Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Vote_lcapyorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Voting_baryorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Vote_lcapyorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Voting_baryorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
e_c_e_m
Isınan Üye
Isınan Üye
e_c_e_m

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : ZONGULDAK Hobi : gitar Meslek : ögrenci

MesajKonu: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeC.tesi 03 Ocak 2009, 12:15

Dünyanın en güzel, en tuhaf, en yabani ve aynı zamanda en evcil duygusu olan aşk sizce herşeyi affeder mi???
mızmız
Isınan Üye
Isınan Üye
mızmız

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeSalı 06 Ocak 2009, 17:26

affeder
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 09 Ocak 2009, 16:19

hyr aşk herşeyi affetmez
nihalnaz
Yeni Üye
Yeni Üye
nihalnaz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/01/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : ordu Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 13:21

affetmezzz
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 16:50

affeDer
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 14:54

herşeyi affeder ama ihaneti affetmez
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 16:53

bence herşeyi affetmez helede ihaneti ihanet eden bi insan hiç sevmemiş demektir demekki gözü dışarıda demektir

eğer giden geri gelirse o senindir ama geri gelmezse o hiçbir zaman senin olamamıştır sözünü çok severim
gizmo
Isınan Üye
Isınan Üye
gizmo

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 61 Nerden : artvin Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePerş. 29 Ocak 2009, 19:56

kesinlikle affetmez
Yaren_Burak
Yeni Üye
Yeni Üye
Yaren_Burak

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : izmir Hobi : film izlemek gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 19:09

affeder ama aşkın derecesine göre
brk-sude
Isınan Üye
Isınan Üye
brk-sude

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Hobi : müzik dinlemek,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 22:51

bncede affeder...
utkuarmi
Süper Üye
Süper Üye
utkuarmi

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 713 Nerden : isTaNbuL Hobi : woLeyboL oynAmAk müZik dİnLeMek Meslek : öğRencİ

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 01:05

bnce aşk herşeyi affetmez sizi aldattığında da affedermiydiniz düşünün arkadaşlar :S
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 13:17

bence aşk herşeyi affetmez... sizinde dediğiniz gibi heleki ihaneti asla
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeSalı 03 Şub. 2009, 18:42

affeder
Efsane_Kız
Isınan Üye
Isınan Üye
Efsane_Kız

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/02/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : Kocaeli Hobi : sahilde gezmek,pc oynamak,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 16:04

Bence Aşk Herşeyi Affeder..
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
derya06

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 16:28

tabiki affeder yhaa askın gözü kördür ne olursa olsun ask her hatayı affettırır baska hiç birşeyi göz görmezki ihaneti bile...
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 17:02

affetmez...
qamze_burak
Isınan Üye
Isınan Üye
qamze_burak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/02/09 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek burak saqyasarın fotolarına baqmak rap sölemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeC.tesi 07 Şub. 2009, 11:01

affeder bence de
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 17:29

affeder ama iknci bir kez aslaa Kırbaç
sewimliçılgın
Yeni Üye
Yeni Üye
sewimliçılgın

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/03/09 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : kysr Hobi : nette dolaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePerş. 12 Mart 2009, 06:18

asla affetmez
[c=L][a=?]eswa[ç=k]
Yeni Üye
Yeni Üye
[c=L][a=?]eswa[ç=k]

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/03/09 Mesaj Sayısı : 29 Nerden : düzce Hobi : müzik dinlemek gitar çalmak Meslek : yok

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 13 Mart 2009, 23:24

kesinlikle hyrrr
ayselll
Yeni Üye
Yeni Üye
ayselll

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 27/03/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : mersin Hobi : basketbol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePaz 29 Mart 2009, 15:10

bncede affetmez
selda1988
Yeni Üye
Yeni Üye
selda1988

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/03/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek gezmek kitap okumak vb Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeCuma 24 Nis. 2009, 13:57

kesinlikle affetmezzzz
burakkım
Yeni Üye
Yeni Üye
burakkım

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : afyon Hobi : kitap Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimePtsi 08 Haz. 2009, 21:35

hayırrrrrrrrr Hayır
ebru_gamzelim
Yeni Üye
Yeni Üye
ebru_gamzelim

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/06/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : sakarya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar.... Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 20:41

bazen/herşeyi affetmez

yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası