Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burağımın doğum günü Vote_lcapburağımın doğum günü Voting_barburağımın doğum günü Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burağımın doğum günü Vote_lcapburağımın doğum günü Voting_barburağımın doğum günü Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burağımın doğum günü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
hilary/burak
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary/burak

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 30 Nerden : bursa Hobi : müzik dinlemek Meslek : işletmeci

MesajKonu: burağımın doğum günü burağımın doğum günü Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 21:21

yakışıklı prensim doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın ve iyi ki seni tanıdım seni çoooooooooooooook seviyorum ya bi insan bu kadar mı yakışıklı bu kadar mı karizmatik olur süpersin süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burağımın doğum günü burağımın doğum günü Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 15:13

kızm sen benim nicimi neden çalıosun lütfen ama özentilikj duygusunu lütfen üzerinde attt.
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burağımın doğum günü burağımın doğum günü Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 15:35

2nizde hilayr seviyo olabilirsiniz bir sürü kişi var böyle özentilikle alakası yok tartışma devam edmesin
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: burağımın doğum günü burağımın doğum günü Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 20:23

bence devam etmesin böle anlamsız bişi
bu arada burağımın doğum günü kutlu olsun
iYiKİ vaRSın BuRağıMMMMM
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burağımın doğum günü burağımın doğum günü Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 21:07

doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum karizmatik yakışıklım benim öpt yanaktan

burağımın doğum günü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası