Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
TARTIŞMA Vote_lcapTARTIŞMA Voting_barTARTIŞMA Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

TARTIŞMA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009, 22:45

ARKADAŞLAR BU TARTIŞMA KONUSUNU AÇMAK İSTİYORUM

KADINLAR VE ARABA DENDİĞİ ANDA NEDEN ERKEKLER HER KONUDA OLDUĞU GİBİ BU KONUDADA KENDİLERİNİ ÜSTÜN GÖRÜRLER YADA ARABA SÜRMESİNİ BİLMEYENLER KADINLAR YÜZÜNDEN BÜTÜN KADINLARIN ADI LEKENİR KURNUN YANINDA YAŞ TA YANDIĞININ NEDEN KİMSE FARKINDA DEĞİL

---LÜTFEN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM---
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009, 16:41

tamam kadınlar biraz zor öğrenio olabilirler ama ben şuana kasdar gördüğüm kadarıyla erkeklere çok snirleniorum -feministimdir- aannem araba kullanıo annemin kadın olduğunu gören erkekler hemen yolu kendileri almaya çalışıolar düdük çalıolar sanki beceremicekmiş gibi aslında ülkemizde çoğu trafik kazası erkekler yüsünden oluo kadınlar bütün kurallara uyuyo erkekler her zaman yaptıkları gibi kadınların bu araba kullanmasını beeremicekmiş gbi davranmalar çok gıcık bi durum ben sinir oluorum ama aslında kadınlar daha dikkatli ve kurallara uyarak kullanıolar
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimePtsi 23 Şub. 2009, 19:44

walla arkadaşım haklısın nerdeyse bütün kazalar erklerin yüzünden çıkıyo sonrada bayanlara kalıyo suç walla annemde babamda araba kullanıyolar doğrusunu sölemek gerekiyosa annem babamden daha gzl kulllanıyo burdan bütün bayanlara sesleniyorum yolunuzu almak isteyen baylara işleri acil değilse eğer asla yol vermeyin kendilerini beğenmişler ne olcak
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimeSalı 24 Şub. 2009, 13:51

bursa demiş ki:
walla arkadaşım haklısın nerdeyse bütün kazalar erklerin yüzünden çıkıyo sonrada bayanlara kalıyo suç walla annemde babamda araba kullanıyolar doğrusunu sölemek gerekiyosa annem babamden daha gzl kulllanıyo burdan bütün bayanlara sesleniyorum yolunuzu almak isteyen baylara işleri acil değilse eğer asla yol vermeyin kendilerini beğenmişler ne olcak

kesinlikle yha valla katılıorum ben bi erkeğin yanında korkuyorum araba kullanırkenn
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimePaz 08 Mart 2009, 16:35

ewt haklısınız erkekler(istisnalar kaideyi bozmaz)genelde kadınların sadece ewde oturup çocuk bakmalarını becerdiklerini düşünüyolar.Ama dediğiniz gibi kadınlar erkeklerden daha ii araba kullanıyolar vede trafik kurallarına daha dikkat ediyolar aslında arabaları sırf kadınlar sürmeli çünkü tv de gördüğümüze göre bütün trafik kazaları erkekler tarafından oluyo sorada kalkıp "kadınlar araba süremez" diyolar acaba hiç tv izlemiyolarmı merak ediormm...
sweet_angel
Isınan Üye
Isınan Üye
sweet_angel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/07/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : burak'mın ve aRdâ^mın kaLßnden Hobi : yüzmeK aLısweRis Meslek : öqRenci

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimePtsi 13 Tem. 2009, 17:24

ßen bi bbayaN oLaraK suNu faRkeddm bayaNLar daha diKKatLi kuLLanıyo ama eéRkéKLéR hawa peşndé bnm fiKrİm ... =]
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: TARTIŞMA TARTIŞMA Icon_minitimeCuma 28 Ağus. 2009, 13:57

evet katılıyorum sana cnm

TARTIŞMA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası