Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
DÜRÜSTLÜK TESTİ Vote_lcapDÜRÜSTLÜK TESTİ Voting_barDÜRÜSTLÜK TESTİ Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

DÜRÜSTLÜK TESTİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 20:41

Dürüstlük Testi
Bu test, ahlaki degerlerinizin ne kadar kuvvetli oldugunu olcmek icin
hazirlanmistir. Testi etkili kilmak icin asagiya dogru mumkun oldugunca
yavas gidin. Durust cevap verirseniz, kendi ahlaki degerlerinizi ve
insanliginizi olcmus olacaksiniz. Test sadece tek sorudan ibaret ama,
bu soru hayati bir soru.

Hadi bakalim basliyoruz...

Florida'dasiniz...

....daha açık olmak gerekirse, Miami'de...

Her taraf sular altinda, korkunc bir sel baskini olmus...

..sudan baska birsey gorunmuyor neredeyse...

....Siz de NY Times'da calisan bir gazetecisiniz...

Ve bu korkunc afetin tam ortasindasiniz....

Durum neredeyse umutsuz.....

Ve siz de iyi fotograflar cekmeye ugrasiyorsunuz....

Cevrenizde insanlar, evler sularin icinde kaybolup gidiyor...

Doga amansizca saldiriyor..

Ve herseyi yikip yok ediyor....

Birdenbire kamyonet kullanan bir adam goruyorsunuz.....

Camurlara gomulmeden, sulara kapilmadan ilerleyebilmek icin canla basla
mucadele ediyor....

Yaklasiyorsunuz....

Bu adam onemli birisi gibi gorunuyor....

Birdenbire taniyorsunuz onu, bu adam George W. Bush!

Ayni anda da sularin onu yutmak uzere oldugunu farkediyorsunuz...
sonsuza dek...

Iki seceneginiz var: onun hayatini kurtarabilirsiniz ya da size
kesinlikle Pulitzer odulu kazandiracak bir fotograf
cekebilirsiniz......

Dünyadaki en etkin adamlardan birisinin olumunun fotografi....

Ve iste sorunuz(durust olun): DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_biggrin

Fotograflari renkli mi bastirirsiniz yoksa siyah beyaz mi?
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 21:02

renkli bastırırdım GülümsemeGülümseme
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePtsi 13 Ekim 2008, 23:50

BEN YARDIM EDERDİM HAYATINI KURTARIRDIM SONUCUNDA ODA İNSAN
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 21:38

bn iLk Resmi çekeR öLe yaRdım edeRim sonuçta bidkkaLık iş ama Resmi RenkLi baStıRıRım Daa nie soRDun RenkLi Renksiz die Cnm GülümsemeGülümseme
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 21:59

BİLMEM İÇİMDEN GELDİ Sırıtmak
şeyda
Yeni Üye
Yeni Üye
şeyda

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : ANKARA Hobi : msn ve askımmm Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 14:03

yardım edrdim resmi çeksem bi işime yaramazdı insaNLIK ÖLDÜMÜ
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 14:34

deLi.qirL demiş ki:
bn iLk Resmi çekeR öLe yaRdım edeRim sonuçta bidkkaLık iş ama Resmi RenkLi baStıRıRım Daa nie soRDun RenkLi Renksiz die Cnm GülümsemeGülümseme

aynns bnde
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 18:28

B EN YARDIM EDERİM RESİM ÇOKMU ÖNEMLİ
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 19:03

yha iyide önce resmi çekip sonra hayatını kurtarırsanız resimlerin bir önemi olmaz ve de zaten o adam böyle bişeyi bastırmanıza izin vermez
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 21:36

yha bakın
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 19:37

bn olsam resmi çekerdim fakat arabadaki bush ise odama asar böle her gece bakar bakar içimi ferahlatırdım
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008, 00:16

rap_hande demiş ki:
bn olsam resmi çekerdim fakat arabadaki bush ise odama asar böle her gece bakar bakar içimi ferahlatırdım

İŞTE BU BİR DÜRÜSTLÜK ÖRNEĞİ İÇİNDEN GEÇENİ SÖLEDİ

AMA BEN BUSHTA OLSA YAPAMAM SONUÇTA Bİ İNSAN
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 1784 Nerden : İstanBul/sMsun (: Hobi : şaRkı söyLemEk Meslek : öqRencİ

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008, 19:32

vlla busH katlettiklerii için sonuçda onlarda insan demedii.. ben resmii çekerimm ve arkama dönmeden basıp gideriMm...
evrim
Yeni Üye
Yeni Üye
evrim

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 27/10/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : kocaeligebze Hobi : eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 23:47

o durumda yardım ederdim ama yapabileceğim hiç birşey yoksada ünlü bir isim olduğu için renkli bir fotoğrafını çekerdim
snsvdm
Yeni Üye
Yeni Üye
snsvdm

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : amasya Hobi : burak sağyaşar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeCuma 21 Kas. 2008, 17:11

resmi çeker yardım etmeye çelişirdim
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeCuma 21 Kas. 2008, 21:21

kmyondaki bush sa eğer ölmesi için gider bn suya batırdım piskopatlık öldüğmü cnm
***emre***
Yeni Üye
Yeni Üye
***emre***

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 08/12/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : nevşehir Hobi : futbol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePtsi 08 Ara. 2008, 22:42

yardım ederdim
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePtsi 15 Ara. 2008, 17:15

BEN ASLINDA YARDIM ETMEYİ DÜŞÜNÜR DÜM AMA YARDIM ETSEMDE KURTULAMAYACAK HALDEYSE YARDIM ETMEZ FOTOĞRAF ÇEKERDİM FIRSAT BU FIRSA AMAN KAÇIRMA GİBİSİN DEN YANİ BUNLARI DA RENKLİ BASTIRIRDIM
Prensesss
Yeni Üye
Yeni Üye
Prensesss

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 20/12/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Baku Hobi : muzik Meslek : ogrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 13:26

ben yardim edardim bence resimdan cook onemli hayat kurtarmak[img][/img]
güldem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
güldem

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 155 Nerden : ... Hobi : müzik dinlemek,tv izlemek ,spor yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 16:58

yardım ederdim.. sonuçta gözümün önünde bir insan ölüyo .. yanlış anlamayın sadece vicdanımı rahatlatmak için
M_Ü_R_V_E_T
Yeni Üye
Yeni Üye
M_Ü_R_V_E_T

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/01/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : AMASYA Hobi : değişik kalemler Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 22:15

renkli çıkarırım resimleri dürüst olmak gerekirse
sinsi-meleq
Isınan Üye
Isınan Üye
sinsi-meleq

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 52 Nerden : ankara Hobi : net alemi Meslek : öqrencii

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009, 23:48

yardım etmesdim sonucta o o kdr insanı katletti yhani o onlara acımasken ben ona hiç acımasdım ve renkli basardımm
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
derya06

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimePaz 01 Şub. 2009, 18:06

bnde ilk resmini çeker sonra yardıma koşardım Gülümseme.)Gülümseme
gizmo
Isınan Üye
Isınan Üye
gizmo

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/01/09 Mesaj Sayısı : 61 Nerden : artvin Hobi : kitap okuma Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 03 Şub. 2009, 18:13

bn hiç düşünmeden renkli resmini çekerdm.hatta o ölmezse eğer onu kendm öldürürdm.o okdr insann ölümüne ndn olurken kimseye acımamış (ki zaten öldrmüş)
_eren_feyza_
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
_eren_feyza_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 342 Nerden : cennet Hobi : şarkı dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 12:43

ben renkli remini çeker sonra gider yanına soyarım onu ve sonra gebertirim bograrak
qamze_burak
Isınan Üye
Isınan Üye
qamze_burak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/02/09 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek burak saqyasarın fotolarına baqmak rap sölemek Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeC.tesi 07 Şub. 2009, 21:09

ikisinide yapmaya calısırdım cünkü ondan nefret etsemde gözlerimin önünde ölmesine izin weremem
tuana537
Yeni Üye
Yeni Üye
tuana537

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/03/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : tokat Hobi : sinema Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 10 Mart 2009, 20:25

kesinlikle resimlerini siyah beyaz bastırırdım
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeSalı 10 Mart 2009, 20:29

istemeye istemeye olsada yardım ederdim belkide etmezdim bilemiyorm kararsız kaldım :d
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeCuma 03 Tem. 2009, 16:12

insanlık öldü mü? diye yardım ederdim.
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: DÜRÜSTLÜK TESTİ DÜRÜSTLÜK TESTİ Icon_minitimeCuma 03 Tem. 2009, 16:15

fotoğraf çekemediğim için bastıramazdım dolayısıyla.

DÜRÜSTLÜK TESTİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası