Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
aşkın güücüü Vote_lcapaşkın güücüü Voting_baraşkın güücüü Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

aşkın güücüü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
çiğdem yayla
Yeni Üye
Yeni Üye
çiğdem yayla

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 22/10/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : afyonkarahisar Hobi : müzik dinlemek voleybol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008, 16:43

sevgilin için yapabileceğin en büyük fedakarlık
çiğdem yayla
Yeni Üye
Yeni Üye
çiğdem yayla

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 22/10/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : afyonkarahisar Hobi : müzik dinlemek voleybol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008, 16:44

çiğdem:ben sevgilim için herkesi silebilirimm hatta onun istediği herşeyide yaparım(tabi gerçekten aşıksam)
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008, 18:37

ÖLMEK
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 18:59

bende gerçekten aşıkişam onun için dünyayı karşıma alabilirim ama maalesef su ana kadar böyle bişey yapamadım
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 21:37

aşkım için sabaha kadar ağlarım
gülperi
Yeni Üye
Yeni Üye
gülperi

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : burdur Hobi : gezmek. Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 16:47

aşk çok can yakıcı ama bi okadarda güzel bi bağmmlılık
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 19:16

bu sevgili buraksa harakiri bile yaparım aslında sevgili için değil gerçekten sevdiğim biri için canım umrumda bile olmaz
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008, 00:52

ben sewdim ama karşımda ki sewmemişti şimdi ise o gelmiş özür diliyo ben onmdan ayrıldım die kaç gün eve uğramadım yha
evrem
Yeni Üye
Yeni Üye
evrem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 30/10/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : nevşehir Hobi : rock müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePtsi 03 Kas. 2008, 13:37

gerçekten sevio ve seviliyosam herşeyi yapabilirim eğer ona güveniyosam tabi
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePerş. 12 Mart 2009, 19:53

onun mutluluğu için herşeyi yaparım...
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePaz 15 Mart 2009, 13:59

hiç düşünmemiştim ama gerçekten seviyosam herşeyi göze alırım
eylülnaz sude
Yeni Üye
Yeni Üye
eylülnaz sude

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/03/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul Hobi : şarkı dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2009, 22:01

sewgilim için ona feda edebileceğim tek şey; sewgimdir! ona ancak sewgimi werebilirim. kimse alınmasın ama bi sewgili için aile feda edilemez. ben bunu yaşamış biri olarak söylüyorum... siz siz olun sadece sewginizi werin, başka hiçbirşey değmez. çünkü birgün düştüğünüzde sewgiliniz değil aileniz size fedakarlık yapar we sizi düştüğünüz yerden kaldırır.... Canım[b][i]
pınarzeynep
Yeni Üye
Yeni Üye
pınarzeynep

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : aksaray Hobi : müzik Meslek : kasiyer

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 22:28

gerçekten değiyorsa gözümü bile kırpmadan canımı vermek ama değiyorsa
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 11:19

aşkıma değcekk kişiysee herşeyii yaparımm
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 12:10

aynen bende:D:D
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 12:11

..................
birben
Yeni Üye
Yeni Üye
birben

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/05/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : izmir Hobi : yüzmek,film seyretmek,dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimePtsi 11 Mayıs 2009, 15:09

bnce AŞK die bişi yok varsa bile bn henüz yaşamadım yaşasam bile bi erkk için ailemi dostlarımı karşıma almam. Ama birini sewiosm arkadaşça dostça weya farklı bir sevgiyse onun için yapamıyacagm tek şey ailemi karşıma almaktr onun dışında herşei yaparım yani sewersem tam sewerm ama silemceim kimsede yoktur kimsenn bi taraflarını kaldrmaya gerek yok:)Gülümseme
münire
Yeni Üye
Yeni Üye
münire

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/06/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : osmaniye Hobi : müzik dinlemek dans etmek Meslek : öğrenciyim

MesajKonu: Geri: aşkın güücüü aşkın güücüü Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 18:39

aşk güzeldir gizem ön yargılı olma açık kapı bırak sende eminim ki birinin kalbini çarptırıyosundur

aşkın güücüü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası