Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
tiyatro eğitimi Vote_lcaptiyatro eğitimi Voting_bartiyatro eğitimi Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

tiyatro eğitimi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
selineburak
Isınan Üye
Isınan Üye
selineburak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 40 Nerden : bolu Hobi : kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: tiyatro eğitimi tiyatro eğitimi Icon_minitimePerş. 06 Kas. 2008, 18:07

Memleketimizde aktörlük heves ve heyecanını duyan gençler az değildir; ve bunların arasında belki de pek müsait olanlar da vardır. Bir kısım da onu mayup bir temayül gibi kalbinde gizleyip boğuyor. Bir kısmı da harçe badabat sahne hayatına atılmak cesaretini gösteriyor.

Fakat biçareler o vakit ahalinin cahil ve ahmak kısmının on para vurmaktan başka maksadı olmayan mahat ortakçı kumpanyaların pençesine düşüyorlar. Sanat hakkında ciddi bir görgüleri olmayan bu gençlerin istidatlarıyla beraber ahlakları da bozuluyor.
İki günde yazılmış revüleri gazete okur gibi okuyup sahneye çıkan kimselerden tabii bir şey bekleyemeyiz. Onlar yağmaya uğramış harap dükkanlara benzerler, sahnede böyle ahmak, zevzek gördükçe, "işte mal meydanda, bunlardan ne beklenir?" demek haksızlık olur çünkü onları kimsesizleri o hale getirmiştir."
Ağustos 1918 Temaşa Dergisi
Reşat Nuri Güntekin

--------------------------------------------------------------------------------
Tiyatro Eğitimi Daimi Sayfaları Okullar Güncelleme Formu:

Okul hakkında genel bilgi ve tarihçe.

Eğitim Dönemi: Bu bölümde hangi aylar arasında eğitim verildiği ve eğitim süresinin kaç yıl olduğu açıklanır.

Okuldaki Diğer Bölümler: Bu bölüm, okulda sanat bölümü adı altında hangi ana sanat dalları olduğunu açıklar. Diğer fakülte ya da ana bilim dalları hakkında bir bilgi yoktur.

Tiyatro Bölümü Öğrenci Koşulları: Okula kabul edilen öğrencilerin eğitim süresi boyunca sorumlu ve zorunlu oldukları koşulları içerir. Devam mecburiyeti, ders geçme, oyun hazırlama, başka bir yüksek öğrenim kurumuna bağlı olmama gibi...

Ayrıca kontenjan sayısı bu bölümde belirtilir.

Sınav Koşulları: Sınava başvururken adaylardan istenen koşullar bu bölümde yer alır.

Ön kayıt tarihi kesinleşmemiş, okullardan bilgi almak için lütfen her okul için verilmiş telefon numaralarıı arayınız. Ayrıca her okulun ön kayıt için istediği evrakları bu numaralardan öğrenebilirsiniz.

Giriş Sınavları: Bu bölümde giriş sınavlarının kaç aşamalı olduğunu, sınavlarda istenen çalışmaların içeriğini bulabilirsiniz.

Bölümdeki Dersler ve Hocalar: Eğitim süresi boyunca almakla yükümlü olduğunuz dersleri ve derslerinize girecek hocaların adlarını bu bölümde bulabilirsiniz.

Harç-Ücret: Eğitim süresi boyunca ödemeniz gereken harç veya ücret bu eğitim dönemindeki harç veya ücrete göre belirtilmiştir. Bu bir yıllık eğitimi kapsar.

Adres ve Telefon: Okulun açık adresi şahsen yapacağınız başvurular için verilmiştir. Mektupla başvuru yapılamaz.

Telefon numaraları, adayların bilgi alabilecekleri telefonlardır.
_eren_feyza_
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
_eren_feyza_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 342 Nerden : cennet Hobi : şarkı dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: tiyatro eğitimi tiyatro eğitimi Icon_minitimeC.tesi 31 Ocak 2009, 19:59

paylaşımiçin saol
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: tiyatro eğitimi tiyatro eğitimi Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 17:16

teşekkürler
bjk_1903_bashak
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bjk_1903_bashak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : antalya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci http://www.mervesevifan.com

MesajKonu: Geri: tiyatro eğitimi tiyatro eğitimi Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 18:18

teşekkürler cnm
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: tiyatro eğitimi tiyatro eğitimi Icon_minitimeSalı 07 Tem. 2009, 17:20

paylaşım için sağol.

tiyatro eğitimi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası