Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Vote_lcapkomik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Voting_barkomik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Vote_lcapkomik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Voting_barkomik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
karanlıklar prensesi
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden : bebeğimin kalbinden Hobi : bebeğimle mesajlaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 10:07

BAKIN ÜLKEMIZDE NELER OLUYOR DA HABERIMIZ YOK
1)Ayni turizm sirketine ait iki otobüs yolda karsilasti soferler ellerini birakip birbirini selamladi 52 kisi öldü.
BITLIS
2)Odun kesmek için agaca çikan çiftçi, Nasreddin Hoca fikrasindaki gibi bindigi dali kesmeye basladi. Farkettiginde is isten geçmisti. Dalla birlikte yere çakildi hastanede öldü.
ANTALYA
3)Bir anne yagmur girmemesi için bacayi tikadi. Soba yaniyordu bacadan çikamayan karbonmonoksit evi doldurdu. Anne ve oglu öldü. 3 yavru komada.
ISTANBUL
4)Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfegin dipçigiyle dövmeye basladi. Tüfek ates aldi ve çoban öldü.
BITLIS
5)Köpegi ile ava giden acemi avci, ihtiyaç molasi verdi tüfegi bacaklarinin arasina kistirip tuvaletini yapmak istedi o sirada köpek dizlerine atladi tetige dokundu avci çenesinden giren fisekle öldü.
TOKAT
6)Tarlada otlayan iki koyun bir evin önündeki insaat kumunu dagitti. Koyun sahibi aile ile kum sahibi aile birbirine girdi. Iki aileden bes kisi öldü.
GAZIANTEP
7)Iki odayi yikip tek oda yapmak isteyen ev sahibi isi abartti.Tek duvariçin kazma yerine dinamit kullandi. Mahalleyi havaya uçurdu. Yaralandi.
TRABZON
8)Saskin köylü üç katli evinin terasinda kömürlükte buzagi beslemeye basladi buzagi büyüdü.250 kiloluk dev bir inek oldu. Bulundugu odayasigmayan inek üç katli evden vinçle indirildi.
IZMIR
9)Karadenizli iki kardes çatidaki hurdalari satmak istedi. Agabey çatiya çikti demir yiginlarini asagidaki kardesine atmaya basladi. Kardesi ise hepsini tuttu biri hariç: Buzdolabi. Onun da altinda kalip agir yaralandi. Hastanede 'Hizli atti tutamadim' dedi.
IZMIR
10)Yeni dogan bebegi seven bir dayi faciaya yol açti. Bebegi 'Hoppala' diye havaya firlatti. Talihsiz bebek tavandaki serinletici pervaneye çarparak öldü.
ANTALYA
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 14:07

çok saool cnm özelikle=Iki odayi yikip tek oda yapmak isteyen ev sahibi isi abartti.Tek duvariçin kazma yerine dinamit kullandi. Mahalleyi havaya uçurdu. Yaralandi.
TRABZON
lafına bayıldım yaaa
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 19:13

ya aslında komik ama ölümlü haberler einanamıyorum ya 250 kg inek :)puhaa
şeyma
Yeni Üye
Yeni Üye
şeyma

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : Hobi : nette dolaşmak müzik dinlemek ve voleybol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 17:57

komik Gülümseme
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 21:09

Sırıtmak ÇOK SAĞOL PAYLAŞIMIN İÇİN SAĞOL
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!! Icon_minitimePerş. 19 Mart 2009, 00:08

eline sağlık

komik mi bilmiyorum ama okuyup karar verin!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası