Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Vote_lcapSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Voting_barSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Vote_lcapSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Voting_barSaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

SaRkı sözünden sanatcı buLma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 19:16

sn benm şarkıyı buldun bne bulamadım seninkini

4 peynirli pizzzaaa
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 19:16

sn benm şarkıyı buldun bne bulamadım seninkini

4 peynirli pizzzaaa
ela135
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ela135

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 293 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,burağın resmlerine bakmak Meslek : eczacı kalfası

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 11:25

hepsi

yalan
burakmania
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
burakmania

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 10/09/08 Mesaj Sayısı : 217 Nerden : Hobi : cansel Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 11:57

bilmiyorumm

4peynirli pizza
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 1784 Nerden : İstanBul/sMsun (: Hobi : şaRkı söyLemEk Meslek : öqRencİ

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 13:15

hepsi
sakın arama sormayı deneme bundan sonra slm bile verme ?
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 13:24

serdar ortaçmı acaba

yer gök inlesin bu sesi dinlesin hep seninleyiz türkiyee
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 09:47

haTırLayamadım..
Son qecee Bu beni sevsen ne olurr..
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 15:52

htırlayamadım

snsizliği kabul eden bir kalpti mutlu olamazsın bu katlamnılmaz gururlarla snde başa çıkmazsın
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 16:17

BİLMEM BU DİLDEN FİRAR EDEN HER SÖZ YAYDAN ÇIKMIŞ OK GİBİ
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 16:18

snn kini bilmiyorum ama aşk-ı viraneydi yukarıdaki şarkı

o şimdi asker canı neler ister Sırıtmak:D
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 17:11

unuttum yha :'(
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 19:15

Gülümseme şarkı sözlü yaz
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 19:47

BİLMEM
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 19:48

şarkı sözü yazmadığın için oyun devam etmiyor farkındamısın
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 20:05

İSTANBUL AĞLIYOR SEN AĞLIYORSUN YOLCULAR HEP KAÇAK
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 08 Kas. 2008, 16:16

gülay
terkedip gitmek kolay alışkanlık kalır sadece geriye
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 08 Kas. 2008, 19:37

bilmiyorum başakcım yha

bn şarkımı söylerken stersen sesi açarsın
:)nil(:
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
:)nil(:

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 147 Nerden : ANKARA Hobi : müzik dinlemek,gezmek,alışveriş yapmak,yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 11 Kas. 2008, 23:47

şebnem ferah

talihsiz bunalımların anlamsız krizlerin geldiği bir gün en dipten gelen bi ses tanırsınız derinden gelen.....
(kopya veriim bi rap şarkısı)
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 12 Kas. 2008, 18:23

cnm bu rap sözü cezanın olsa mutlaka bulurdum ama sago galiba bn dinlemiyorum sago bulamadım ama kimin olduğunu söylersen sevinirim

şarkı sözü:

kaybettim pusulamı pusulam yok (rap)
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 12 Ocak 2009, 18:57

ceZa mı?

kaLbin ağLasa da güLümse inadına
sinsi-meleq
Isınan Üye
Isınan Üye
sinsi-meleq

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 52 Nerden : ankara Hobi : net alemi Meslek : öqrencii

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 15:13

Şebnem ferahh ateşler içinde avare peşinde gecenin 3nde ....
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 20:28

cnm sen oyunu anlamadın gaLiba ya da ben cevabı anladm
burakçı_kişiLiq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
burakçı_kişiLiq

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 169 Nerden : éski$éhiR :] Hobi : müzik,oquzhan xD,tiyatro féé futßoL Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 22:39

hande söyLememişsin xS nese bn söLiim
aL herşeyini yanına yüreine bnden ne ateş oLur ne soba
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 22:47

YOK CNM ÜSTTEKİ ŞARKI SÖYLEMEDİ DİYE BNDE CVP FlN YAZAMADIM

SNN ŞARKINIDA KM SÖYLÜYO HATIRLAMADM

dünya dönüyor dönüyor dünya
chilekesh
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
chilekesh

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 175 Nerden : eskişehir Hobi : Ali <3 Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 12:57

hmm bulamadım
yalan dostum aşk diye bişey yok
_eren_feyza_
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
_eren_feyza_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 342 Nerden : cennet Hobi : şarkı dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 15:17

ben bulamadım
aşk herşeyi affedermi
army:)
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : denizli Hobi : kitap okumak,yürüyüş yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 08 Şub. 2009, 15:10

özlem tekin
bilseydim aşk böyle bişeymiş seviyorum dermiydim önceden
qamze_burak
Isınan Üye
Isınan Üye
qamze_burak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/02/09 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek burak saqyasarın fotolarına baqmak rap sölemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 08 Şub. 2009, 18:07

candan ercetin (ask böyle olmaz)

uqrunda herseyi ölümü bile göze aldım nanköre cıktı adım bak dünya ask diye diye ben sana bir türlü yaranamadım
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : denizli Hobi : kitap okumak,yürüyüş yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 08 Şub. 2009, 18:59

yanlış yazmışsın özer atik(ver elini istanbul)
seninkide serdar ortaç (uğrunda herşeyi)
Bu sana ilk elvedam son sözlerimdir,Bu sana en içten yazdığım hislerimdir,
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: SaRkı sözünden sanatcı buLma SaRkı sözünden sanatcı buLma - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 18 Mart 2010, 17:57

aslı güngür(son öpücük)

dön dayanamıyorum artık dön bu ne çok yalnızlık çık gel ne olursun apansız hadi dön hadi dön hadi dön yalansız

SaRkı sözünden sanatcı buLma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki