Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
şok_sheker_BURAKCI
Yeni Üye
Yeni Üye
şok_sheker_BURAKCI

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : Hobi : voleybol ve tiyatro Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 14:31

hmm... düşüniyim... tabiki ilkönce arminin yerinde olmak istediğimi söylerdim herkesin sölediği gibi bende onu çok sevdiğimi sölerdim ahh sevimli çocuk:)
semra
Yeni Üye
Yeni Üye
semra

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 10/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : kafama göre Meslek : evdeyim : )

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 12:04

içimde kalmasın çokkk tatlısın Sırıtmak
semra
Yeni Üye
Yeni Üye
semra

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 10/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : kafama göre Meslek : evdeyim : )

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 12:17

ama gerçekten tatlı bir sevgilim olursa burak gibi olsun inş aminnnn Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak
semra
Yeni Üye
Yeni Üye
semra

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 12:25

HİÇ BOZULMASIN HİÇ ÜZÜLMESİN GÖZLERİNİN BÜYÜSÜ HİÇ BOZULMASIN HİÇ ÇÖZÜLMESİN GÖZLERİNİ BÜYÜSÜ DİLEĞİM HAYATTA HEP GÜLÜMSEMEN Sırıtmak Sırıtmak SANA GÜLMEK ÇOKK YAKAŞIYOR : Sırıtmak
semra
Yeni Üye
Yeni Üye
semra

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 12:32

HER DENİZ BİR MARTI HER ÖMÜR BİR TUFAN HER RÜYA BİR UYKU HER NOTA BİR ŞARKI HER AĞAÇ BİR KÖK BULUR AMA HER İNSAN SENİ BULAMAZ İNŞ BENİM KARŞIMA ÇIKAR Sırıtmak :oops: :lol: :roll:[img]
PERİ KIZI
Yeni Üye
Yeni Üye
PERİ KIZI

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : arastırma yapmak Meslek : ogrencı

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008, 10:36

bir roportajınızda galatasaray unıv ck ıstıyordum baska bır roportajınızda okul hayatında pek basarılı bır ogrencı degılım demıssınz ozel bır unıve gıtmenınzın sebebı bumu yoksa takımınızn ısmınden dolayımı mbu unıvı ıstedınz yada ne bılım aılenın olanaklarından dolayımı ....PERİ KIZI CEVAB YAZARSANIZ MEMNUN OLURUM
_dilek_
Yeni Üye
Yeni Üye
_dilek_

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008, 14:29

diyecek bişey yok herkes ne düşünüyorsa öylesin işte benim içinde
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : Hobi : at binmek,basketbol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 12:47

liseyi sadec e senin için okuyorum sana kavuşmak iiçin üniversite senin yanında olcam inşallah tıp fakültesinde inşallah görüşürüz o zaman hep gözümün önünde olucaksın sana doya doya bakıcam ve hayata her baktığımda yenidn başlıcam hastalarımı her baktığında daha bi keyifle tedavi edicem seni çokkk seviyorum bi tanemsin
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 12:51

ona söyLemek istedikLeRime keLimeLeR yetmez anLatamam göRmeSi Lazım yane :( Amaa NeRRdenn göRüceekk :(
nalanalan
Yeni Üye
Yeni Üye
nalanalan

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 14:27

yani resmen aşık oldum sana yaa çok seviorum seni[/b]
duygushum
Yeni Üye
Yeni Üye
duygushum

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : resım cızmek Meslek : kuafor

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 14:55

senı coooooqqqq sevıyorumm anlasanaa yaaaaaaaaaa
duygushum
Yeni Üye
Yeni Üye
duygushum

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : resım cızmek Meslek : kuafor

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 14:58

benım bır coqq arqadasımm erqeq ıcınn goz yası doqerdı bende onlara gulereq baqardımm.sacma gelırdı.ama ben senın ıcın agladım senı sadece bır qez olsun gormeq ıstıyorrumm nolurr bı cvpp ver bana lutfenn...
D.O.A
Yeni Üye
Yeni Üye
D.O.A

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : müzikle uğraşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 15:20

:o sevgilisi yokmuş sarışınlardan hoşlanıyormuş bn sarı saçlı ve mavi gözlüyüm [u][b][img]
isyankar prenses
Yeni Üye
Yeni Üye
isyankar prenses

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 16:53

yaha çok tatlı çok yakışıklı çok sefiorumm seni burak abii canımsın sen yaha
Sırıtmak:D
isyankar prenses
Yeni Üye
Yeni Üye
isyankar prenses

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 16:55

yaha burak çok tatlısınn yaha canım:D Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak
eLf<3 bRk
Yeni Üye
Yeni Üye
eLf<3 bRk

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : müzik tw Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 20:27

qüLüşüne kurbann her metrekaren süper bebeqimm seny grsm naparm biLmiorm ama çoqq sewiorm öLüÜRM shenİn içİN =) Gülümseme [center][right]
bahar yüksel
Yeni Üye
Yeni Üye
bahar yüksel

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : senin fotogrsflarına bakmak Meslek : hemşire

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 20:31

annemle tek ortak noktamız war ikimizde sana aşığız:)ama benimki daha fazlaaaaaaaaaaaaaaaa...[/url]
fix_melek
Yeni Üye
Yeni Üye
fix_melek

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : spor Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 22:56

off offffffff... :pale:
burakhande
Yeni Üye
Yeni Üye
burakhande

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : küçük kadınları izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 20:06

çok iyi bir oyuncu çok yakışıklı çoookk yetenekli o birtane.... onu çooookkkk seviyorum
büsra
Yeni Üye
Yeni Üye
büsra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,film izlemek,nette takılmak,kitp okumak,alışveriş yapmak,gezmek:d Meslek : öğrenci http://burakfan.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 03:38

burak sağyaşayara çok yakışıklısınız derdim Sırıtmak Gülümseme
büsra
Yeni Üye
Yeni Üye
büsra

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 14/09/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,film izlemek,nette takılmak,kitp okumak,alışveriş yapmak,gezmek:d Meslek : öğrenci http://burakfan.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 03:42

çok tatlısın Sırıtmak Sırıtmak
berse
Yeni Üye
Yeni Üye
berse

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : Hobi : kitap okumak spor yapmak çizim yapmak Meslek : mühendislik

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 14:43

ben seni çok seviyorumm burak aşığım sana ya aşık artık duy sesimiiiii ne olur ..
ezgiiiiiiiiiii
Yeni Üye
Yeni Üye
ezgiiiiiiiiiii

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : deli gibi film izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 16:05

ona nasıl ulasabilirim konuşmak ietiyorum onunla
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Hobi : voleybol,müzik vee burak:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 17:01

AnLAtAcaK KeLime BuLaMıoRum Kii...Gülümseme

ÇOoOk şeKer...!
burakfilizzz
Yeni Üye
Yeni Üye
burakfilizzz

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : dans ve müzik vede hepsi burak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 19:11

aşkım sasna itiyorum seni görmesemde senin hayranlarını biliğini biliyorum birtanem Gülümsemesana ndn aşık olduğumu anlamıyorummmmmm seni sewiyorum seni sewiyorum seni sewiyorum seni sewiyorum seni sewiyorumseni sewiyorum seni sewiyorummmmmmmmmm
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 20:51

onu çook çook seviyorum aşkm bitanem papatyam böceğim çiçeğim o benm herşeim o olmadan bn yaşayamam
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 11:02

çhoooook dadlusun jnm bnmm...seni çhoook sefiyorummm... ve daha bir sürü şey derdimmm
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 15:26

aşkm
cnm
btnm
.
.
.
:heart:
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 16:03

çook kaRizmatik çook şekeR çookk tatLı çookk YakışıkLı o bi bi bi bi bi bi BİTANEEEEE Gülümseme
aslınur
Yeni Üye
Yeni Üye
aslınur

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : voleybol oynamak ve yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 19:49

trendy dedki konusman cok guzeldi seni cok sewıyorum cok dadlusun
hangi takımlı olduğunu belirtirsen cok sewınırım [/i]

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki