Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Vote_lcapolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Voting_barolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Vote_lcapolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Voting_barolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
BuRcoşş =)
Yeni Üye
Yeni Üye
BuRcoşş =)

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : ADANA Hobi : GitaR ÇaLarımm :) Nette taKıLırım...Müziq diNLerim =) Meslek : ÖğReNci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:49

aklıma ne geliosa onu yaprdım işde Sırıtmak
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 14:57

BuRaközqe demiş ki:
öLee Bişii oLsaa vaLLa
Sadecee GözLerine baKaRdımm..baKardımm zaTenn baKışLarımLa herşeYiii anLatıRdımm Sırıtmak:P..!

valla sana katılıom ösqecim aynen öle yapardım
gülperi
Yeni Üye
Yeni Üye
gülperi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : burdur Hobi : gezmek. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 20:18

onu izlerdim o 2 gün hiç bitmesin isterdim.......
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 22:55

donar kalırdım :d
burak_ayse
Isınan Üye
Isınan Üye
burak_ayse

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 16/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : burağın olduğu her yerden Hobi : müzik dinlemek,kitap okumak,TV izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 17:57

BEN BAYILIRDIM HERALDE Sırıtmak
cerenutku
Yeni Üye
Yeni Üye
cerenutku

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : adıyaman Hobi : gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 16:26

onu ne kadar sevdiğimi söylerdim 2 gün boyunca gözlerimi kırpmadan ona bakardım (anca rüyamda görürüm o günleri)[/img]
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 04 Kas. 2008, 13:16

ceren bni de al aynı ruyaya =)
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 05 Kas. 2008, 21:40

herhalde boynuna atlardım fln:D
zeliş
Yeni Üye
Yeni Üye
zeliş

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 07/11/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : kayseri Hobi : voleybolcuyumm vee voleybol oynamayaa bayılırım,müzik dinlemekk ve alışveriş yapmakda var tabii Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 07 Kas. 2008, 21:29

pnaa aşkımıı ilanaa etmezdimm çnküü peşindee o kadar kızz varkenn bana bakmıycanıı düşünürdümm,,,onunlaa konuşamazdımm çnkü gözleriminn içinee baktığıı an dilim tutulrduu,,,onunlaa yalnızz kaldığım için mutluu olduğumu anlamamasıı içinn bu durumaa üzülüüyoo vee pişmann numarası yapardımm heraldee...amannn sallayınn mazurr görünn benii nedee olsaa aşık olan bii insann akla geleblcek her şeyii yapar aşkı içinn Gülümseme)
z.gizem
Yeni Üye
Yeni Üye
z.gizem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : resim yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 13:25

ona en iyi taraflarımdan bahseder sonra soru yamuruna tutardım . 1günüm böle geçse daha çok zaman var demii sonrasında uzuzn zuzun ona bakardımm heralde
büşra kurtuldu
Yeni Üye
Yeni Üye
büşra kurtuldu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 01/04/09 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : istanbul Hobi : basketbol oynuyorum,sago'mmmm'u dinlemek,dans etmek ve ders çalışırken havuç yemek :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 19:09

walla bilmiyorum ama bayırırdım herhalde
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Nis. 2009, 15:27

onunla sohbet ederdim
merak etttiğim herşeyi sorardımm..Sırıtmak:D:D
*SagoLéRa
Isınan Üye
Isınan Üye
*SagoLéRa

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/06/09 Mesaj Sayısı : 76 Nerden : Çoookk Uzakk DiyarLardan..xD Hobi : WoLeyboL-MüzZik-aLı$weri$ Meslek : ÖÖrencii

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 10:35

Burak_koLik demiş ki:
NrDe o qünLerrr:D
Hiç qözümü ayıRmazdm (böle hep iç qeçirirDm ahh diE ) Sırıtmak:D

KatıLıorum WaLa bnde öLe Yapardımm:D
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 15:08

2 gün boyunca ayılıp bayılırdım:D:D
hatice a
Isınan Üye
Isınan Üye
hatice a

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : adana hasan adalı Hobi : müzik dinlemek,utkunun resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 18:12

[/img]Gülümseme[/u]
cansu00
Yeni Üye
Yeni Üye
cansu00

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/06/09 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : antalya Hobi : yok Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 25 Haz. 2009, 13:23

öleeeeeeeeeeeeeeee onu izlerdimmmmmmmmm
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 14:30

gözlerinin içine bakardım ve onu gerçekten çok sevdiğimi söylerdim....(gerçekten olay bi soruymuş.)
adanalı irem
Yeni Üye
Yeni Üye
adanalı irem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/07/09 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : adana Hobi : dans Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 17:17

bn kalp krizi geçirirdim onu gördüğüm an kalbim çok hızlı atmaya başlıyor çok fena oluyorum onun için kötü olurdu heralde bir ölüyle başbaşa kalmak
adanalı irem
Yeni Üye
Yeni Üye
adanalı irem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/07/09 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : adana Hobi : dans Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Tem. 2009, 17:18

ve ölmessem yapacgım şey gözümü kırpmadan onu izlemek olurdu
morhuzun
Yeni Üye
Yeni Üye
morhuzun

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 17/08/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Sakarya Hobi : Tenis, yüzmek, bilgisayar fotograf tasarım programlarıyla ugrasmak Meslek : Üniversite öğrencisi, turizmci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 17 Ağus. 2009, 16:27

bool boool sohbet ederdim:)
keby
Yeni Üye
Yeni Üye
keby

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/08/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : ordu Hobi : basketbol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 23 Ağus. 2009, 14:22

aynı odada kalsam bu zamana kadar neler yaptığını sevgilisi warmı yokmu merak eder sorarım Gülümseme) muhabbet ederim ortam kurarım ne yapılır ki başka Gülümseme)
burakimderya
Yeni Üye
Yeni Üye
burakimderya

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/08/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : hannover Hobi : resim cizmek Meslek : ogrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 28 Ağus. 2009, 15:21

Ben burakIM la bir odada kalsaydim 2 günde ordan cikmayi degil onunla birkac gün daha orda kalmayi planlardim : )))
gulsah_14
Yeni Üye
Yeni Üye
gulsah_14

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 29/08/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : aksaray Hobi : gezmek Meslek : okuyorum

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 12:53

ilk önce msn adresini isterdim sonra tel.numarasını ona bakardımmm öeleee
bendeseviyorum
Yeni Üye
Yeni Üye
bendeseviyorum

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 30/08/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : istanbul Hobi : burak sagyasar resımlerıne bakmak Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 30 Ağus. 2009, 14:24

ya burak suyemın dızısınde nasıl yakışıklısın gerçı sen hep oleesın senı olumune bsevcem benden yakışıklı bırını ılk defa tanıyorum :dDDD
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009, 17:39

valla arkadaşlar sizin dediklerinizin hepsini yapardım bende

olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2