

ben yalın-meleklerin sözü warı birde yusuf güney-heder oldum aşkınayı söylerdim
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:30

ben söyleyemezdiimm...:
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:31

Sırıtmak:D:D
Sırıtmak:D:D
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:35

utanırdım ama söylemek isterdimm:D:D:D
hukukçu
Yeni Üye
Yeni Üye
hukukçu

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/09 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : ankara Hobi : ebru yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 15:57

Yaşar dan Masal'ı söylerdim ve hatta söylüyorumm: Masal bu ya oldu ya
Cezbime tutuldu ya kaçma
Böyle biri karşına kaç kere çıkar

Geldi deli efkarın içimi sardı
Gir sinemin sinemin içine yar
Bak yaş oldun didemin ucunda varsın
Ak sinemin sinemin içini sar

gör artık be yaaa:(((((((((
hatice a
Isınan Üye
Isınan Üye
hatice a

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : adana hasan adalı Hobi : müzik dinlemek,utkunun resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 18:09

dj ateşten sew sew sew şarkısını söylerdim

burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin???

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3