Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Vote_lcapolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Voting_barolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Vote_lcapolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Voting_barolaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 107 Nerden : istanbul Hobi : eğlenjeli olan herşey :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePtsi 22 Eyl. 2008, 20:00

buraq sağyaşar'la bi odada 2 gün boyunca kilitli kalsaydın napardın?????Sırıtmak
acun
Yeni Üye
Yeni Üye
acun

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 22/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : küçük kadınları izlemek Meslek : öğrnci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePtsi 22 Eyl. 2008, 21:07

sürekli öle onu izlerdim
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 107 Nerden : istanbul Hobi : eğlenjeli olan herşey :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 09:59

(:Sırıtmak
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 15:30

y2 gün boyunca açlıktan yerdim heralde GülümsemeGülümseme
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 17:04

Sırıtmak:Dama herşey var mum fln filan:D
utkum en büük tutkum
Yeni Üye
Yeni Üye
utkum en büük tutkum

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : HoMe!!! Hobi : küçük kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 17:40

ondan gözlerimi alamazdım sürekli onu ne kadar çok sewdiimi sölemeye çalışırdm taby elim ayaım birbirine dolaşmazda:D
crazy.gırl.ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy.gırl.ceren

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : Hobi : yuzmek ders calısmak chatlesmek fotograf cekmek voleybol oynamak Meslek : öğrencıyım

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 17:45

walla bn dırek ortam kurarım butun merak ettıklerımı sorarım walla keske olsaa.....
Burak_koLik
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_koLik

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : (-BuRaK-) Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 17:53

NrDe o qünLerrr:D
Hiç qözümü ayıRmazdm (böle hep iç qeçirirDm ahh diE ) Sırıtmak:D
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 11:04

ona ne kadar çook sefidğimi ne kadar çhookk hayranı olduğumu sölerdimmm....işde ölee
crazy_girl
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy_girl

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : gezmek ve müzik dinlemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 16:13

durmadan ona bakardımm heraldee.....
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 15:23

onu mutlaka kendime aşık ederim bi bayanın elde edemeyeceği erkek yoktur
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 15:56

oo anki ruh haLime bağLııı GülümsemeGülümseme Ama 2 qün boyunCa saRıLmak iSteRim Tabi o iSteRmi onu biLemeemm Gülümseme
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 21:28

rap_hande demiş ki:
onu mutlaka kendime aşık ederim bi bayanın elde edemeyeceği erkek yoktur

rap hande sen harby çalışkansın (:
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2008, 15:13

seni seviyorum derdim ,izlerdi saatlerce onu,sarılırdım yada bayılırdım
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. 2008, 20:09

bende onu savdiğimi haykırırdım veeeee bilmiorum ya offffffffff
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 10:54

(: Sırıtmak
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008, 14:07

öLee Bişii oLsaa vaLLa
Sadecee GözLerine baKaRdımm..baKardımm zaTenn baKışLarımLa herşeYiii anLatıRdımm Sırıtmak:P..!
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 11:09

fatih Sn yokmuSun Senn Gülümseme xD
brk-sude
Isınan Üye
Isınan Üye
brk-sude

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Hobi : müzik dinlemek,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 20:21

ona onu çok svidiğimii söleridimm ondan gözümü alamazdımm mrk etiiklerimi soradımm...keşkee olsaaa ...bide bunları ypmadann öncee baylıpp kalmayımm inş.=)=)inş. allah o günlerii hepimize gösterir...
dilcem
Isınan Üye
Isınan Üye
dilcem

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 79 Nerden : Hobi : müzik, yürümek, sinemaya gitmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 21:15

onu sevdiğimi sölerdim ardından kaf kafaya verip çıkmak için plan yapardık her halde
HateFul
Yeni Üye
Yeni Üye
HateFul

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : istanbul / kartal Hobi : kıtap okumak,yuzmek (spor yapmak , arkadasımla vakıt gecırmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 12:25

AY sADECE ONU ıLZERDIM RUYADA SANARDIM KENDIMI HERHALDE. COK TATLI AMA YA ACAYIP TATLI.SEKER . :cheers: :heart: [b]
deli dolu15
Isınan Üye
Isınan Üye
deli dolu15

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Hobi : ders çalışmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeÇarş. 01 Ekim 2008, 13:45

öeelece ona bakar sonra onunla tanışırdım ne kadar hayranı olduğumu sölerdim
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 16:16

dilcem demiş ki:
onu sevdiğimi sölerdim ardından kaf kafaya verip çıkmak için plan yapardık her halde

Cnmm onLa bi odada hapsoLmuşSun nie çıkmak iStion delimiSn sn yhaa GülümsemeGülümsemeGülümseme
burakkım <3
Yeni Üye
Yeni Üye
burakkım <3

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : küçük kadınları özellikle buragı ıslemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 20:19

bn sureklı onu ızler ona bakardım onu ne kadar sevdıgımı anlatmaya baslardım ztn anlatmaya kalksam 2 gun gıderdı Sırıtmak
Emine DURAK
Isınan Üye
Isınan Üye
Emine DURAK

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Hobi : internette dolaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePtsi 06 Ekim 2008, 14:30

ne merak ediyorsam onu sorapım
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 05:54

öYLee bişii oLsaa vaLLa benii hayaTı boyuncaa unutmazzz Sırıtmak:D..!
tatlı kıss
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tatlı kıss

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 184 Nerden : antalya Hobi : test çözmek,burak&hande,küçük kadınları VE gece gündüzü izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 16:36

ben onunla bol bol foto çekinirdim ve merak ettiklerimi sorardım(e tabi arada sarılmayı da unutmazdım ve onu çok sevdiğimi de) :-)
smg_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
smg_burak

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : yüzme Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 17:05

onu izleyip sürekli ne kadar sevdiğimi söylerdim
burakhande
Yeni Üye
Yeni Üye
burakhande

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : küçük kadınları izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 20:04

sohbet ederdim merak ettiğim her soruyu sorardım tabi böle bişi mümkün olmaz ama düşüncesi bile güzel:)
BuRcoşş =)
Yeni Üye
Yeni Üye
BuRcoşş =)

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : ADANA Hobi : GitaR ÇaLarımm :) Nette taKıLırım...Müziq diNLerim =) Meslek : ÖğReNci

MesajKonu: Geri: olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 15:49

ilan-ı aşk ederdim ve gözlerimi ondan alamazdım yanına otururdum sarılırdım...

olaaaaaaaaayyyyyyy soru bakmadan geçmein:D:D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki