Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
güsel komik msn nickleri Vote_lcapgüsel komik msn nickleri Voting_bargüsel komik msn nickleri Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
güsel komik msn nickleri Vote_lcapgüsel komik msn nickleri Voting_bargüsel komik msn nickleri Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

güsel komik msn nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 16:05

GÜZEL SÖZLER

• Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur.
• Seven ben, sevilen sen; ağlayan ben ağlatan yine sen.

• Bir zamanlar ardından bakıp ağlardım, şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım, şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam..

• Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle.

• İçim o kadar senle doldu ki insanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

• Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi ve ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye , kalbimi sevdim seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim belki seversin diye.

• Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla, küçük melekler yolladım seni öpmeye! Geldiler mi?

• Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun.

• Sen Colde Bir Cicek Olsaydin Seni Kaybetmemek Icin Goz Yaslarimla Beslerdim..

• Ask Nedir Biliyormusunuz?ask: Karsindakini Bulunmaz Hint Kumasi Sanmanla Enayi Oldugunu Anlaman Arasinda Gecen Zamandir...

• NiSaN YaGmUrU yIlAnIn AĞzInA dÜşÜnCe ZeHiR mİdYeNiN aĞzInA DüŞüNCe İnCi OlUrMuŞ sEn NeYiN yAğMuRuYdUnDa YüReGiMe DüŞüNcE HERŞEYİM OLDUN...

• Ağırdır sevgilerim her yürek taşıyamaz! Büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz! Sonsuza dektir dostluğum her insana değmez!

• Hayattaki kötü günlerin sahildeki ayak izlerin gibi geçici,güzel günlerin ise kayalara çizilen resimler kadar kalıcı olsun.

• Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....

• Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle yaşasın…

• Gerçek dostlar yıldızlar benzerler karanlık çökünce ilk onlar gözükürler.

• Kalbin dilini anlayabilmek için kelimelere gerek yoktur. O gözlerde gizlidir.

éSKîDéN héRşéЧ Dãhã KOLãЧDı.4 îşLéм îçîN ЧéTéRLîЧDî ãßãKüS.şîмDî héRKéS DîK KéNãR.héRKéS OLDu hîpOTéNüS_

Bazen sana gayesiz, rastlantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.

««BeNi kayBetmeYi Ba$aRaNı,kaZanMak İçİn asLa uĞra$mAm»»

yazıldığı kadar kolay değildir senisevıyorum demek düşünmeden söylememek gerek eğer bu sözü söyleyebiliyorsa bir yürek ölene kadar bu sözü tutması gerek

sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende sana sevgisini söyleyemeyecek kadar gururludur...

Sordum kendi kendime o da beni severmi diye... Denizdeki yakamoz cevap verdi bana \"O sevmesede sevilmeye değer\" diye...

DÜNYA UNUTURSA DÖNMEYİ,RÜZGAR UNUTURSA ESMEYİ,AŞIKLAR UNUTURSA SEVMEYİ BELKİ OZAMAN UNUTURUM SENİ...

Seven unutmaz. Unutan sevmemiştir. Sevipte unutmuşsa sevmesini bilmemiştir.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek, bırakıp gittin ama unuturuz sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla...!!!

Gülmek için mutlu olmayı beklersen belkide tebessüm bile edemeden ölürsün.

Unutma! Unutulanlar unutanları asla unutmazlar.

SeN Dee oLMaDıĞı HaLDe BaŞKaSıNa VeReBiLDiĞiN TeK ŞeYDiR '''MuTLuLuK'''.............

KenDiNizi MarKa ZaNNetmEyin ŞimDi HepİniZin SahtEsiNi yApıYolAr

-HaKımda DediKodu YaPıp Boş KonUşAnLaR DevAM EDİn RekLamın iisi KötÜsü
olMAZ

>>>40 dk ders yAp yAp ßiTmèz .
10 dk tenefüs dedikoDuya yeTmez xD

'??•?•?Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bi arkadaşlıktan asla vazgeçme?•?•??

öğrencimisin?dersler çok mu bastırıyor?artık yeter mi diyosun...o zaman bitsin bu çile yaz 7800 a gönde nah biter melodisi cebine gelsin:)

günlerdir aynı şeyi düşünüyorum bunu içimde saklamaktan yoruldum artık dayanamıyorum benim hakkımda ne düşüneceğin umrumda deil herşeyi göze alıyorum istersen bir daha görüşmeyiz dayanamayıp soruyorum ltf cvp wer hamam böcekleri gıdıklanır mı

Hrant Dink öldü hepimiz ermeni olduk,papa öldü hepimiz hristiyan olduk.12askerimiz şehit oldu hepimiz yeniden Türk olduk.Barış Akarsu öldü hepimiz rockçı olduk.Allah Bülent Ersoy\'a uzun ömürler versin:D:D:D:D

çocuk biraz konuşma özürlüdür, öğretmen tahtaya kedi sütü iç yazar ve çocuğa okumasını söyler çocuk okur tedi tütü it öğretmen azarlar çocuğu birdaha oku der çocuk tekrar okur tedi tütü itöğretmen sinirlenir bağırır düzgün oku şunu derçocuk tekrar okur ama nafile öğretmen bukez döver çocuğu ve oku der çocuğun canına tak etmiştir öfkeyle haykırır ANATİNİ TİTTİİMİN TEDİTİ İTTENE TU TÜTÜ...DER

bir çocuk sınavda birine bakıp eline birşeyler yazıyormuş.sonra o eline yazdıklarını kağıda geçiriyormuş.öğretmeni neyapıyorsun diye sorunca öğrenci elmiden geleni yapıyorum demiş

kaynana çaydanlık gibidir fokur fokur kaynar,gelin demlik gibidir sinsi sinsi demlenir,oğlan bardak gibidir 1 gelin doldurur 1 kaynana,görümce çay kaşığı gibidir arada 1 gelir ortalığı karıştırır,çocuk şeker gibidir ortalığı tatlandırır,kayınpederde çay tabağı gibidir okkalıca oturur

Bekarlar için düğünlerde yanına gelip seni dürterek sıra sana geldi diyen yaşlılardan sıkıldıysan sende aynısını cenazelerde onlara yap GülümsemeGülümsemeGülümseme

OLAY BİR ÜNİVERSİTEDE PROFESÖR VE BİR ÖĞRENCİ ARASINDA GEÇER ÖĞRENCİ YEMEKHANEDE BOŞ YER BULAMADIĞI İÇİN PROFESÖRÜN YANINA OTURUR PROFESÖR BU DURUMU KABULLENEMEZ VE ÇOCUĞA\"ÖKÜZLERLE KUŞLAR BİR ARADA OTURMAZ\"DER ÖĞRENCİ HİÇ BOZUNTUYA VERMEDEN\"O ZAMAN BEN UÇAYIM\"DİYEREK KALKAR PROFESÖR DURUMU İÇİNE SİNDİREMEYİNCE ÖĞRENCİNİN SINAVDAN KALMASI İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPAR FAKAT ÖĞRENCİ BÜTÜN SORULARI EKSİZSİZ CEVAPLANDIRIR BUNUN ÜZERİNE PROFESÖR SANA BİR SORU SORACAĞIM DER ÇOCUĞA\"YOLDA KARŞINA 2 KESE ÇIKTI BİRİNDE PARA DİĞERİNDE AKIL VAR HANGİSİNİ ALIRDIN\"ÖĞRENCİ\"PARAYI ALIRDIM\"DER PROFESÖR\"BEN AKLI ALIRDIM\" DER ÖĞRENCİ KARŞILIK VERİR\"DOĞALDIR İNSAN NEYE İHTİYAÇ DUYARSA ONU ALIR\"ÇILDIRMAK ÜZERE OLAN PROFESÖR SINAV KAĞIDINA BÜYÜK HARFLERLE ÖKÜZ YAZARAK ÖĞRENCİYE VERİR ODADAN ÇIKAN ÖĞRENCİ BİRKAÇ DAKİKA SONRA GELİR SESLENİR\"HOCAM İMZANIZI ATMIŞSINIZ AMA NOTUM NEREDE?\

zamanın birinde 2 sevgili varmış.çok severlermiş birbirlerini.gel zaman git zaman çocuk askare gitmiş çocuk askerdeyken kız başka birini aşık olmuş bunu mektupla anlatmak zorundaymış ve yazmış sen askerdeyken ben başka birine asık oldum nolur kusura bakma sende olan resmimide bi zahmet bana gönder.bizim asker okumuş mektubu intikam alacak ya bütün taburdaki bölükteki askerlerden ne kadar kız resmi varsa toplamış resimleri mektuba koymuş kusura bakma sen hangisiydin =)

sene bin dokuz yüz çift sıfır.Deden bilmez ama baban belki bilir.Salı günü Cuma namazından çıktık.Atın üstünde yaya harbe gidiyoruz.Çölde kar dizboyu.Karşımda düşman askeri. Çektim kılıcımı iki el ateş ettim.Adamı bacağından vurdum.Benim kolumu alçıya aldılar.Arabada bir damla benzin yok. Son sürat hastaneye gidiyoruz.Neyse o zamanlar elektrik yok mum ışığında tv izliyorduk.Böyle bir olay geçti de başımdan senle paylaşmak istedim.

nickini bile görmek istemiyorum.Oturum açmasan iyi edersin.Mailim sana ağır mı geldi?Bidaha atmam afedersiiin!!!:

Kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun. Dimi yani Sırıtmak:D

Almış eline bir çiçek sevecek sevmeyecek ah koca sersem çiçek nerden bilecekk

Gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline.

HAYATTAKİ 6 GERÇEK: 1.İNSANIN DİLİYLE TÜM DİŞLERİNE DOKUNMASI İMKANSIZDIR. 2.İLK GERÇEĞİ OKUDUKTAN SONRA BÜTÜN APTALLAR BUNU DENERLER. 3.İLK GERÇEK YALANDI. 4.APTAL OLDUĞUNU FARKETTİĞİN İÇİN ŞUANDA GÜLÜSÜYORSUN. 5.ŞİMDİ BUNU HERKESE YOLLAMA DÜŞÜNCESİNDESİN. 6.VE YÜZÜNDE HALA APTAL Bİ GÜLÜMSEME VAR...

[b][i][u]
_eren_feyza_
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
_eren_feyza_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 342 Nerden : cennet Hobi : şarkı dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 16:09

harikalar saol
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 16:19

bişi deill
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePtsi 23 Şub. 2009, 19:49

paylaşım süper sağol
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeSalı 24 Şub. 2009, 13:49

ricaa
^^büşra^^
Yeni Üye
Yeni Üye
^^büşra^^

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/02/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : ankara Hobi : nette takılmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePaz 08 Mart 2009, 12:26

süper bunlar yaaa
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePaz 08 Mart 2009, 19:25

tşkr
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeSalı 10 Mart 2009, 20:40

Ask Nedir Biliyormusunuz?ask: Karsindakini Bulunmaz Hint Kumasi Sanmanla Enayi Oldugunu Anlaman Arasinda Gecen Zamandir...

Paylaşım için tşkler ençok üsttekini beğendim
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 14:18

bi ara bende en çok onu beğeniodum
pınarzeynep
Yeni Üye
Yeni Üye
pınarzeynep

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : aksaray Hobi : müzik Meslek : kasiyer

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 22:26

vayyy be bu işte harika
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 12:14

tşkkürlerrrr
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 12:14

ççok saoll
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 12:18

................
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 12:21

................
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın

MesajKonu: Geri: güsel komik msn nickleri güsel komik msn nickleri Icon_minitimePaz 10 Mayıs 2009, 18:39

rica

güsel komik msn nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası