Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
bu resimde ne görüyorsunuz? Vote_lcapbu resimde ne görüyorsunuz? Voting_barbu resimde ne görüyorsunuz? Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
bu resimde ne görüyorsunuz? Vote_lcapbu resimde ne görüyorsunuz? Voting_barbu resimde ne görüyorsunuz? Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

bu resimde ne görüyorsunuz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ela135
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ela135

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 293 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,burağın resmlerine bakmak Meslek : eczacı kalfası

MesajKonu: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi 18 Ekim 2008, 10:18

bu resimde ne görüyorsunuz? 268
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi 18 Ekim 2008, 14:41

KUŞ YAVRUSU AĞAÇ
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeSalı 02 Ara. 2008, 18:42

resmi göremiyorum bn yhaaa
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 15:25

resmi görebilseydim belki bişiler görürdüm Sırıtmak:D
betül und utku
Yeni Üye
Yeni Üye
betül und utku

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 06/02/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : almanya Hobi : ins kino gehen Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 19:44

crazy_cilgin95 demiş ki:
resmi görebilseydim belki bişiler görürdüm Sırıtmak:D
aynenn
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 22:08

hangi resimde ne görüorum ki olmayan resimde neyi görebilirim ... hııı hayal etçeksek o ayrı bak ben aşkımı görüom
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 23:03

Vala hiç bişeee gözümüo gören varmı aranızda??__
^^esra^^
Isınan Üye
Isınan Üye
^^esra^^

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 53 Nerden : ankara Hobi : sago kolo dinlemek, msn Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi 28 Mart 2009, 19:24

resmi görebilseydim belki bişiler görürdüm Sırıtmak:D katılıyorum
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi 28 Mart 2009, 20:36

aynen....
semanur
Yeni Üye
Yeni Üye
semanur

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/04/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : bursa Hobi : yüzmek seyhat etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 18:17

olmayan resmi qören siz o hayali qerçekleştirn bn olucm işallah
gül dikeni
Yeni Üye
Yeni Üye
gül dikeni

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : hatay Hobi : arkadşlarla gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 16:17

bişey gören varsa yorum yapsın ama resim yok ki yada varda ben göremiyom Shock
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 08:45

hiçbirşey görmüyorum
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 08:48

resmi görebilseydm bişeyler söylerdim
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 08:51

yaaa
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
derya06

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 13:25

resimm görülse:)
efnan<3
Yeni Üye
Yeni Üye
efnan<3

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/09/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul Hobi : hat sanatı Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: bu resimde ne görüyorsunuz? bu resimde ne görüyorsunuz? Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009, 00:53

maalesef ben de gremiorm..! İntahar

bu resimde ne görüyorsunuz?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası