Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
mert
Yeni Üye
Yeni Üye
mert

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : Hobi : gitar çalmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 12:07

[u]msneeeee verr llütfenn
olurmuu
mert
Yeni Üye
Yeni Üye
mert

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : Hobi : gitar çalmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 12:08

[img][/img][url]bbbbbbbbbbbbbyyyyyy
[/url]
:)nil(:
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
:)nil(:

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 147 Nerden : ANKARA Hobi : müzik dinlemek,gezmek,alışveriş yapmak,yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 14:06

ben gülmenin ona çok yakıştığını söylerdim.(eğer karşılaşırsak umarım heyecandan ve utançtan bunu söyleyebilirmiyim bilemiyorum ama olsun bnde burda sölüyorm)Sırıtmak
hastasıyım
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 14:10

seni coook seviyoruuummmm
giza
Yeni Üye
Yeni Üye
giza

Kadın
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 14:47

seniiiiiiiiiiiiiiii çooooooooook sewiyorummmmmm
karanlıklar prensesi
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden : bebeğimin kalbinden Hobi : bebeğimle mesajlaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 15:31

offfffffffff bu kadar çikin olmak zorunda mısın :heart:
esim
Yeni Üye
Yeni Üye
esim

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 16:13

meraba burak derdim Gülümseme
burak__cı
Yeni Üye
Yeni Üye
burak__cı

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : buraak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 17:13

ne söylenebilirki yaaa ona söyleyecek kelime bulamıyorum cok yakışıklı yha[/b]
gkn92
Yeni Üye
Yeni Üye
gkn92

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : oyunculuk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 17:39

askımsın
ikoş
Yeni Üye
Yeni Üye
ikoş

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : müzik Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 22:49

insan izlemeye kıyamıoo yha bebiş yüzlüm bnm:)
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Hobi : voleybol,müzik vee burak:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 12:17

ÇoOK TaTLıSıN:)
BÜ$R@
Yeni Üye
Yeni Üye
BÜ$R@

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İSTANBUL Hobi : bilgisayar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 15:16

:lol!: YA HERKES ÇOK TATLISIN ÇOK YAKIŞIKLISIN DİO SANA AŞIĞIM DİO AMA BENCE HEPSİ YALAN DAHA SADECE EKRANDA GÖRDÜĞÜNÜZ BİRİNE NASIL AŞIK OLUYORSUNUZ BENCE ÇOK SAÇMA TAMAM OYUNCULUK OLARAK ÇOK İYİ SEMPATİKTE AMA AŞK FİLAN YALAN BENCE ABARTMAYIN KIZLAR YA.....[img][/img] :lol!:
enise
Yeni Üye
Yeni Üye
enise

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 15:21

hepsini es geçmeden okuyomuşsun bu yüzden sana sölemek istediğim herşeyi söliycem.SENİN GİBİ BİRİSİNİ HİÇ GÖRMEDİM. İLK DEFA TV DEN BİRİNİ ÇOK SEVİYORUM. VE ONUN SİTESİNE ÜYE OLUYORUM. BİLİYORMUSUN:SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM.!!!!!!!!!! :oops: :heart:
cici_kiz
Yeni Üye
Yeni Üye
cici_kiz

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : ev hanımı

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 16:31

seni çok ama çok seviyorum çok tatlısın bu msjı umarım okursun o bakısların cok seyler anlatır ınsana
arşüb
Yeni Üye
Yeni Üye
arşüb

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : burak sağyaşarı sevmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 20:49

burak yha seni bir dünya gözüyle görseydim yha allahtan başka bişi istemem
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 21:18

onu çok sevdiimi ve nie bu kadar yakışıklııısınnn yha ve nie yanımda diilsin derdim
rukiye
Yeni Üye
Yeni Üye
rukiye

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 23:08

hem yakışıklı hemde akıllı tatlı masum =}
REYHAN DOĞA
Yeni Üye
Yeni Üye
REYHAN DOĞA

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Hobi : BASKETBOL OYNAMAK Meslek : HACETTEPE ÜNİV. TIP FAK.

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 23:10

slm burakkkk sana hayranım fakat itiraf etmek istiyorum ya benim sen aynı benim sevgilime o kadar benziyosun ki anlatamam yani yarın bigün senin hayranlar umutu yolda görüpte sarılırlarsa ben krizlere girerim böyle benzerlik olmaz yaaa valla kıskanıyorm ALLAH senin kız arkadaşına yardım etsin
angel302
Yeni Üye
Yeni Üye
angel302

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 10:37

seni coooookkkk seviyorum :oops: :oops: :oops: derdım ben bır yerde duymustum onun hakkında ki yorumları fln takıp edıyomus belki bunlarıda okuyodur inş. okuyodur sen bnm ıcın cok onemlısın o yuzden kendıne cok ıyı bak Gülümseme Gülümseme
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 11:47

seni çook seviorum bencede inş okuodur(inş)
_aftermath_
Yeni Üye
Yeni Üye
_aftermath_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : Hobi : voleybol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:18

aşksın sen yhaa aşk.. her gördüğümde bi kere daha aşık oluorm sana.. çok seviyorum seni ßurağımm çoook seviyorummm......
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:46

eğeR okuyoSa şunLaRı demek istiyoRm Gülümseme onu çok çok çok çok çok çok ama çoook seviyoRm ve heR diLek dendiinde akLIna ben geLiYim bunu istiyoRm Gülümseme
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 19:05

o zaten çok yakışıklı
alişancı
Yeni Üye
Yeni Üye
alişancı

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 19:35

çok başarılı bi insan bi o kadarda yakışıklı allah sahibine bağışlasın umarım böyle başarılı olmaya devam eder
ecosh
Yeni Üye
Yeni Üye
ecosh

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : adana Hobi : yok Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 20:41

gercekten cok atalı ve muhtesem bir oyuncusun senin bu tatlılıgın ve yetenegini daha kimsede görmedim cok tatlısın derdim
ecosh
Yeni Üye
Yeni Üye
ecosh

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : adana Hobi : yok Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 20:42

cok tatlı yazacaktım pardon Sırıtmak
utku*büşra
Isınan Üye
Isınan Üye
utku*büşra

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 30 Nerden : Hobi : utkuyu seyretmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 16:31

ya sölücek bişi bulamıorumki o doğa üstü bi varlık onun gibisi yokki dünyada seni çok seviyorum aşkkıımm bideneeemmmm duyy bunları selvi boyluuummm
armagangonca
Yeni Üye
Yeni Üye
armagangonca

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 16:36

ben seni dizide görünce ellerim titriyo yerimde duramaz oluyorum çünkü sana bayılıyorum ve ötekiler gibi yok çok seviyorum muamelesi yapmıycam çünkü sevdiğim adamında senin gibi yakışıklı v sempatik olmasını istiyorum[/img]
ayşegül---burak
Yeni Üye
Yeni Üye
ayşegül---burak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 17:20

burak seni çok seviyorum
irem23
Yeni Üye
Yeni Üye
irem23

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : voleybol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 22:14

HANDE SORAL ÇOOOK AMA ÇOK ŞANSLI BİRİ ONUN YERİNDE OLMAK İSTERDİM AMA NERDE BENDE O ŞANS... SENİ ÇOK SEVİYOM ALLAH SENİ ÖZENE BÖZENE YARATMIŞ

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki