Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Vote_lcapburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Voting_barburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Vote_lcapburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Voting_barburak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin???

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
AselBelis
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
AselBelis

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 148 Nerden : ANKARA Hobi : nete girmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 18:49

KUTSİ / İLAN-I AŞK
armagangonca
Yeni Üye
Yeni Üye
armagangonca

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 20:20

bence ben yüksek sadakat-döneceksin diye söz veri söylerim
berse
Yeni Üye
Yeni Üye
berse

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : Hobi : kitap okumak spor yapmak çizim yapmak Meslek : mühendislik

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 14:42

ben çelikten aşığım aşık şarkısını söylerdim...
_dilek_
Yeni Üye
Yeni Üye
_dilek_

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 15:29

sen yanımda ama ben hasretlerde,söyleyemem derdimi istemde,anlasana kaderim ellerinde sus yüreğim söyleme,gözlerinin derininde kayboldum gel kurtar beni aşk gördüğüm en güzel düş bir tek sen uyandır beni
_dilek_
Yeni Üye
Yeni Üye
_dilek_

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 15:51

(tolga futacıda usul usulu söylerdim) her şeyi herkesi alırım karşıma birtek seni kaybetmeyi göze alamam gel ortak ol içimi daglayan şu acıma üç gün dayanır sonra ölürüm

Flood yapma !!!
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 20:12

rafet el roman aşk-ı virane ve emre aydın bu ara ihtiyacım var sanayı söylerdim ikiside süper kuzuma bunlar yakışır
aytul
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : Hobi : resim yapmak müzik din gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 15:48

ben bura^ıma o^uzsan koçdan al ahını sarkısını sölerdim seni choq sefiom
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 16:18

ümit besen ı love you ı love you do you love mi? yes ı do sölerdim şaka bir yana ben burak**cıma gül ki sevgilimi söylerdim
utku*büşra
Isınan Üye
Isınan Üye
utku*büşra

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 30 Nerden : Hobi : utkuyu seyretmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 20:00

ben kenan doğulu ^^baş harfi ben^^sölerdim..
eksen
Yeni Üye
Yeni Üye
eksen

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : Hobi : gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 18:10

berker- gül bakışlım Gülümseme
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 18:41

şebnem ferahın bırak kadının olayım şarkısını söylerdim
ARZUMmMmMm
Yeni Üye
Yeni Üye
ARZUMmMmMm

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : Hobi : "^^burak^^" Meslek : ögrenci!!!

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 18:51

"^^ hadisee-- 'deli oglan soleRdm..'Sırıtmak...^^"" border="0" alt=""/> Sırıtmak
berna
Yeni Üye
Yeni Üye
berna

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 26 Nerden : ankara Hobi : kitap okumak müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 22:46

ben özgünün yanlızlık şarkısını söylerdin..
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 10:59

duyqu demiş ki:
FeRhaT GöçErDEN güL Kİ SöLeRdİM:)Gülümseme

aynn bnde onu sölerdimm
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 15:21

bn aslında o anki ruhsal halime göre söylerdim ki hep aşık olduğu için ruh halim aşk şarkısı söylerdim heralde
ama kargalarıı düşürmek istemem tabe GülümsemeGülümseme :Lol:
beyazgül
Yeni Üye
Yeni Üye
beyazgül

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : Hobi : tv,müzik,gezmek v.s Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 18:12

OLMAZ OLMAZ BÖYLE GÜZELLİK OLMAZ DÜNYA BİTSEDE YERİN HİÇ DOLMAZZZ UTKUMM BENİM BİTANESİN
tatlı kıss
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tatlı kıss

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 184 Nerden : antalya Hobi : test çözmek,burak&hande,küçük kadınları VE gece gündüzü izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 16:51

gözlerime çizdim seni yi söylerdim
bide çok tatlısın güzelsin şekercimi baban senin
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 18:45

rafet elromanın aşk-ı viraneyi söylerdim
smg_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
smg_burak

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : yüzme Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 17:11

gülki sevgilim
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 18:32

bütün romantik şarkıları söylerdima ma genellikle rafetten söylerdim
Emine DURAK
Isınan Üye
Isınan Üye
Emine DURAK

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Hobi : internette dolaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 11 Kas. 2008, 13:26

kendi yazdığım bi şarkıyı söykemek isterdim
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 11 Kas. 2008, 16:12

bırak kadınınolayım derdim
selineburak
Isınan Üye
Isınan Üye
selineburak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 40 Nerden : bolu Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 14:27

tandan aşkım aşkımı
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 14:28

ona bestelediğim şarkılardan birini söylerdim
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 14:29

çünKüüm vaRLıqınLa yokLuqunLa séN haRiKasınn [[x
seren
Yeni Üye
Yeni Üye
seren

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : bursa Hobi : ders çalışmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 18:25

ben ölürüm hasretenle şarkısını söylerdim
kep
Yeni Üye
Yeni Üye
kep

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : hatay Hobi : dans Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 19:59

ben ona tarkandan ölürüm sanayı sölerdimm
utkum en büük tutkum
Yeni Üye
Yeni Üye
utkum en büük tutkum

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : HoMe!!! Hobi : küçük kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 16 Kas. 2008, 13:53

bn utqu'ma AYNA'NıN-ÇoK FeNa aŞıK oLdM ŞaRkIsInI SöLerDm

Çok fena aşık oldum aşık oldum galiba
Nasıl bir belaysa bu acı tatlı yanyana
Sadece görmek için iki dakka yüzünü
Sabah akşam deli gibi bekliyorum dönmeni
Al canımı canına katıp da git dedim sana
Ah acını acıma katıp da git
Benim senden başka alacak nefesim yok ki İstanbulda
Al nefesimi nefesime kat öyle git
Dur ne olur ne olur gitme diyemem
Diyemem diyemem aslında hiçbirşey diyemem
Herşeyim ne kadar sana bağlıymış hayatımda
Sadece ben sevdim diye
Bizi senden geri isteyemem...
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 17 Kas. 2008, 19:12

bn sonuna kadar aynı şeyi söylemeyi düşünüyorum şebnem ferah'ın bırak kadının olayımı burak kadının olayım diyerek söylerdim
büşranurum
Yeni Üye
Yeni Üye
büşranurum

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 23/11/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : istanbul Hobi : gitar çalmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin??? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 13:04

tabiikide ne kadar aşk şarkısı varsa hepsiii
bide ismail yk ebru yaşarın seviyorum seni olurdu heralde

burak sağyaşar'a sölemek isteseydn hngi şarkıyı sölerdin???

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki