Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Vote_lcapDUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Voting_barDUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Vote_lcapDUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Voting_barDUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
**dunya__guzeli**
Isınan Üye
Isınan Üye
**dunya__guzeli**

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : Hobi : pc,dizi izlemek,arkilerle doyasıya gezip eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 18:30

:cry: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE :cry:
ArkadaŞLaR Şimdiki Yazacaqım Yazı ßenim Hayatımda YaŞAdıqım en Kötü oLayın yazısıdır...
CocukLuqumdan ßeri Tek emeLim Cok seveßiLeceqim Ve ßir okadar SeviLEcegim ßirini ßuLmaktı.Rizede Dogdum,iZmirde ßüyüdüm,Sonrada ßurSaya TaŞındık.HiÇ Kimseyi tanımıyordum ßursada,yeni ßir Hayat Yeni ßir Serüvendi ßenim iÇin ßuraSı.YaLnızdım Hemde Çok Yalnızdım.iLk 1 Sene ßöyLe YaLnız qeÇirdim ßurada.21 YaŞıma Kadar HiÇßir kıza Çıkma TekLifi etmedim.ßenim iÇin TekLif Çok önemLi ßir oLaydı Hayatımda.iLk TekLif edeceqim KıZ evlEneCeqim Kız oLmalıydı.ßen ßöyLe DüŞünüyordum..

ßir internet Cafe aÇtık.Gece Gündüz Cafedeydim.Herqün Cafenin önüden Kızın ßiri qeÇiyordu.Hep ßana ßakıyordu.HiÇ KompLekSLi ßiri oLmamıŞımdır Hayatımda.ßirisi ßana ßakıyoSa iLLa ßeqendiqinden ßakmıyodur Diye DüŞünen ßi Yapım var.Ama ßu ßakıŞLar qün qeÇtikCe ManaLaŞıp Yerini qüLümSemeye Hatta SeLamLaŞmaya ßırakmıŞtı.Çok qüzeL ßiriydi.iNsanLıqı,HareketLeRi,Uzun ßoyu,SapSarı saçLaRı,ßeni ßüyüLemeye YetmiŞti.
ßiqün internet Cafenin Yanındaki idda ßayisinde Duruyorum Osırada Yine Kapının önünden qeçiyordu.qözLeri ßeni arıyodu ßiLiyorum,ßeni qörDü,qüLümSedi Ve Durdu kenarda.ßir Çok keZ Onun üzerine düşünmüŞtüm,ßu ßenim aradıqım KiŞi oLaßiLimi Diye.evet Oydu.O ßenim Aradıqım inSandı.YalnızLıqımdı,SuskunLuqumdu.qittim arkasından.
iLk defa ßi ßayanLa konuŞmuyordum,Ama inanıLmaz HeyecanLAnmıŞtım.iki Lafı ßi araya qetiremiyordum.neYseki kız anLadı Derdimden.Derken Hayatımın en qüzeL qünLerini yaŞatıp Sonundada En kötü qününü YaŞatacak ßir Serüven ßaşLamıŞ oLdu.Haftanın Her akŞamı ßuLuŞup qeZiyorduk.EL eLe KoL koLa.Onun yanındayken Her ŞEy Çok qüzeLdi.AnnemLe TanıŞtırmıŞtım,Niyetimiz Ciddiydi,EvLenecektik.Onun aileside ßiLiyoR Ve destek Veriyordu ßu iLiŞkiye.ßir iLişkide HiÇmi Kavqa oLmaz,oLmuyordu iŞte,TarTıŞmıyorduk ßiLe.

GünLer Günleri KovaLadı ßizim sevqimiz dahada arttı.qöremeDiqim anLaR Hep ßir Yanım Eksik oLuyordu Sanki.qeZdiqimiz qördüqümüz HerkeS HerŞey ßize İmreniyordu.ßöyLesine ßir aŞkı ßuLmanın Çok Zor oLduqunun HerkeS ßiLincindeydi.
ßi Pazar qünü ßuLuŞaCaktık.Mesaj Çektim Uykucu aŞkım HaLa Yatıyomusun.hadi kaLk Artık diye.
MeSajıma KaRŞılık vermedi.iLk defa ßöyLeßirŞEy oluyodu.ßenim MeSajıma 2 Dakika iÇinde Cevap vermeSi LAzımdı.ßöyLe anLaŞmıştık.eqer VermezSe kötü ßirŞey olmuştur .MerakLanmıŞtım,aŞkıma ßirŞEy oLdu Diye.qerqin ßir ßekleYiŞin aRdından Hayatımı Karartan ßi mesaj qeLdi.ŞunLar Yazıyodu MeSajda.Seni Çok seviyorum Ama AyrıLmamız Lazım.Yürümeyecek ßir iLiŞki ßizimkiSi.Senin Hayatını Karartmak istemiyorum.Seni Seve Seve senden VazGeÇiyorum.YıkıLmıŞtım ßir anda.ßeniÇok Sevdiqini ßiLdiqim ßirisinin ßir anda ßöyLe ßir MeSaj YoLLamaSı ßeni Çok ŞaŞırtmıŞ Vede üzmüŞtü.AcaßaßenimLe qönüLmü eqLendirdi Demekten Kendimi aLamamıŞtım.Hemen teLeFona sarıLdım.Kendinden Duymak istedim ßütün ßu oLanlaRı.inanamıyordum ßütün ßunLara.Ama TeleFonu KaPalıydı,ulaŞıLAmıyodu ßitürLü KenDisine.

KüSmüŞtüm,Hayata,YaŞamaya,Aynada ßaktıqım Yüze.

Nereye ßakSam onu qöRüyordum.Kızmalımıydım AqLamaLımıydım neyapacaqımı ßiLmiyordum.ßiLdiqim Tek ßiRŞeY Vardı ßen ßunu Hak etmiyordum.ßöyLeSine Sevmenin Sonu ßir meSajLa ßitiriLmemeLiydi.

Aradan 1 Hafta qeÇti.ßen haLa Aynı PsiKoloji içindeydim.Durumum qerÇekten Cok kötüydü.Cafenin önünde DikiLiyordum öylesine.Yine akLımda O Vardı.Cami Cok Yakındı ßize.SeLa VeriLmeye ßaŞLandı.iÇeri qirip Müziqi Kapattım.ßir yandanda ALLAH RAhmet eyLesin.ALLAH AiLeSine ßaŞsaqLıqı Versin Diyordum.SeLa ßitti....SeLanın ßitiŞi ßenim Hayatımın ßitiŞi oLmuŞtu...
Çünkü SelaNın Sonunda ZikrediLen isim ßenim Canımdan Cok Sevdigim Kişinin ismiydi.O öLmüŞtü.Haykırdım,ßaqırdım Avazım Cıktıgı kadar.oLmamalıydı ßöyle ßişe.O YaŞaMaLıydı.ßenden uzak oLsun ßeni isTemeSin Ama YaŞaSın.ALLAH'ım NoLur ßenim canımıda aL diye Bagıra Cagıra koşuyordum Camiye Dogru.ßaßasını qöRdüm.ßaßa nolur O öLmedi De Diye YaLvarıyordum.qittii oqLum öLdü O.Artık Yok.Düqününüzü qöremeden Muradına eremeden öLdü.ßirßirimize Sarılıp DakikalarCa SesLe aqLadık.
ßir Rüya qißi ßaŞLaDı ßir Rüya qißi ßitti HerŞey.qeride kaLan İÇimdeki Sevqi Ömür ßoyu ßitmeyeCek ßir Sancıydı.DüŞündükÇe öLdüqünü ÖLüm akLıma qeliyordu.Daha Dün ßiz eL eLe qeZmiyormuyduk.Daha Dün qözLerinden aŞkı iÇtiqim inSan KarŞımda ßir meLek edaSında Yatıyordu.
Hazmedemiyordum ßunu.HerkeS ßiLiyordu ßizim a$kımızı.

iŞin aSLını aßLaSından öqRendim.Beyninde damar Tıkanıklıqı VarmıŞ.Bayaqı iLerLemiŞ.ßiqün FenaLaŞıp HaStaneye kaLdırıLdıgında Doktor HerŞey için qeÇ olduqunu.TeDavisinin iSe Ancak Yurt dışında oLaßiLeceqini SöyLemiŞ.StreS Sıkıntı KesinLikLe YaSakLanmıŞ.KEndini ÖLüme HazırLamış ßenim aŞkım.ßana attıqı ayrılık mesajı ßuyüzdenmiş.OnunLa ßeraßerken öLümünü qörmemi istememiŞ.Neden ßöyLe Yaptın ße aŞkım.ßiLiyorum ßenden ayrılmak istediginde Sen öLüm Fermanını kendin imZaLadın ZatenDUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Frown
ßiz ßirßirimiz oLmadan YaŞaYaßiLirmiyiz.StrEs YaSak oLan ßiri ßenden ayrılarak MutLumu oLacaktı.Neden aŞkım Nedenn DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Frown ALLAH Kimseye ßöyLe ßi Acı vermeSin.O An HerŞeyi DüŞüneßiliyosunuz intihar eTmeyi kaçıp qitmeyi ne qeLirSe akLınıza...ßen Şimdi KimSeyi sEvemiyorum.Sevmenin ne oLduqunu unuttum.Sevme HiSSi onunLa qöMüLdü MezaRa.MahŞere Kadar UYanmayaCak.UyanmaSında....Şimdi Sizde ßirkeRe DüŞünün ŞöYLe ßir Sela Okunuyor Ve ßu SeLa ALLAH korusun Sevdiqiniz KiŞinin.ßu Yazımı Okuyup Şimdi sevgilinize ßir meSaj cekin Ve Onu HerŞeyden Çok sevdiqinizi SöyLEyin.ßuna İmkanı oLmayanLar Var.ßunu HerŞEyden Çok isteyenler Hemde....

$imdi Ne HaLdeyim NeLEr Yapıyorum ßiLmek isTeyen Varmı?
Her qeCe ßa$ımı Yastıqıma Koyduqumda TeLEFonumu eLime aLır,ßana qönderdiqi TeLeFonumda SakLı oLan 232 meSajı Tek Tek Okumadan YatmamDUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Frown
Çıkmıyor aKLımdan,Ya$anıLan qüzeL qünLer mıh qißi akLımda.Dı$arıda ßir Çifti eL eLe qörmek ßeni Ne Duruma Koyuyor ßunu KimSe ßiLemeZ.Çok Mu $ey iSTedim ALLAH'ımdan 1 Kere Sevdim ßen Çok deqiL.MutLuLuK HayaL oLaRak kaLdı ßana.$imdi naSıL Seveyim ßa$Kasını.nasıL qöNüL Vereyim ßir ßa$KaSına.

alıntıdır...
DuYgu_BuRocK
Isınan Üye
Isınan Üye
DuYgu_BuRocK

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 41 Nerden : BuRocK and Armİ deenn Hobi : Keman ÇaLmak ReSiM Yapmak KiTaP OKuMaK Meslek : Öğrenci http://hepsiaskitolari.forumv.biz/forum.htm

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 20:18

çok qüselmişşş cnm saoL
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 20:42

gercekten cok guselmıs cnm
keske bole bıtmeseymıs =((
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 19:25

evet yaa Çok güzeL...emeğine sağLık..!!
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 22:42

:( :( saol canm
**dunya__guzeli**
Isınan Üye
Isınan Üye
**dunya__guzeli**

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : Hobi : pc,dizi izlemek,arkilerle doyasıya gezip eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 11:33

rica ederim arkadaslar simdi her sela verildiğinde bende bu hikaye aklıma gelio:'(
burcu_91
Yeni Üye
Yeni Üye
burcu_91

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul Hobi : müzik,pc,yüzme,dans Meslek : öörenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 22:50

bn cokmu sulugozum bugece yaaaa :S her hıkayeyede aglanırmı arkadaşım :'(
ellerıne saglk bunu bzmle pylaştgn ıcın tşkkurler
shekersey
Yeni Üye
Yeni Üye
shekersey

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : seni izlemek ve yine seni izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 03:15

yine ağlıorum... çok güselmiş yaa ama böle bitmemeliydi... sölicek bişi yok... çok teşekkürler canım..
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 08:55

yha çok gzlmiş cnm saol
yha neden hep böyle büyük aşkların sonu o iki kişinin aşkı kadar büyük bir acıyla bitiyor :?:
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 11:41

evet yha neden
tuba
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tuba

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 13:12

geçekten harika ama sonu keşke ble olmasaydı
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 13:52

tuba demiş ki:
geçekten harika ama sonu keşke ble olmasaydı

aynn yhaaa çokk yazık olmuşş gsLim aşKaa!! :( :cry:
pessimist_girl
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 26 Nerden : Hobi : şiir yazmak kitap okumak müsikk Meslek : öğrenci (anaokulu öğretmeni)

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 11:57

yha zaten güsel aşkların sonu illa ki böle oluyor off off:(:(
_kader_
Yeni Üye
Yeni Üye
_kader_

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Hobi : bilgisayar,müzik,televizyon Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 11:54

üzüldüm ya ):
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 20:47

çok kötümüş sonu üzüldüm yha insanın ağlayası gelio ağlıyor resmen iinsan
burakandezgihan
Yeni Üye
Yeni Üye
burakandezgihan

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/01/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : edirne-keşan Hobi : dans müzik eğlence gezme Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 13:21

ayhh közüme toz kaçtı :(:( Ağlamak
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence) Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 18:08

ooofff ooffff ne acııı.allah korsun bizim sewdiğimiz biri ölürse biz naparız acaba??

DUYDUĞUNUZ SELA SEVDİĞİNİZ KİŞİNİNSE (okumadan geçmeyin bence)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası