yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
hatice a
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : adana hasan adalı Hobi : müzik dinlemek,utkunun resimlerine bakmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!! Cuma 26 Haz. 2009, 12:23

[color=blue][/color ya ben bir çocuğa aşık oldum ama tanışamadım yani ilk görüşte aşkkkkkkk. Canım ama nasıl tanışcam bilmiyom Bilmem sizce ne yapmalıyım Ağlamak yardım edin bana lütfeeeeeeennnnnnnn
gizmo
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 61 Nerden : artvin Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!! Salı 04 Ağus. 2009, 12:32

sn biraz daha açarsan konuyu yhani nerde grdn jjgu nsl grdn tshmnnce kaç yasnda fln oldğnu sölersen belki yardmcı olablrm tatlm
qsemm
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 03/02/10 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : amasya Hobi : fotoğraf çekmek,film izlemek,tiyatro Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!! Çarş. 03 Şub. 2010, 19:19

Bencedekonyu biras aç cnm ama ne olursa olsn araya bi arkdş sokma kendn açılmya çalşş
büşra yılmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 01/03/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : zonguldak Hobi : gezmek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!! C.tesi 24 Nis. 2010, 22:36

yha bence onunla konuş işte yakın arkadaş gbi davran sonra işte haytını falan öğren sonra msnden dersin......hadi kolay gelsinn
Sponsored content

MesajKonu: Geri: yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!!

yaaaaa bir sorun waaaaarrrrrr yardım edin!!!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası