Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
bi bakar mısınız? Vote_lcapbi bakar mısınız? Voting_barbi bakar mısınız? Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
bi bakar mısınız? Vote_lcapbi bakar mısınız? Voting_barbi bakar mısınız? Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

bi bakar mısınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
burak_cimbom_hatice
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/06/09 Mesaj Sayısı : 44 Nerden : şanlıurfa Hobi : burak sağyaşarla ilgilenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: bi bakar mısınız? bi bakar mısınız? Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 11:37

arkadaşlar ben birkan sokullu'nun fan sitesine baktım burak sağyaşarla ilgili yorumları okuyunca çok sinirim bozuldu bizim sitemizde de birkan sokullu'nun hayranları var bizde birkan sokullu ile ilgili kötü yorumlar yazmamaya dikkat edelim çünkü benim sinirim inanılmaz bozuldu eğer bizde öle bişi yaparsak onlarında siniri bozulur bunlara gerek yok diye düşünüyorum ... işinize karışmak gibi olmasın ama..
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: bi bakar mısınız? bi bakar mısınız? Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 15:26

haklısın.sağol bizlere bizlere bildirdiğin için.
burak_cimbom_hatice
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 17/06/09 Mesaj Sayısı : 44 Nerden : şanlıurfa Hobi : burak sağyaşarla ilgilenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bi bakar mısınız? bi bakar mısınız? Icon_minitimeC.tesi 11 Tem. 2009, 17:02

önemli değil asıl sen sağol nihalcim okuduğun e hak erdiğin için
sweet_angel
Isınan Üye
Isınan Üye
sweet_angel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/07/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : burak'mın ve aRdâ^mın kaLßnden Hobi : yüzmeK aLısweRis Meslek : öqRenci

MesajKonu: Geri: bi bakar mısınız? bi bakar mısınız? Icon_minitimePtsi 13 Tem. 2009, 16:53

sağoL canıM uyaRın için diKKat eDeriz ben sevmiyoRum péK ßirKan soKuLLuyu kimsé KuSuRa bakMasın =) teKraR sağoL
burak_cimbom_hatice
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: bi bakar mısınız? bi bakar mısınız? Icon_minitimeSalı 14 Tem. 2009, 03:25

önemli deil sende sağol bende pek sevmiyorum ama hani bu normaldir nasıl BURAK SAĞYAŞARı seviyorsak onu sevmememiz çoknormal.. bir de sevmeyiz ama ona ve onu sevenlere saygı duymak zorundayız, birkan sokulluyu sevenlerde BURAK SAĞYAŞARa ve bize saygı duymak zorundalar((bu konuda çok doluyum yazsam ohooo bisürü şey yazarım ama gerek yok )) unutmayalım ki zevkler tartışılmaz ... tekrar saol değer verip okuyup ve hak verdiğin için

bi bakar mısınız?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası