Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Vote_lcapBunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Voting_barBunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Vote_lcapBunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Voting_barBunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Icon_minitimePaz 18 Ekim 2009, 12:28

Boshwer HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°.

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! Sırıtmak

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

GeCeYe İnAt GüN AğArMaKtA AğAcA İnAt DaL ÇoĞaLmAkTa ÖlÜmE İnAt İnSaNlAr ArTmAkTa BeNsE SaNa İnAt SeNi SeVmEkTeYiM inAt Bu Ya HePtE SeVeCeĞiM...

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη ηє ßєηιм σℓ∂υℓαяa nede αкℓıм∂αη çıктıℓαя..

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!!

уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz..

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR......... Sırıtmak Sırıtmak

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara..

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

Ne ßir Erkeği Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Erkeğin uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık ! Dil

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. '

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Icon_minitimeSalı 20 Ekim 2009, 17:19

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

ençokta bunu sewdimm Sırıtmak Dil
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın

MesajKonu: Geri: Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Icon_minitimeC.tesi 19 Ara. 2009, 21:55

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

» Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

» Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

» Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu

» Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı

» Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez

» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam

» Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi

» Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim

» Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz

» Sesini duysamda heran yüzünü görmek değil özlediğimi bil heranHiçbir şey yüzünü görmek gibi değil

» Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor

» Güller anlatsın sana olan sevgimi Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsınBen anlatamadım güller anlatsın

» Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğimSeni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim
[i]
chilekesh
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
chilekesh

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 175 Nerden : eskişehir Hobi : Ali <3 Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Icon_minitimeSalı 22 Ara. 2009, 10:57

emeğin için sağol hepsi çok güzel.
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın

MesajKonu: Geri: Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b Bunlarda benden süper msn nickleri  =) varsa k.b Icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009, 22:03

ÖnemLi deİL... Gülümseme

Bunlarda benden süper msn nickleri =) varsa k.b

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası