Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Vote_lcapburak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Voting_barburak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Vote_lcapburak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Voting_barburak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk-sude
Isınan Üye
Isınan Üye
brk-sude

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Hobi : müzik dinlemek,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeCuma 05 Ara. 2008, 16:52

burak sağyaşar pınar altuğnun (pınarın günlüğü) diye bir programa konuk olmuşş çsrşamba öğleden sonraydı ama gecede tekrarını vermişlerr bnde isleyemedimm ama internetten bakarsınız.. program tv8 de....
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeC.tesi 06 Ara. 2008, 23:46

offfffff kaçırdım
brk-sude
Isınan Üye
Isınan Üye
brk-sude

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Hobi : müzik dinlemek,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 15:12

prdonn anketlere yazmışım haberlee yazıcktımm:d:D
ozkaryab
Yeni Üye
Yeni Üye
ozkaryab

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 28/09/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 20:21

bende kaçırdımmm..sonra tesadüfen akşam olunca öğrendim..ve ne yaptım sabahın 5.30 unda kalkıp tekrarını izledim..değdi de hani..çok tatlıydı herzamanki gibi..ama şansa bakın başka konukları da ve konularıda vardı..çok derin bi sohbet olmadı..hep bildiğimiz şeyleri sordu mesela..değişik şeyler sormadı..ben olsam sunucu varya dibine kadar didiklerdim..mesela hangi yemekleri seviyo vs..sınavlarını atlatmış..ha bide dizide bi kavga sahnesinde saat taktığı bileğini yaralamış..gösterdi..saati sağ koluna takıyo artık..küçük bi yara saat yapmış..öle dio..
ayşegül-armi
Isınan Üye
Isınan Üye
ayşegül-armi

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 10/09/08 Mesaj Sayısı : 74 Nerden : Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimePerş. 11 Ara. 2008, 17:55

oyyy kıyamam ben ona
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 20:43

özqe tşı istersn bunu haberlere
brk-sude
Isınan Üye
Isınan Üye
brk-sude

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 22:02

saolll cnm haberler için...
ozkaryab
Yeni Üye
Yeni Üye
ozkaryab

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 28/09/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimePtsi 15 Ara. 2008, 20:39

rica ederim..Gülümseme
e_c_e_m
Isınan Üye
Isınan Üye
e_c_e_m

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : ZONGULDAK Hobi : gitar Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeC.tesi 03 Ocak 2009, 12:33

kahretsın kaçırmışımm tühh
mızmız
Isınan Üye
Isınan Üye
mızmız

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeSalı 06 Ocak 2009, 17:55

tüüh be kaçırdık
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 22:04

ben onu kaçrdım netten izliiom dedim burak tam konuşcak orda video bittio snir oldum siz bulduysan banada söleyin lütfen
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 19:21

yha bn o kadar aradım hala bulamadım:(
deli kız
Yeni Üye
Yeni Üye
deli kız

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/11/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : istanbul Hobi : burak sğyşr izlemek gitar çalmak yüzmek v.b Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimePtsi 13 Tem. 2009, 18:26

Ağlamak yha bn izliyemedim internetten videosunu bulan haber versnn...
deli kız
Yeni Üye
Yeni Üye
deli kız

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/11/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : istanbul Hobi : burak sğyşr izlemek gitar çalmak yüzmek v.b Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimePtsi 13 Tem. 2009, 18:30

offfff
black
Yeni Üye
Yeni Üye
black

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/08/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : istanbul Hobi : dizi izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeC.tesi 15 Ağus. 2009, 20:51

ya bn de bulamadm tv8 de yok
Kbrk*
Yeni Üye
Yeni Üye
Kbrk*

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/10 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : türkiye Hobi : rüzgar sorfü Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş.... burak sağyaşar  pınar altuğnun programına konuk olmuş.... Icon_minitimeÇarş. 06 Ekim 2010, 15:53

baya eski ama bn izlemek istiyorum.. bulamadımm.. bulan varsa nerden bulduu ?? Lütfenn cevap ((:

burak sağyaşar pınar altuğnun programına konuk olmuş....

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası