NoLuRsUn OKuuuuuu!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
buraqım_hande
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 15/02/09 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : ankara Hobi : Arkadaşlarıyla Takılmak :-) Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Paz 15 Şub. 2009, 00:32

[b]sana tapıyoruz (özelliklede bu yazıyı okuyanlar) Şunu BilKi saNa hAstYIMMMMMMMMMMM Canım
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student... Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Paz 15 Şub. 2009, 12:36

aRkadaşım tapıyoRuz deRken abaRtmasan...
tamam çok seviyoRuz hepimiz onu ama kendini bu kadaR küçük düşüRme...
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 21 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Paz 15 Şub. 2009, 16:31

bence tapmak sözcüğü o kadar da güsel değil tamam acaip hayranıyız ama Ben bi tek Allah'a taparımm
buraqım_hande
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 15/02/09 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : ankara Hobi : Arkadaşlarıyla Takılmak :-) Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Paz 15 Şub. 2009, 19:17

'tapmak' o anlamda deillll sadece çooooook sewdiqimizi göstermek için kullanılan bir kelime
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student... Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Ptsi 16 Şub. 2009, 17:03

sen öyLe desen biLe heRkes o şekiLde anLamaz...ben de çok sevmek anLamında anLadım ama yinede hoş oLmuyoR...sonuçta tapmak çok ağıR bi kavRam...
Efsane_Kız
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/02/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : Kocaeli Hobi : sahilde gezmek,pc oynamak,dans etmek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Ptsi 16 Şub. 2009, 18:08

Bence "tapmak" kelimesi herkesiz yorumuna bağlı..Çok farklı şekildede algılana bilir.. Ama arkadaş çok sevmek anlamanına getirmiş bence... :S
buraqım_hande
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Çarş. 18 Şub. 2009, 12:19

fikrinize saygı duuyuyorum sadece onu çooooooooooooooooooook sewdiğimi sölemek istedim[img][/img]
Merwee
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/01/09 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : adana Hobi : müzik dinlemek Meslek : ögrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Çarş. 18 Şub. 2009, 23:26

yaf ona hasta olmayanlarmı war bu arada burak sagyaşarın facebook unu buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme
kolik
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 18/02/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : belirtilmemiş Hobi : test çözmk Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Perş. 19 Şub. 2009, 17:30

[quote="BuraK'M'etaL"]aRkadaşım tapıyoRuz deRken abaRtmasan...
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Perş. 19 Şub. 2009, 18:08

Merwee demiş ki:
yaf ona hasta olmayanlarmı war bu arada burak sagyaşarın facebook unu buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme
burak'ın facesi yok cnm bende aRadım en az 20 tane buRak çıktı kaRşıma onLaR fanLARının açtığı üyeLikLER.kendisi de söyLüyoR yok benim face'm diye...
tatlı_kız
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 16/03/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : nevşehir Hobi : kitap okumak Meslek : öürenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Ptsi 16 Mart 2009, 18:34

slm Burak'cım seni çok seviyorum ve seviyoruz inşallah bizim yazdıklarımızı görüyosundur..
S_E_N_İ--S_E_v_i_Y_O_R_U_M..
tuana537
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : tokat Hobi : sinema Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Ptsi 16 Mart 2009, 22:44

seni çokkseviyorum burak allah yolunu açık etsin kardeşim
esmarda_66
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 37 Nerden : kıbrıs Hobi : gezmek/eğlenmek/gülmek/sevdiklerimle beraber olmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Salı 17 Mart 2009, 17:05

bende çok seviyorum burağı ama ''TAPMAK''pek hoş bir kelime deil bence de

tamam bende burağı çok seviyorum birde arda turan ı ama tapıyorum demem sende deme!!! sadece Allah 'a tapılır canım
ayselll
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 27/03/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : mersin Hobi : basketbol Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Paz 29 Mart 2009, 15:28

burak seni çoooookkkkkk seviyorummm Love Love
hilal=burak sağyaşar
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/03/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek resim yapmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Çarş. 01 Nis. 2009, 18:35

seni çooqq seviom ama bunu mesajlarla anlatmak çoq zor
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Perş. 30 Nis. 2009, 15:48

seni çok seviyoruz yaaaaaaaa ne olur anla bizi......
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Perş. 30 Nis. 2009, 15:49

burağımmmmmmmmmm
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Perş. 30 Nis. 2009, 15:51

Sırıtmak:D
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Perş. 30 Nis. 2009, 15:51

Sırıtmak:D
_selin_
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/05/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : Her Yerden Hobi : yok Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! Cuma 01 Mayıs 2009, 20:32

seni ve handeyi çok seviyom arkilerim artık hande burak delisi oldum çıktın diyolar
hukukçu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 12/06/09 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : ankara Hobi : ebru yapmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!! C.tesi 13 Haz. 2009, 15:35

hiç bu kadar yüzsüz olduğumu hatırlamiyorm ya face ine ekle beni burakk Gülümseme)
Sponsored content

MesajKonu: Geri: NoLuRsUn OKuuuuuu!!!

NoLuRsUn OKuuuuuu!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası