Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye
burcu1818

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobi : astroloji ve BURÇLAR Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 11:05

bu dünyadaki en tatlı AKREPsin Sırıtmak
kimialonso
Yeni Üye
Yeni Üye
kimialonso

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : formula1 Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 12:55

bén oyunculuğunu béğéniyorum bncé çok yakışıyor rolüné tébrik édiyorum. Gülümseme umarım daha çok görürüz...
MercilesS
Isınan Üye
Isınan Üye
MercilesS

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 89 Nerden : Hobi : kitaplar ,pc,,arklar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 13:11

tabiki onu çok sevdiğimi söylerdim onun için hayatımdaki herşeden vz geçebileceğimi söylerdim .ona bnm herşeyim olduğunu ömrümün sonuna kadarda o beni sevmesede belkide tanımasada onuseweceğimi söylerdem.
s!n£m
Yeni Üye
Yeni Üye
s!n£m

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : teniss oynamak gitar çalmakk yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 15:38

[/b]Bunlarıı okuduğunu sanmıyorumm ama cesur birine benziyosunn sıkça duyduğun şeylerii söylemicem tarzım diill,söylenmeyeni söylemek tercihimdirr ayrıcaa duruşun seni sen yapıyoo[/i][/u]
crazyangel
Yeni Üye
Yeni Üye
crazyangel

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek :

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 16:59

burak sağyaşarı çok sevdiğimi ve çok tatlı olduğunu söylerdim
buraqın aşkı
Yeni Üye
Yeni Üye
buraqın aşkı

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Hobi : buraqı sevmek Meslek : buraqla ilgili herşeyi araştırmak

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 18:52

onu çoq sevDiğimi söyLeyeBiLiRim " BURAK SENİ SEVİYORUM İSTER İNAN İSTER İNANMA AMA ÖYLE BÖYLE DEĞİL GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM AŞIĞIM SANA BEBİŞİM TRENDY DERGİSİNİ ALDIM RÖPÖRTAJIN VARDI ONU ALDIM"
bengü
Yeni Üye
Yeni Üye
bengü

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 12:56

[img][/img]
bengü
Yeni Üye
Yeni Üye
bengü

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 12:57

seniiiiii çççççççok seviyorummm su dunyada senden basskaaa yakısıklı tanımıyorummmmm
bengü
Yeni Üye
Yeni Üye
bengü

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 12:59

S eviyorum ama kimi
E n tatlı birisini
N asıl anlatsam sana
İlk harflerine baksana
bengü
Yeni Üye
Yeni Üye
bengü

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 13:02

trndy roportajııınnn cok guzeldıııııı vee cok yakısıklı cıkmıssınn
[img][/img][url]
cansu
Yeni Üye
Yeni Üye
cansu

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : voleybol müzil vs. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 13:12

ya tekkelimeylee
harikasınn başka dicek bişeyy bulamıyorumm
ama bilkii senii çok seven hayranlarından biriyimmm
onagöree[/img]
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 17:13

fLood yapmayın arKadasLar ;)
stern
Yeni Üye
Yeni Üye
stern

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 18:05

seviyorumm..seviyorumm..seviyorumm..baska söze gerek yok seni seviyorummm..tek istedgm seninle bi kere olsun konusabilmek..
yeliz_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
yeliz_burak

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : Hobi : yüzmek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 22:39

burak abı senı cok sevıyorum coktatlısın ...
hastasıyım
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 22:43

buraaakkkk'ıımmmmm.sana aşığım.çok tatlısın.nolur duy beni.seninle konuşmak istiyorum.yada bi imzalı fotoğrafını çok görme bana.seni çooookkk seviyorrruuuuuummmmmmmmm.
nur
Yeni Üye
Yeni Üye
nur

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : kocaeli Hobi : burak sağyaşar:):) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 00:37

blki bunu sana herkes söylüo ama bnm kadr içten söyleyen oldunu sanmıorum bn gerçekten sana aşığım :'(
lepiska saclı kısss
Yeni Üye
Yeni Üye
lepiska saclı kısss

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : ..... Meslek : okuyoo

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 01:20

[b]Aslında söylemek istediğim o kadar cok sey olurdu ki öncelikle basta ailem olmak üzere cevremdeki tüm insanların inanmadı halde hayranlıktan öte bi sevgi duydumu...sadece sesini duymanın bile bi yerde yeticeni ve her gece acaba bi gün yüz yüze konusma ihtimalimiz olur mu die düsünürken uykuya daldımı... wuww romantie bagladım kendime inanmıorum Sırıtmak
shekersey
Yeni Üye
Yeni Üye
shekersey

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : seni izlemek ve yine seni izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 04:50

senin için... sana... herşeyimi verebilirmmm... yaaaa offff... offf diorumm yaa... bis sana yazıoruz sende bize yazsan nasıl olur.. bi denesen.. mesela bnden başlayabilirsin.. ya lütfen yaa.... ne olur ki yani...
shekersey
Yeni Üye
Yeni Üye
shekersey

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : seni izlemek ve yine seni izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 04:56

senin için... sana... herşeyimi verebilirim... offf yaaa offfff diorum... ya bişi rica etsem... bis sana yasıoruz... sende bize yazsan... olmas mı? bi denesen en azından.. mesela bnden başlayabilirsin...
esqi
Yeni Üye
Yeni Üye
esqi

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : müziq =] Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 10:28

tanıdıqım en datLu sempatiq kumraL =) :heart:
melekyüzlüm15
Yeni Üye
Yeni Üye
melekyüzlüm15

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 26 Nerden : Hobi : müzik dinlemek ,gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 10:37

çok tatlı ve yakışıklı onu çok seviyorumm...bu arada bir dergide sevgilisinin olmadığını söylemiş bu haftadaki duyduğum en güzel haberr...
hard-candy
Isınan Üye
Isınan Üye
hard-candy

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 114 Nerden : Hobi : utkuuyu izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 11:45

seni cookk sefirom bence hande ile yakışıosunuzz Sırıtmak

bitanemm...
chatlak.suud
Yeni Üye
Yeni Üye
chatlak.suud

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : Müzik dinlemek,dans etmek Meslek : Moda Tasarımcısı Olmak İstiyor

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 13:42

[b][i]burak küçük kadınları sırf senin için iziliyorum ama o sarışın kızı bulursam çok kötü yolucam onu armi seni affetmese haklı bence :evil: :evil: senden hiç beklemezdim hemen sattın armiyi bbu kadarmıydı sevgin
meLis
Yeni Üye
Yeni Üye
meLis

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : qünün 24 saatnde buraqı düşünmek.. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 14:23

burak seni o kadar seviorum ki anlatamam...seni ilk küçük kadınlarda tanıdım..zaten sadece küçük kadınlar dizisini sen ve armi olduu için izliorum..sizin sahneleriniz qelene kadar patlıyorum...senin kadar yakışıklı birini görmedim görememde...seni bi yüzyüze görebilsem varya...ama nerdee.....bi gün eer sennle tanışırsam çok mutlu olurum...zaten 14.bölümde arkilerde izliodur ve görmüştür...eer o şarışın kızı bulursamm gebertirim yhaa...ama sende ayıb ettin onun için neler yaptın ama arkasından onun gözleri önünde kızı öptün...ama arkiler belki armi rüyada görüo olabilir..ama inşallah rüadır..çnkü böle bişi olması imkansız bi olay... :evil: :evil:
eliff
Yeni Üye
Yeni Üye
eliff

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : Hobi : kitap okumak,fenerin bahçemin maçlarını izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 14:28

benim sölemek istediğim şey Galatasaray Üniverstesinde okumak nasıl bir duygu[img][/img][img]
.:cansu:.
Yeni Üye
Yeni Üye
.:cansu:.

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : sinop Hobi : m?inleme Meslek : ?nci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 14:40

gülüşünün değerini bil! ona çok yakıştığını onu çok beğendiğimi söylerdm
burağğğım
Yeni Üye
Yeni Üye
burağğğım

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : bi sürü Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 14:56

hep böle uslu olmasını onu cok sewdimi yakışıklı oldunu sempatik sadık bu dewirde allah seni sahibine bağışlasn derdm keşke seni tanısaydm derdm hiç deilse bi abi olarak haytmda olsaydn
tatlı kıss
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tatlı kıss

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 184 Nerden : antalya Hobi : test çözmek,burak&hande,küçük kadınları VE gece gündüzü izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 16:31

bi sevgilisi yoksa handeyi kaçırmamasını
eliff
Yeni Üye
Yeni Üye
eliff

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : Hobi : kitap okumak,fenerin bahçemin maçlarını izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 16:43

söylemek istediğim şey nasıl galatasaray üniversitesini kazanmış lütfen beni aydınlatsın çünkü ben galatsaray üniversitesini kazanmayı çok istiyorum AYRICA SANA BAYILIYORUM
orqaniq şeqer
Yeni Üye
Yeni Üye
orqaniq şeqer

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : internet okul Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 11:20

eVT çokk dddlısn ...Türkiye Turnesine çıksana LüTFnn Gülümseme Gülümseme

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki