burak sagyasar roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
cimbom.burak.27
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Gaz'antep Hobi : burak sayasar sitelerini gezmek Meslek : ogrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: burak sagyasar roportaj Salı 15 Eyl. 2009, 11:30

"Küçük Kadınları"ın sevilen çifti Hande Soral ve Burak Sağyaşar ile Sevgileler Gününe özel bir çekim yaptık.Çiftin size birde sevgililer günü mesajı var..
Grup Hepsi Fan Club - Hande Soral ve Burak Sağyaşar Sevgililer Gününe Özel Röportaj [Kendi Yazımımla]
-Aşk sizin için ne ifade ediyor?
Burak:bence aşk iki kişinin tek kişiye dönüştüğü şeydir.
Hande:Aşk benim için,iki olmak,birlikte aynı şeyleri hissediyor olmak.Aşk farklı bir biyoloji bence.Çok güzel,herkes yaşamalı.

-Hiç aşık oldunuz mu?
Burak:evet.
Hande:ben de oldum.

-En son ne zaman oldunuz?
burak:son zamanlarda olmuştum
hande:benim de öyle.çok uzun zaman olmadı.

-Aşk yüzünden yaşadığınız kötü bir olay var mı?
B:Aldatılmıştım.Ankara'dan İstanbul'a gelip bir yeri bastığım oldu.Kavga çıkardım.Çok da seviyordum.Ama hiç sevilmediğimi gördüm.En kötü şey aldatılmaktı.Bir kere oldu ama artık olursa da umursamayacak kıvama geldim.Bence seven insan aldatmaz.
H:Aşk çok güzel bir duygu.Aşkın içinde kötü birşey olmamalı.Bunu kendime yapmam,böyle birşeyi yaşamama da izin vermem.Çok şükür kötü bir olay yaşamadım.Aşkın gerçekyen bir ömrü var.
B:Bence yok annemle babam birbirine hala aşık.
H:Sevgiye dönüştüğü zaman daimi bir süreç oluyor.Yani aşk bitebiliyor.Karşımdaki kişinin hareketleri beni rahatsız ediyorsao zaman aşk bitmiş oluyor demektir.

-Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
B:Çılgın bir yapım yok.Ben 20 yaşıma geldiğimde ilk defa bir kıza gül almışımdır.Sürpriz olarak çılgınca yaptığım birşey olmadı.Olursada evlenme teklifi edeceğim kişiye yaparım diye düşünüyorum.
H:Aşık olduğum zaman o an ne hissediyorsam ne istiyorsam herşeyi yaparım.En çılgınca şey karşımdakine onun bana karşı olan duygularını bilmeden gidip "Sana aşığım" diyebilmem.Hiçbir zaman sıkınmam!

-Sevgililer Gününe yalnız mı giriyorsunuz?
B:Ben bu konuda birşey söylemek istemiyorum...
H:ben yalnız giriyorum.

[i]

burak sagyasar roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası