Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Vote_lcapBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Voting_barBurak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
cambaz
Yeni Üye
Yeni Üye
cambaz

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : Hobi : yüzme Meslek : öğnci

MesajKonu: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 11:11

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstediklerim

ona onu çokkkkkkkkkkkkkkkkk sevdiğimi ve daha bir çok şeyi söylemek isiyorum
ırmak
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : yüzmek Meslek : ögrencı

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 14:48

onu çok sewiyorum.çok yakışıklı.küçük kadınlar dizisini sadece onun için izliyorum.
tos1907
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : hatay Hobi : okçuluk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 15:19

tek kelimeyle süpersin[b] :king:
DuYgu_BuRocK
Isınan Üye
Isınan Üye
DuYgu_BuRocK

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 41 Nerden : BuRocK and Armİ deenn Hobi : Keman ÇaLmak ReSiM Yapmak KiTaP OKuMaK Meslek : Öğrenci http://hepsiaskitolari.forumv.biz/forum.htm

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 16:00

seni benden başka kimse bu kadar çok sewemzz prensim benimm derdim...
aysn
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : uyumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 16:12

harika bişeysin sen yaa.sana layık kelime bulmak çok zor.neden bu kadar tatlısın sen yaaa:([/img]
pessimist_girl
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 26 Nerden : Hobi : şiir yazmak kitap okumak müsikk Meslek : öğrenci (anaokulu öğretmeni)

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 16:29

(((((((((( AŞIĞIM SANA )))))))))))))))
aysn
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : uyumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 18:23

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz >
BtL (=
Yeni Üye
Yeni Üye
BtL (=

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : Burak saqyaşar'n resimLerine baqmaK .. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 18:35

[b]Bi qere çooq dadLusun ..! Snn sayenDe qimseye aşıq oLamıorm Durum o kaDr fecii ? :heart:
BtL (=
Yeni Üye
Yeni Üye
BtL (=

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : Burak saqyaşar'n resimLerine baqmaK .. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 18:40

Bi insaN bu kadR çeqici oLur !.. Pes doqrusu..
BtL (=
Yeni Üye
Yeni Üye
BtL (=

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 18:41

-BİTANESİN* bnm ichiN (L=)
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 18:43

sevioRm seni o kadR söLicek söz yok sana...
cok basaRıLısn umaRm hep böLe devam edeR Canımm
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 20:48

[/img]oNu Hiç BiR keLimeyLe iFade Edemiorum ama...Sadece diYebiLirimKi onu çok ama Çok sewiorum...

brk-sude
Isınan Üye
Isınan Üye
brk-sude

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 95 Nerden : Hobi : müzik dinlemek,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 21:20

çok tatlı olduğunu onu anlatacak kelimenin olmadığını sölerdimm....
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye
burcu1818

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobi : astroloji ve BURÇLAR Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 13:21

cok yakışıklı bir akrep olduğnu söylerdim
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye
burcu1818

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 93 Nerden : Hobi : astroloji ve BURÇLAR Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 13:40

hande ile hiç yakışmadıklarını sööööylerdimmmmmm
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye
burcu1818

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 13:51

hande soral ile bir cafede görüntülenmişler.aralarında bişey olup olmadığını sorardım
burcu1818
Isınan Üye
Isınan Üye
burcu1818

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 14:00

bir de yükselen ve ay burcunun ne olduğunu çoooooook merak ettiğimi söylerdim
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 14:07

ne tüR kızLaRdan hosLandıqını bide hayRanLaRından biRiyLe cıkaRmydı die Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 15:06

Ben söyLeYeYim CaNı^ım geneLdee eesmeR kızLardan HoşLanıRmışş...Bi yeRde okumuştum GerçekLik payı varmı biLemem:D:D
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 15:36

hmm ii o zmn Sırıtmak Sırıtmak asLında kumRaLda oLsa fena oLmasdı hee Sırıtmak
burakfan_96
Isınan Üye
Isınan Üye
burakfan_96

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : trabzondan Hobi : burhan,burak,küçük kadınlar,yüzmek,gitar çalmak vs... Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 17:52

benim bildiğim de sarışın ve mavi gözlü kızlardan hoşlanırmış bir röportajında okumuştum sitede de var sanırım
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 19:34

burakfan_96 demiş ki:
benim bildiğim de sarışın ve mavi gözlü kızlardan hoşlanırmış bir röportajında okumuştum sitede de var sanırım

ewT...en çok sarışın kızlardan hoşLanırmış ama geNeLde esmer kızLara aşıK oLurmuş...
tos1907
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : hatay Hobi : okçuluk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimeC.tesi 30 Ağus. 2008, 23:12

maşallah keşkeeeeeeeeeeee:oops: [b]
bu-rock__tuba
Yeni Üye
Yeni Üye
bu-rock__tuba

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : burak Meslek : öğrenciiz daha :)

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 14:45

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: BURAK BENİMLE EVLEEEEEEN ;) :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
dogstar
Yeni Üye
Yeni Üye
dogstar

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : sinema Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 15:32

şeker çocuk
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 16:52

çok sempatiksin ve yakışıklısın seni çok seviyorum oyunculuğun çok başarılı derdimmm Gülümseme
_EdOnNe_
Yeni Üye
Yeni Üye
_EdOnNe_

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : alışweriş Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 19:37

onu çoooook sewiyorum biliyorum ne kadar sölesemde o kadar kişi arasında beni bulmıyıcak ama olsunn seni çok sewiyorum binde bir şansım war onun adına:D
burakcı_cemre
Yeni Üye
Yeni Üye
burakcı_cemre

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : Hobi : hande ve burak sitelerinde dolaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 19:46

burak çok tatlısın ya bitiorum sanaa Gülümseme
KaBuS
Yeni Üye
Yeni Üye
KaBuS

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : Hobi : .. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 19:52

süpersin number one
kardeşim deniz
Yeni Üye
Yeni Üye
kardeşim deniz

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : küçük kadınları izlemek ;) Meslek : ööörençiii

MesajKonu: Geri: Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 23:38

olum bak bu devirde benden iiiiiisini bulaman gel gönlüm sendeyken kaçırma beni sooooora çok üzülürsün kafanı duvarlara vurursun ama iş işten geçmiş olur benden sölemesi :!:

Burak Sağyaşar'a Söylemek İstedikleriniz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 5 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki