Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
sölesene beni kaç harfle sevdin Vote_lcapsölesene beni kaç harfle sevdin Voting_barsölesene beni kaç harfle sevdin Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
sölesene beni kaç harfle sevdin Vote_lcapsölesene beni kaç harfle sevdin Voting_barsölesene beni kaç harfle sevdin Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

sölesene beni kaç harfle sevdin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 18:01

Sölesene beni kaç harfle sewdin?

Hani anlat desem içindeki sewgiyi; ilk kelimenden sonra kaç dakika sürer?

Zamanı ellerimle yakasından tutup hawaya kaldırsam ne kadar anlatırdın?

Hadi anlatsana beni kaç harf sewdin?

Oyuna mı geldin sewgili?

Kandırdım seni az önce..

ßana olan sewgin kaç harf diye sordum, sende bana anlatmaya başladın...

Cümlelerle kelimeleri süsleyerek anlatmak yeterli oldu.

Demek sadece '' SENİ SEWİYORUM '' da özetim..

Oysa bana yaşadığımızı sandığım bu büyük aşkı tarif edememen

Ağzından hiç bir kelime çıkmamalıydı..

Düğümlenmeliydi ses tellerin, ellerin titremeli, awuçların terlemeliydi..

ßocalamalıydın...

Her anlatmaya kalktığında saçmalayıp, örneklerle izah etmeye çalışmalıydın...

ßaşaramamalıydın...

Anlamını bilecek kadar bir aşk bize yakışmazdı oysa..

ßak sokaklara hep onlarla dolu.

€llerinden tutabildiğin bir aşk bu sendeki..

ßana olan sewgini özetleyememeliydin sewgili

Özetlenecek bir aşk sadece kitaplara konu...

Yazılabilecek kadar basit bir aşkı, ben bir damla gözyaşıyla anlatırdım sana...
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimePtsi 05 Ocak 2009, 23:10

doğrusunu söylemek gerekirse pek bişey anlamadım şiir falan hiç ilgilenmem ama genede okudum
FiRaRi
Yeni Üye
Yeni Üye
FiRaRi

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : ozbekistan Hobi : kitap okumak,sarki dinlemek Meslek : ogrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeCuma 16 Ocak 2009, 11:42

bn bunu baska yerdede okumustum cok hosuma gitmisti paylasimin icin tsk
FiRaRi
Yeni Üye
Yeni Üye
FiRaRi

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : ozbekistan Hobi : kitap okumak,sarki dinlemek Meslek : ogrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeCuma 16 Ocak 2009, 11:45

bunun devamida var

benim benim sorumu sorma sevgili pek sen anlat deme bana beni sadece 16 harf seven birisine ben ne anlatayim
chilekesh
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
chilekesh

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 175 Nerden : eskişehir Hobi : Ali <3 Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 20:56

eet çok güselmiş
^^minenur^^
Yeni Üye
Yeni Üye
^^minenur^^

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : napacann Hobi : herseyy Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 12:23

saol çok hoştu yaa
zeynep yalçın
Yeni Üye
Yeni Üye
zeynep yalçın

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : istanbul Hobi : yazı yazmak,müzik dinlemek Meslek : işim yok

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 18:08

hım güzel bir şiir tipi olmuş tşk cnm
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeCuma 13 Mart 2009, 23:17

eline sağlık
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimePaz 29 Mart 2009, 13:40

önemli deil canlarım
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 09:44

saol eline sağlık
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: sölesene beni kaç harfle sevdin sölesene beni kaç harfle sevdin Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 14:58

güzel

sölesene beni kaç harfle sevdin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası