Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sagyasar roportaj Vote_lcapburak sagyasar roportaj Voting_barburak sagyasar roportaj Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sagyasar roportaj Vote_lcapburak sagyasar roportaj Voting_barburak sagyasar roportaj Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sagyasar roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
cimbom.burak.27
Yeni Üye
Yeni Üye
cimbom.burak.27

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Gaz'antep Hobi : burak sayasar sitelerini gezmek Meslek : ogrenci

MesajKonu: burak sagyasar roportaj burak sagyasar roportaj Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009, 11:30

"Küçük Kadınları"ın sevilen çifti Hande Soral ve Burak Sağyaşar ile Sevgileler Gününe özel bir çekim yaptık.Çiftin size birde sevgililer günü mesajı var..
Grup Hepsi Fan Club - Hande Soral ve Burak Sağyaşar Sevgililer Gününe Özel Röportaj [Kendi Yazımımla]
-Aşk sizin için ne ifade ediyor?
Burak:bence aşk iki kişinin tek kişiye dönüştüğü şeydir.
Hande:Aşk benim için,iki olmak,birlikte aynı şeyleri hissediyor olmak.Aşk farklı bir biyoloji bence.Çok güzel,herkes yaşamalı.

-Hiç aşık oldunuz mu?
Burak:evet.
Hande:ben de oldum.

-En son ne zaman oldunuz?
burak:son zamanlarda olmuştum
hande:benim de öyle.çok uzun zaman olmadı.

-Aşk yüzünden yaşadığınız kötü bir olay var mı?
B:Aldatılmıştım.Ankara'dan İstanbul'a gelip bir yeri bastığım oldu.Kavga çıkardım.Çok da seviyordum.Ama hiç sevilmediğimi gördüm.En kötü şey aldatılmaktı.Bir kere oldu ama artık olursa da umursamayacak kıvama geldim.Bence seven insan aldatmaz.
H:Aşk çok güzel bir duygu.Aşkın içinde kötü birşey olmamalı.Bunu kendime yapmam,böyle birşeyi yaşamama da izin vermem.Çok şükür kötü bir olay yaşamadım.Aşkın gerçekyen bir ömrü var.
B:Bence yok annemle babam birbirine hala aşık.
H:Sevgiye dönüştüğü zaman daimi bir süreç oluyor.Yani aşk bitebiliyor.Karşımdaki kişinin hareketleri beni rahatsız ediyorsao zaman aşk bitmiş oluyor demektir.

-Aşk için yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
B:Çılgın bir yapım yok.Ben 20 yaşıma geldiğimde ilk defa bir kıza gül almışımdır.Sürpriz olarak çılgınca yaptığım birşey olmadı.Olursada evlenme teklifi edeceğim kişiye yaparım diye düşünüyorum.
H:Aşık olduğum zaman o an ne hissediyorsam ne istiyorsam herşeyi yaparım.En çılgınca şey karşımdakine onun bana karşı olan duygularını bilmeden gidip "Sana aşığım" diyebilmem.Hiçbir zaman sıkınmam!

-Sevgililer Gününe yalnız mı giriyorsunuz?
B:Ben bu konuda birşey söylemek istemiyorum...
H:ben yalnız giriyorum.

[i]

burak sagyasar roportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası