Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Vote_lcapArka sıradakiler DizisinDen FotolaR Voting_barArka sıradakiler DizisinDen FotolaR Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Vote_lcapArka sıradakiler DizisinDen FotolaR Voting_barArka sıradakiler DizisinDen FotolaR Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 16:44

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR 488bd408bd0bea6f7691add8cf00c2cebb7bb098m

GAMZE (Sinem Öztürk)

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR DSC_9219

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Fotograf10

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Fotograf16

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0308

OKTAY (Bülent Çetinaslan)

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR DSC_9092

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR DSC_9217

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0104

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0185

ÖZGE (Sevda Dalgıç)

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR DSC_8954

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0416

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0398

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR DSC_9108
İBO (Fırat Çöloğlu)

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0119

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0048

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR AFotograf5

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0091

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Vts_01_1-111111

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Dsc_0694

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Roportaj_ozge_riza

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Set0

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Set1
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 15:03

hiç kaçırmadan izliyorum saol canm
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 07:01

Bende hiç kaÇırmadan izLiyooRum..saoL CaN^ım..!!
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 10:59

ben arasıra kaçırıyorum ama iboya (burak kadar olmasada) bayılıyorum
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 12:39

Can^ımm ResimLer çok GüSeL SaoLL...
hard-candy
Isınan Üye
Isınan Üye
hard-candy

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 114 Nerden : Hobi : utkuuyu izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 13:26

oktay ibo ve gamzeye bayılıyorum saol
AselBelis
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
AselBelis

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 148 Nerden : ANKARA Hobi : nete girmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 17:21

SİNEM ÖZTÜRK çok güzel bi kız ona bayılıyorum, ara sıra bakıyorum ben de
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 15:51

ilk bölümlerini izliyordum ama sonra devam etmedim
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 10:35

izliom ama herzaman diil saol cnm
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 23:16

evt her zamn diil
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 17:34

teşekkürler
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 11:56

BEN HİÇ KAÇIRMADAN İZLİYOM

Arka sıradakiler DizisinDen FotolaR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası