Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
tıp kopya ile biterse.. Vote_lcaptıp kopya ile biterse.. Voting_bartıp kopya ile biterse.. Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
tıp kopya ile biterse.. Vote_lcaptıp kopya ile biterse.. Voting_bartıp kopya ile biterse.. Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

tıp kopya ile biterse..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ela135
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ela135

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 293 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,burağın resmlerine bakmak Meslek : eczacı kalfası

MesajKonu: tıp kopya ile biterse.. tıp kopya ile biterse.. Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 14:28

Doktor neyim var ?
- Hafif soğuk algınlığınız var yazdıklarımı günde iki defa için
- İçin derken ?
- Evet için..
- Burun damlasını da mı ?
- Ki fitili söylemiyorum bile
- Doktor neyim var
- Tüberküllük olmuşun sen.
- Ney ney ?
- Yani tübülerler..
- Hocam ne diyosun ?
- Tüberkülozmuş yaa.. Verem yani verem..
- Hay senin gibi doktorun..- Doktor hasta şok geçiriyor acil yetişmeniz lazım ..
- Tamam şoku atlatsın ben geliyorum. İlk şok önemlidir yanından ayrılmayın..
- Doktor ne diyosun ?
- Tamam tamam şey.. Elektrik verelim diyorum ben ama adı aklıma gelmedi anladı sen..

- Doktor Bey acil bir hasta var hemen ameliyata alıyoruz..
- Niye acil olarak ameliyata mı girmek istemiş? Hamile miymiş aş mı eriyor?

- Kardeşim bak şu en alttaki harfleri okuyacaksın
- Göremiyorum ki doktor bey
- Yahu bak 10. satırdaki küçük olanları ne yazıyor orda söylesene be adam!
- Bi dakika biraz zorlamam lazım…
- Ooo ne bir dakikası ya daha sırada 50 tane hasta var çabuk söyle hadi..
- İstemiyorum gözlük falan

-Birinci aşama hastanın kanayan yerini tespit ediyoruz. ikinci aşama yaranın büyüklüğüne bakıyoruz. üçüncü aşama… üçüncü aşama şeyyyy
-Doktor bey çabuk.Hasta kan kaybından ölecek.
-Hemşire almayayım ayağımın altına.10dk ya kadar gelir aklıma üçüncü aşama.Sınavda çıkmaz diye çalışmamıştım.
-Doktor bey hasta öldü
-Oh iyi iyi otopsi derslerine girmiştim.
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: tıp kopya ile biterse.. tıp kopya ile biterse.. Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 23:06

PAYLAŞIM İÇİN SAOL
şeyma
Yeni Üye
Yeni Üye
şeyma

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : nette dolaşmak müzik dinlemek ve voleybol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: tıp kopya ile biterse.. tıp kopya ile biterse.. Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 17:08

sonncusu çok güzelmiş eline sağlık
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: tıp kopya ile biterse.. tıp kopya ile biterse.. Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 21:30

HİÇ OTOPSİ VİDEOSU İZLEYEN VARMI?
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: tıp kopya ile biterse.. tıp kopya ile biterse.. Icon_minitimeSalı 17 Mart 2009, 18:26

teşekkürler
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: tıp kopya ile biterse.. tıp kopya ile biterse.. Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 14:47

ne kadar saçma

tıp kopya ile biterse..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası