Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
OkuLdaki ReziLLik Vote_lcapOkuLdaki ReziLLik Voting_barOkuLdaki ReziLLik Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
OkuLdaki ReziLLik Vote_lcapOkuLdaki ReziLLik Voting_barOkuLdaki ReziLLik Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

OkuLdaki ReziLLik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 17:41

okuLdaydım..kantine gircektim, bekliodum..küçük sınıflardan bi kaç çocuk herkese çarpa çarpa koşuşturup oyun oynadıklarını zannediolardı..bnde onları seyrediodum arkamda en yakın arkim vrdı ona dönmüştüm sonra o çocuklar beni tutup çevirdiler efrafında koştular biri bana bi çarptı..bn aynen yerlerde..eteğim fln açılmışş.. :oops: hemde esas kötü olanı bunun herkesin gördüğü bi yerde olması ondanda önemlisi gıcık olduğum hemde sürekli hava attığım kısların önünde olmasıydı..

o gün öyle utanmıştım kii anlatamam... :oops:
eksen
Yeni Üye
Yeni Üye
eksen

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : Hobi : gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 08:35

geçmiş olsun yha baya kötü olmuş
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 16:27

işte bööLe insanLaRdn nefRet edioRm yhaa
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. 2008, 20:42

çok tşk ederim arkadaşlar
bn inş..unutmuşlardır die dua ediorum hep
ama iiki bu olay bn 6. sınıftayken oldu şimdi 8. sınıftayım ve bn bile zor hatırlıorum..
tuba
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tuba

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 14:20

geçmiş olsun elifciim belkide hava attıın için cezalandırıldın
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 16:53

unutuLmussunDuR cnm

PayLasımın için saoL
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimePerş. 16 Ekim 2008, 00:22

GEÇMİŞ OLSUN BU NE KADAR KÖYÜ Bİ OLAY BİZİM SINIFTA 1 HAFTA ÖNCE Bİ KIZ ARKIN PANTOLONU YIRTILDI BOYDAN BOYA

AYNI ONUN GİBİ BİŞEY AMA SENİNKİ DAHA İİ O KIZ LİSE 2 YE GİŞDİYO VE ÜSTÜNE GİYCEK BİŞEYİDE YOKTU :(
burakandezgihan
Yeni Üye
Yeni Üye
burakandezgihan

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/01/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : edirne-keşan Hobi : dans müzik eğlence gezme Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 17:03

çok feci bi durum güselim ya bence unuttuklarını sanmam alay konusu olmuşsundur kesin
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimePtsi 16 Mart 2009, 19:33

bencede unutmamışlardır öle bi olay 5. sınıfta bi arkın başına gelmişti onu bile unutmadı kimse 7. sınıftayım bilemiorum artık
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: OkuLdaki ReziLLik OkuLdaki ReziLLik Icon_minitimeCuma 27 Mart 2009, 22:34

gül geç artık yapcak bişey yok unutulmuştur

OkuLdaki ReziLLik

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası