Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Vote_lcapburak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Voting_barburak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Vote_lcapburak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Voting_barburak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
th_ceyda
Yeni Üye
Yeni Üye
th_ceyda

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : istanbul Hobi : music dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 14:58

sevgilin sna burak sağyaşardan nefret ettiğini seni ondan kıskandığını onun fanı olamamanı istedğini söylerse tercihin ne olurdu
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 16:03

yha sonuçta sefgilim hep yanımda burak sağyaşar ise hep imkansız aşkım o yüzden sefgilimi tercih ederdim ama sefgilime artık fan diilim der yine devam ederdimm
armagangonca
Yeni Üye
Yeni Üye
armagangonca

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 16:43

bense burak sağyaşarın peşinden gitmeyi düşünseydim okyanusta hayallerim kaybolurdu ama sevgilimin peşinden gidersem de onlan evlencek değilim ya onlan olan ilişkimde karadenizde batardı bu dolayısıyla yanlızlığımı secerdim
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 18:02

sonuçta bu benşm tercihim saygı duyması gerek saygı duymuyosada beni gerçekten sevmiyodurrr
burak-mateja
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
burak-mateja

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 136 Nerden : Hobi : müzik- emre aydın-kezman-burak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 00:01

kıskanması saçma bu kadar kıskançlık fazla diyip burak'mmı seçerdim
burakfan_96
Isınan Üye
Isınan Üye
burakfan_96

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : trabzondan Hobi : burhan,burak,küçük kadınlar,yüzmek,gitar çalmak vs... Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 11:31

bence buraktan kıskanması normal çünkü onun kadar yakışıklısı,tatlısı,balı,güzel güleni yoook kıskanmaları normal erkeklerin benimn bi sevgilim olmadığından düşünmeye gerek yok tabiki BURAKKKKKK
burakfan_96
Isınan Üye
Isınan Üye
burakfan_96

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : trabzondan Hobi : burhan,burak,küçük kadınlar,yüzmek,gitar çalmak vs... Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 11:31

bence buraktan kıskanması normal çünkü onun kadar yakışıklısı,tatlısı,balı,güzel güleni yoook kıskanmaları normal erkeklerin benimn bi sevgilim olmadığından düşünmeye gerek yok tabiki BURAKKKKKK
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 14:15

sevgilim Yok ama..benim düşünceLerime ve seçimLerimee saYgı Duymuosa zaten o benim sevgilim feLan oLmazz Buraksağyaşarı seçerdim..!!
gtrm
Isınan Üye
Isınan Üye
gtrm

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : mersin Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 14:44

onun burağıma böyle şeyler söylemesine izin wermem olurda söylerse bana we benim düşüncelerime saygı duymuyor die düşünürüm sonuçta kimi sewip sewmiyeceğime o karar weremez heleki bu burağım olursa hiçç bişey diemezlerr onu sewiorumm
karanlıklar prensesi
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden : bebeğimin kalbinden Hobi : bebeğimle mesajlaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 01:03

yokki tabiki burak olsada olmasada :pirat:
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 13:24

eğer sevqiLimide sevioSm deRdimki yha kabuLLeniRsin buRağı sevmemi yada çekeR gideRsin ! bukadaR
tuba
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tuba

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 17:12

sonuçta sevdiim çocuk hep yanımda ama burak sağyaşarı görmek birz imkansız gibi tabi kide sevgilimi hiç düşünmeden
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 23:34

rapper_1923 demiş ki:
yha sonuçta sefgilim hep yanımda burak sağyaşar ise hep imkansız aşkım o yüzden sefgilimi tercih ederdim ama sefgilime artık fan diilim der yine devam ederdimm

aynn
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : Hobi : at binmek,basketbol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 16:18

tabiki de ona yolu gösterrirdim çünkü burak gibi bi insanı kaybetmek isteemem
nurefşan
Yeni Üye
Yeni Üye
nurefşan

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008, 17:45

ya zaten bi hayalden beni kıskanacak birisiyle asla birlikte olmam ki...
__esra__
Yeni Üye
Yeni Üye
__esra__

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008, 20:21

benimm hayattaki tek sevgilim burakkkk onun için düşünmeme gerek yok gibi ama biri hayatıma girerse onu kıskanması çok normal bence onun gibisi bi daha zor bulunur[i][/i
betül_girl
Isınan Üye
Isınan Üye
betül_girl

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Hobi : tv seyretmek_gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 10:35

eğer sevgilimi çok seviyosam onun dediğini yapardım ama burağın sevgisi dah çok bastırıyporsa burağı tercih ederdim
yasemin
Yeni Üye
Yeni Üye
yasemin

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 16/09/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : Hobi : gezmek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 20:52

tabiki sevgilimi bırakmazdım ama küçük bi yalan söyleme geregi duyardım fan degil deyim gizlice fanlıgıma devam ederdimm Gülümseme
DiL3q
Yeni Üye
Yeni Üye
DiL3q

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : istanbul Hobi : foto çekmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. 2008, 21:12

tabiki sevgilim.. burak sagyaşar beni yolda görse dönüp bakmaz ama sefgilim ole mi :heart: .. bnmki sadece uzaktan bi hayranlıkk... :afro:
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 16:31

yha sonuçta 2sinide seviorum ama böyle bir zor durumda kalırsam ben şahsen sevgiLi mi seçerdim
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 19:17

_MaViŞiM_ demiş ki:
sonuçta bu benşm tercihim saygı duyması gerek saygı duymuyosada beni gerçekten sevmiyodurrr
ama kıskanmasıda hoşuma giderdi... Sırıtmak
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 19:19

tabikide burakkkk
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 22:45

valla ztn şuan pek bi kıskamakta ama olsun ben fan olmaya dvm ederdim çünkü boncuğumuda (burak)çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewiyoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 15:38

burak tabikide
zeyno
Yeni Üye
Yeni Üye
zeyno

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2008, 10:01

ben sevgilime karşı bugune kadar bi yanlış yapmadıysaam onun beni kıskanması çok saçma olur ne sevgilimi bırakırım nede burağı
tuba
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
tuba

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 15:31

tabikide sevgilim çünkü burağın yüzünü bile göremiyorum
ama sevgilim her anımda yanımdadır sonuçta
ama tabikide burak başkadır
burakkım <3
Yeni Üye
Yeni Üye
burakkım <3

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : Hobi : küçük kadınları özellikle buragı ıslemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 15:34

bn burakdan vazgecmek ıstesemde vazgecemezdm oyusden bı orta yol bulmaya calısırdım herhalde
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeCuma 03 Ekim 2008, 16:00

buRakLa qeLecekte bişey oLabiLseydiiii keSinLikLeee oo deRdiim ma sevqiLimidee bıRakamam 2sini biRden idaRe edeRim bn Gülümseme
ela135
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ela135

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 04/10/08 Mesaj Sayısı : 293 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek,burağın resmlerine bakmak Meslek : eczacı kalfası

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 16:52

sevgilim tabikide
dilcem
Isınan Üye
Isınan Üye
dilcem

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 79 Nerden : Hobi : müzik, yürümek, sinemaya gitmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi Icon_minitimeC.tesi 04 Ekim 2008, 18:35

sevgilimi seçerdimmm

burak sağyaşar mı yoksa sevgilin mi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki