Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Vote_lcapseLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Voting_barseLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Vote_lcapseLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Voting_barseLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_xL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : FUTBOL İZLEMEK VE OYNAMAK Meslek : öğrenci

MesajKonu: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 19:30

merb herkese! bn istanbuldan sinem 14 yasındayım Fanatık bı FENERLIYIM!ayrıca KEzman hastasıyım Sırıtmak kızların sevmedıgı sey olan futbolla cok ılgılenırım (ızlerım ve oynarım) kndımı b u kdr genıs tanıtmk ıstedım .. umarımkı cok ıyı arkadaslar olacagız !! Öptüm2
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
derya06

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 20:03

h.g canım aramıza
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_xL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/02/09 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : istanbul Hobi : FUTBOL İZLEMEK VE OYNAMAK Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 21:36

h.b cnm saol Sırıtmak
^^esra^^
Isınan Üye
Isınan Üye
^^esra^^

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 53 Nerden : ankara Hobi : sago kolo dinlemek, msn Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 22:20

hg cnm yazdığın yazıları okuyunca bi an kendimi anlatıyomuş gibi oldum bende koyu fbliyim izlerim ama kazım hastasıyım:)
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_xL

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimeSalı 10 Şub. 2009, 13:17

h.b canım Sırıtmak onu da sevıorum ama kezman daha agır basıo Sırıtmak
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimeSalı 10 Şub. 2009, 15:17

H.q cnm ARamısa.. fbLii oLmanada sevinDim xd
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_xL

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimeÇarş. 11 Şub. 2009, 19:30

h.b canım :Dsonuna kadar FENER:D
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 14:34

ee yanNi xd
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 17:18

meRhaba adaşım hoşgeLdin...tek oRtak yanımız futboL sanıRım..bende izLeRim ve oynaRım...
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 17:26

hoşgeldin
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_xL

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 20:30

ooo süper bu adaş Sırıtmak
Burak_xL
Yeni Üye
Yeni Üye
Burak_xL

Kadın

MesajKonu: Geri: seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!! Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 20:31

saol cnm (arzu-c Sırıtmak

seLam arkadasLAr hepınızı tanımak ıstıryoRum!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası