BuRaKKKK LüTfEn OkU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobi : astroloji ve BURÇLAR Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: BuRaKKKK LüTfEn OkU Cuma 12 Eyl. 2008, 16:53

Ya saa gerçkten aşıl oldum.HAYRANLIK DİİİİL :evil: aşık oldum derste ble aklmdan çıkmyosun. :( kafamda hep sen warsın ya.senden baska bsey düşünemez oldum ya Hayır: Hayır:
büsra
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,film izlemek,nette takılmak,kitp okumak,alışveriş yapmak,gezmek:d Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör http://burakfan.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile

MesajKonu: Geri: BuRaKKKK LüTfEn OkU Paz 14 Eyl. 2008, 15:16

yaa çok tatlısın her dakka sen ve dizi alklımda ne olur oku
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobi : astroloji ve BURÇLAR Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaKKKK LüTfEn OkU Paz 14 Eyl. 2008, 18:38

seni aklmdan çıkrmayı basardğm gün kendmi ödüllencem wallahii
armagangonca
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaKKKK LüTfEn OkU Paz 14 Eyl. 2008, 20:23

dayan kalbim bu acıyla dayan bir günüm daha geçermi sensiz darmadağınık yapayanlızım sığındığım limandın sen benim
berse
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : Hobi : kitap okumak spor yapmak çizim yapmak Meslek : mühendislik Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaKKKK LüTfEn OkU Ptsi 15 Eyl. 2008, 14:40

ya aynen ya çizim yaparken hata yapıcam diye çok korkuyorum sana aşıgım burak ya aşıkkkk...
Sponsored content

MesajKonu: Geri: BuRaKKKK LüTfEn OkU

BuRaKKKK LüTfEn OkU

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası