seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : FUTBOL İZLEMEK VE OYNAMAK Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Ptsi 09 Şub. 2009, 19:30

merb herkese! bn istanbuldan sinem 14 yasındayım Fanatık bı FENERLIYIM!ayrıca KEzman hastasıyım Sırıtmak kızların sevmedıgı sey olan futbolla cok ılgılenırım (ızlerım ve oynarım) kndımı b u kdr genıs tanıtmk ıstedım .. umarımkı cok ıyı arkadaslar olacagız !! Öptüm2
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Ptsi 09 Şub. 2009, 20:03

h.g canım aramıza
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : FUTBOL İZLEMEK VE OYNAMAK Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Ptsi 09 Şub. 2009, 21:36

h.b cnm saol Sırıtmak
^^esra^^
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 53 Nerden : ankara Hobi : sago kolo dinlemek, msn Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Ptsi 09 Şub. 2009, 22:20

hg cnm yazdığın yazıları okuyunca bi an kendimi anlatıyomuş gibi oldum bende koyu fbliyim izlerim ama kazım hastasıyım:)
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Salı 10 Şub. 2009, 13:17

h.b canım Sırıtmak onu da sevıorum ama kezman daha agır basıo Sırıtmak
BuRaközqe
Moderatör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Salı 10 Şub. 2009, 15:17

H.q cnm ARamısa.. fbLii oLmanada sevinDim xd
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Çarş. 11 Şub. 2009, 19:30

h.b canım :Dsonuna kadar FENER:D
BuRaközqe
Moderatör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Perş. 12 Şub. 2009, 14:34

ee yanNi xd
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student... Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Perş. 12 Şub. 2009, 17:18

meRhaba adaşım hoşgeLdin...tek oRtak yanımız futboL sanıRım..bende izLeRim ve oynaRım...
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Perş. 12 Şub. 2009, 17:26

hoşgeldin
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Perş. 12 Şub. 2009, 20:30

ooo süper bu adaş Sırıtmak
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Perş. 12 Şub. 2009, 20:31

saol cnm (arzu-c Sırıtmak
Sponsored content

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!!

seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası