Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Vote_lcapŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Voting_barŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Vote_lcapŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Voting_barŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 20:30

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
esmarda_66
Isınan Üye
Isınan Üye
esmarda_66

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 37 Nerden : kıbrıs Hobi : gezmek/eğlenmek/gülmek/sevdiklerimle beraber olmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 12:02

ben kimseyle çıkmadım.
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 20:00

ben bu sene 3 kişiyle çıktım öncesi baya bi karışık
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 21:32

bnDe bu Sene 4 kişiyLe çıktım dieRLeRini hiç saymıyım Gülümseme
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 22:02

AMA DAHA BU SENENİN BİTMESİNE OK BULURUZ 1 KAÇ TANE DAHA Sırıtmak
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 14:49

bu sene 3 biri ile hala çıkıorumm..xD
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 18:11

BEN ESKİ ÇIKTIĞIMDAN BUGÜN MSJ ALDIM HALA SENİ SEWİYORUM DİYO
crazy.gırl.ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
crazy.gırl.ceren

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : Hobi : yuzmek ders calısmak chatlesmek fotograf cekmek voleybol oynamak Meslek : öğrencıyım

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008, 16:32

bn bu sene 2 bırınle hala cqıorum bugune kadarda 6 kısıyle fln cıktım fazla cıqmadım
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeÇarş. 22 Ekim 2008, 18:39

ÇOK AZMIŞ YHA DEMEK OLUYOKİ BUDA NAZLISIN DEMEK Sırıtmak
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 18:58

bende7-8 kişiyle falndı ama şu an kimseyle çıkmıyorum
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 21:38

ben eski sewgişlimle çıkıyorum 3 gündür
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008, 19:25

eski sewgili değil o zmn
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeC.tesi 10 Ocak 2009, 17:21

3-4 kişiyLe biriyLe çıqmayı sevmiorum ama
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePerş. 15 Ocak 2009, 18:30

ben iki kişiyle çıktım biriyle hala çıkıyoruz bu arada onada çoooook slm lar
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 18:31

hayatıma 2 kişi giRdi ama hiçbiRiyLe adam akıLLı biR şey yaşamadım en uzunu 22 gün süRdü...(ben değiL o saymış ayRıLaLım dedikten sonRa bana tepkisi buydu;tam 22 gün oLdu saydım heRgün...bu kadaR eRken mi? benim cevap bu;hahaha e bekLeseydim de ayını mı doLduRsaydı? xD xD xD )

bende mi biR soRun vaR dicem ama hepsiyLede ayRıLmayı ben istedim...gaLiba ben tek'im hayatta...kimseyLe anLaşamıyoRum bu sevgiLi konuLaRında yanLız geLdim yanLız gidicem ama ben memnunum haLimden xD

oh bea sevgiLim yok Rahatım oh bea....! xD xD
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009, 13:25

beni şu anım ilgilendiriooo Sırıtmak aşkım seni sewiyorumm Love
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 08 Mart 2009, 16:44

Maşallah yha herkes 3-4 tane bulmuş kendine valla bn bu çıkma olayına çok karşıyım hem daha yaşımda küçük beni sewenler oldu ama bn hiçbirine yüz wermedim o yüzden 0 Sırıtmak
ßuRaq(L)éL!F
Isınan Üye
Isınan Üye
ßuRaq(L)éL!F

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : naPjan geLjenmi? :D Hobi : mp3 dinLemeq Meslek : öğRenji

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeCuma 13 Mart 2009, 23:04

benmDe 00 Sırıtmak:D
nur_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
nur_burak

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 08/02/09 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : edirne Hobi : şarkı dinleme ve burak ile ilgili imza yapmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimePaz 15 Mart 2009, 19:05

ben 3 kişiyle çıktım şuan 4 olcak ama bunu sevmiyorum kırılmasın diede bırakmıyorum nolur söyleyin ne yapayım? Ağlamak Angels Shock
zeyneqq
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
zeyneqq

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/03/09 Mesaj Sayısı : 201 Nerden : Napacann :D Hobi : sago^m Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ Icon_minitimeSalı 17 Mart 2009, 16:24

OO kırılmasın diede biriyle çıkıldığını görmedim sewmiyosan fazla oyalamadan ayrıl bence hem karşındaki kişinin üzülmesini istemiyosan yapman gereken tek şey buu ;)

ŞUANA KADAR KAÇ KİŞİYLE ÇIKTINIZ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası