Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Vote_lcapŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Voting_barŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Vote_lcapŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Voting_barŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
^^esra^^
Isınan Üye
Isınan Üye
^^esra^^

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 53 Nerden : ankara Hobi : sago kolo dinlemek, msn Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 23:22

sen yakın ben uzak ve sen yakınlarımda ben uzak
(sago -yakın ve uzak)
chilekesh
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
chilekesh

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 175 Nerden : eskişehir Hobi : Ali <3 Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 12:56

o yeşil gözlerinde bn yoktum
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
derya06

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 14:22

insanlık ölmüş sende taş kalbin ne pesinde..!!
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 15:20

but youR eyes see Right thRough
that's aLL they do
betulnorasin_06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 162 Nerden : ÇoK uZaKLaRDaN... Hobi : BuRaqıMıN ResiMLeRiNe BaqmaK,,KüÇüK KaDıNLaRı izLeMeK,,NeTe TaKıLMaK... Meslek : ÖĞReNCi

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 06 Şub. 2009, 13:36

teRqedip qidioRsun yha beni qim sevecek???
qamze_burak
Isınan Üye
Isınan Üye
qamze_burak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/02/09 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek burak saqyasarın fotolarına baqmak rap sölemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 07 Şub. 2009, 21:05

bu sana weda ederken son bakıs,son gülücük
bu sana kalbimden kopan son öpücük
...sana yıllar yılı büyüttüqüm ask
ne yazık ellerinde artık kücücük

bu sana ilk elwedam son sözlerimdi
bu sana en icten yazdıqım hislerimdi(hoscakal)
we sana haykıramadıqım gercek
askımı bitiren gizli sandıqın ihanetindiii
ASLI GÜNGÖR( SON ÖPÜCÜK)
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 23:02

aslı güngör ve ferhat göçerden dön gel yeter

Ne acı hüzün gelip gücüyle övünür
Bir hayat büyük yasa bir anda bürünür
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 17:38

bilmezdim birdaha birdaha seveceğimi yine örettin bana sevmeyi yeniden dodum senle örendim yürümeyi ne olur bırakma ellerimi
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 18:03

aLL eyes on me in the centeR of the Ring
Just Like a ciRcus...
rabişşş
Yeni Üye
Yeni Üye
rabişşş

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 19/02/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : antalya Hobi : gezzzmeekkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009, 15:19

al herseyını yanınaa ,yuregıne ,benden ne ates olur ne soba,söz weremem yarına senden neköy olur ne kasaba..Gülümseme
^^esra^^
Isınan Üye
Isınan Üye
^^esra^^

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 53 Nerden : ankara Hobi : sago kolo dinlemek, msn Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Şub. 2009, 18:31

bir kulaç daha atsam karadayım ben hiç böyle bi denize dalmaadım üzerimde pantolonum +ayakkabılarım ..haaa gayrett
tuana537
Yeni Üye
Yeni Üye
tuana537

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : tokat Hobi : sinema Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Mart 2009, 20:04

belimi büküyor böle ayrılık verdiğin acılar hasret tanıdık
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Mart 2009, 20:47

İrem olsa da mekanım ağlarım seni baş gözünüde ben bir görem..
Haftada bir Cuma yetmez ki bana seni her an her an hisseden..
Olsa da bir dilek hakkım benim için birşey dilemeni istesem..
Tek isteğim aslında benim seni istediğim gibi beni istemen

kolera:bir dilek hakkı
tuana537
Yeni Üye
Yeni Üye
tuana537

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : tokat Hobi : sinema Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 11 Mart 2009, 16:07

sil baştan başlamak gerek bazen hayatı sıfırlamak

şebo:sil baştan
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 12 Mart 2009, 19:23

gitme kal be yanımda
şurada başucumda..
sana kurban olurum,
elveda deme bana!
nur_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
nur_burak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/02/09 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : edirne Hobi : şarkı dinleme ve burak ile ilgili imza yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 15 Mart 2009, 19:31

benim ömrüm olduğunu ne çok sevildiğini arık çok geç olduğunu zoooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrr zzor birdaha dahada güvenmek bana düşen kabullenmek zordaolsa dönüp gimek
tuana537
Yeni Üye
Yeni Üye
tuana537

Kadın

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 20 Mart 2009, 19:39

aşk herşeye değer seninle anladım bin yıl geçsede sürer içimde rüzgarın
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 03 Tem. 2009, 16:04

düşlerde sevdim seni söyleyemedim düşlerde sevdim seni söyleyemedim sessiz öptüm nefesini söyleyemedim..... Ağlamak
rap0rsuZ deLLy
Yeni Üye
Yeni Üye
rap0rsuZ deLLy

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/07/09 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : t.daq ((: Hobi : wardır herhaL ((: Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 18:02

hady çaL qiderken kapımı neFes aLdıım süre snnim....
!Wisne!
Yeni Üye
Yeni Üye
!Wisne!

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/07/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 04 Tem. 2009, 21:33

Bir aşk rüzgarı görüyorum hala sende esiyor ama herzaman ki gibi yanlış olduğu yerde ....
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 16:53

heycan bittiyse eğer bir ask ne fayda eder üzülme ben alışırım toparlanıp kalkarım tutarım bir ucundan hayata yenien baslarım......
sweet_angel
Isınan Üye
Isınan Üye
sweet_angel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/07/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : burak'mın ve aRdâ^mın kaLßnden Hobi : yüzmeK aLısweRis Meslek : öqRenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 26 Tem. 2009, 22:17

haDise = ewLenmeLiyiz...

ßeNce ewLenmeLi seNde ßu seNE...! =] SüPér ßİ şaRkı yhaa...!
cekirdek93
Yeni Üye
Yeni Üye
cekirdek93

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 29/07/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : manisa Hobi : burak sagyasar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 29 Tem. 2009, 18:32

aşk laftan anlamazki
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 09 Ağus. 2009, 15:13

hadise-ewlenmeliyiz Gıcıklık Yapma Gıcıklık Yapma
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 15 Ağus. 2009, 14:22

pes etmem ben en zor günümdee
büşra**burak
Yeni Üye
Yeni Üye
büşra**burak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/07/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 18 Ağus. 2009, 13:58

zaten bu kafada değil seni evi bile zo bulurum !!!!! GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme[/img]
büşra**burak
Yeni Üye
Yeni Üye
büşra**burak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/07/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 18 Ağus. 2009, 13:59

zaten bu kafada değil seni evi bile zo bulurum !!!!! GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme[/img]
betulnorasin_06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 162 Nerden : ÇoK uZaKLaRDaN... Hobi : BuRaqıMıN ResiMLeRiNe BaqmaK,,KüÇüK KaDıNLaRı izLeMeK,,NeTe TaKıLMaK... Meslek : ÖĞReNCi

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. 2009, 14:32

oLamaz oLamaz seNsiZ yaRim,,
kabiR aZabıNdaN beteR haLim,,
acıLaR bütüN deRdiM,,
seNsiZ biR düNyayı neyLeyiM..
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 08:27

Gitme kal be yanımda şurada baş ucumda sana kurban olurum ELVEDA DEME BANA (Ercan demirel-elveda deme bana)
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 30 Ekim 2009, 00:27

Kimseyi görmedim bn sen daa güzel kimseyi tanımadm bn snden daa özel ♥♥♥

ŞU ANDA DİNLEDİĞİNİZ ŞARKIDAN BİR CÜMLE

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki