Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Vote_lcapya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Voting_barya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Vote_lcapya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Voting_barya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
hatice a
Isınan Üye
Isınan Üye
hatice a

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 42 Nerden : adana hasan adalı Hobi : müzik dinlemek,utkunun resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimePerş. 25 Haz. 2009, 14:43

Ağlamak burak artık bizi duy yaaa.seninle konuşmayı çok istiyom ya weeeeeeee SENİ ÇOK AMA ÇOOOOOOKKKKKKK SEVİYORUM Öptüm2 senin büyük hayranınım
hukukçu
Yeni Üye
Yeni Üye
hukukçu

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/09 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : ankara Hobi : ebru yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimePaz 16 Ağus. 2009, 22:31

BURAK TENEZZÜL EDİP DE Bİ CVP VERSEYDİN KEŞKE.. LİSELİ BEBELER GİBİ DÜŞTÜĞÜM HALLERE BAK SENİN YÜZÜNDEN.. SIRF APTAL UMUT KIRINTILARIMDI BENİ BU HALLERE DÜŞÜREN VE DE SENİ ANKARADA GÖRME OLABİLİTEM......
keby
Yeni Üye
Yeni Üye
keby

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 23/08/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : ordu Hobi : basketbol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimePaz 23 Ağus. 2009, 14:25

ewt snnle konuşmak çok istiorz bi kere cvp versen bizi kırmayıpta sen özelsin gzlsn bzm herşeymzsn Gülümseme
Rei
Yeni Üye
Yeni Üye
Rei

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 22/08/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Antep Hobi : Futbol Meslek : Öretmen

MesajKonu: Geri: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimePaz 23 Ağus. 2009, 17:25

Artık sesinizi duyurabilirsiniz Gülümseme Admin olanlara msn veriyolar Ben aldım şahsen çok teşekürler site sahiplerineeeee.Oleyyyy
İsterdim
Administrator
Administrator
İsterdim

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2522 Nerden : Hobi : Küçük Kadınlar Meslek : Öğrenci http://Www.BurakFan.YetkinForum.Com

MesajKonu: Geri: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 12:32

Arkadaşlar Burak'la Tanışmak İstiyorsanız Detaylı Bilgi İçin

https://burakfan.yetkin-forum.com/duyurular-f30/burak-saoyaar-la-tanyabilirsiniz-t6002.htm#35193
hukukçu
Yeni Üye
Yeni Üye
hukukçu

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/09 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : ankara Hobi : ebru yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 14:26

benim bi sorum var: bu kadar fan yani admin olan hangi biri tanışacak burakla bana oluru yok gibi geliyo
hukukçu
Yeni Üye
Yeni Üye
hukukçu

Kadın

MesajKonu: Geri: ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 14:28

bi de bu tanışma nasıl nerde olucak nette mi deilse ankarada olma ihtimali ne

ya burak duy sesimizi lütfeeeeeeeeeennn

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası