Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Vote_lcapOkuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Voting_barOkuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Vote_lcapOkuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Voting_barOkuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
gizmo
Isınan Üye
Isınan Üye
gizmo

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 61 Nerden : artvin Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci

MesajKonu: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 11:00

Bu olay Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü okuyan Dilek diye bir geç kızın başında geçmiş bir olaydır.
Dilek bir gun okuldan cikmis,
durakta minibus bekliyomus. Yalniz korkunc yagmur yagiyormus bu arada.
kizin onune bir araba yanasmis. Iyi giyimli, temiz yuzlu bir
genc,"Yanlis anlamayin n'olur. Ben de yakin zamana kadar ogrenciydim.
Islanmayin, gelin ben sizi uygun bi yere kadar birakayim" demis.Dilek,
basta biraz tereddut etmis ama cocugun iyi niyetine inanmis ve arabaya
binmis.Yolda sohbet filan etmisler.Hoslanmislar birbirlerinden.Cocuk,
lutfen izin verin sizi evinize birakayim. Bakin yagmur da
iyice hizlandi" demis, Dilek kabul etmis tabii. Sohbet
iyice koyulasmis.
Kizin evine gelmisler, bu arada telefon degis tokusu
yapmayi da ihmal etmemisler.Dilek cok etkilenmis cocuktan.
O hafta her telefon caldiginda yuregi hop etmis, "Ay benimki mi
ariyor?" diye telefona kosmus. Ama arayan olmamis maalesef. Dilek
yuzunu kizartip cocugu aramaya karar vermis, "Belki numarami
kaybetmistir,
n'olucak ki ben arasam" deyip kandirmis kendini. Telefonu aglamakli bi
kadin sesi
acmis. Meger teyze, bizim cocugun annesiymis ve hickira hickira,
oglunun trafik kazasinda öldüğünü soylemis. Anlattiklarindan Dilek
anlamis ki,
cocuk onu biraktiktan
5 dakika sonra yapmis kazayi. "Keske eve birakmasaydi. Benim bunun
sorumlusu"
diyerek hemen kendini suclamaya baslamis. Sucluluk duygusundan kurtulmak
icin teyzeden adresi almis, "En azindan bassagligina gideyim bari" diye
dusunmus. Ziyaret aglamakli ve de yasli gecmis.Ayrilma vakti
geldiginde iyice havaya giren kiz, "Bana oglunuzdan bi hatira verir
misiniz? Onu
gercekten cok sevmistim" demis. Bunun uzerine anne iceriye gitmis,
dondugunde
elinde cocugun kaza gunu uzerinde olan gomlek varmis. ustelik de hala
kanlar
icindeymis gomlek.Dilek cok kotu olmus, gomlegin niye saklandigi ! ve
niye ona verildigi anlamsizligina ragmen yine de kadini kiramayip
almis kanli gomlegi. Ama eve gelir gelmez ilk isi gomlegi yikayip
utulemek olmus.Butun gece gomlege baka baka, aglamis.Surekli de, "Onu
ben
oldurdum, onu ben oldurdum" diye tekrar ediyomus kendi kendine.Artik
aglamaktan bitap dustugunde gomlegi yastiginin altina koymus ve yatmis.
Sabah uyandiginda kendini daha iyi hissediyomus. Ama yastigi
kaldirdiginda
bir de gormus ki gomlek yine kanlar icinde. Inanamamis bu duruma.
"Herhalde
dun o kafayla iyi yikayamadim" diyerek yeniden yikamis gomlegi.Ama ertesi
sabah da hic bi degisiklik yokmus gomlekte, yine kanlar icindeymis.
Bunun
uzerine Dilek girdigi ruhsal cokuntunun de etkisiyle bir hocaya gitmeye
karar vermis.Cunku basina gelen olayi mantiksal olarak bir turlu
aciklayamiyormus.Cevresinden edindigi bilgiyle degerli bir insan olan
Riza hocayi bulup
olayi basindan sonuna anlatmis. Riza hoca uzun uzun dualar okuduktan
sonra Dilek' e gomlegi neyle yikadigini sormus. Dilek de tam iki kez
deterjanla
yikadigini, ilk basta gomlegin temizlendigini fakat sabah tekrar kanlar
icinde oldugunu aglayarak anlatmis.Bunu duyan Riza hocanin gozleri
faltasi
gibi acilmis ve ellerini Dilegin kafasina dokundurarak sorunun cozumunu
soylemis:

"A benim salak kizim, hic normal deterjanla kan lekesi çıkar mi?

Hem renkli hem de renksiz camasirlarinda ARİEL kullanmalisin!"
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 17:51

Sırıtmak:D:D:D
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009, 16:43

eline sağlık
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009, 16:19

böle komik olmuş ama buun gerçeği çok üzücüü
şevin akfırat
Isınan Üye
Isınan Üye
şevin akfırat

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : Hobi : film izlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeC.tesi 28 Şub. 2009, 17:49

guzel baglanmıs ama ınsan boyle bıtecegını tahmın edemıyo Bilmem
^^esra^^
Isınan Üye
Isınan Üye
^^esra^^

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 53 Nerden : ankara Hobi : sago kolo dinlemek, msn Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimePaz 01 Mart 2009, 13:43

Gülümseme
ßuRaq(L)éL!F
Isınan Üye
Isınan Üye
ßuRaq(L)éL!F

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : naPjan geLjenmi? :D Hobi : mp3 dinLemeq Meslek : öğRenji

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeCuma 13 Mart 2009, 16:34

ilq başta qöDü oLdum sonRa saFtiRiq hoja Sırıtmak:D
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeC.tesi 14 Mart 2009, 15:53

güzel hikaye ama gerçeğinide bizimle paylaşırmısınız çok merak ettim en azından nerden bulabilirim sölerseniz çok sevinicem...
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeSalı 26 Mayıs 2009, 17:49

çok gzl ya çok güldümm
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeÇarş. 27 Mayıs 2009, 08:09

çook güzel
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeÇarş. 27 Mayıs 2009, 08:09

çook güzel
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeÇarş. 27 Mayıs 2009, 08:11

ben de güldüm...
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeÇarş. 27 Mayıs 2009, 08:13

.........
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeCuma 03 Tem. 2009, 17:02

olayın başı çok üzücü ama sonu komik.
rap0rsuZ deLLy
Yeni Üye
Yeni Üye
rap0rsuZ deLLy

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/07/09 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : t.daq ((: Hobi : wardır herhaL ((: Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 12:09

xD xD xD çk qsl ya xD Gıcıklık Yapma Hahaaa Angels
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 16:24

gzl ama keske komik olduğunu sölemeseydin:D:D saol paylasım için
sweet_angel
Isınan Üye
Isınan Üye
sweet_angel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/07/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : burak'mın ve aRdâ^mın kaLßnden Hobi : yüzmeK aLısweRis Meslek : öqRenci

MesajKonu: Geri: Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz? Icon_minitimeSalı 14 Tem. 2009, 14:35

zÖnq YaH deişiK sağoL=)

Okuyun bakalım üzülelecek misn hikayenin sonunda GÜLECEK misniz?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası