Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Vote_lcapküçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Voting_barküçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Vote_lcapküçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Voting_barküçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 10:02

Kanal D, kendi yapımı olan Küçük Kadınlar isimli bir dizinin hazırlığında. Deniz Kurdoğlu, Mahir İpek ve Ekin Türkmen'in oynayacağı dizinin yönetmenliğini reklam yönetmenliğinden gelen Hakan Arslan yapacak. Deniz Akçay'ın senaristliğini yaptığı dizide ahşap bir evde yaşayan, 5 kız çocuğu olan bir ailenin yaşadıkları konu ediliyor.

Kadro iyi

Anne ve baba birinci bölümde öldü. Bundan böyle "Küçük Kadınlar" diziyi götürecek. Kadro iyi. Ekin Türkmen'in "Ekmek Teknesi" daha sonra "Acı Hayat" , "Menekşe ile Halil" dizilerinin yanı sıra film ve reklam çalışmaları var. Fulya Zenginer'i "İki Aile"den biliyoruz. Elit İşcan, Reha Erdem'in "en iyi filmlerinden biri" olarak gösterilen "5 Vakit"te oynadı. Yani bu ekip bu diziyi götürür. Bana göre tutacak ve yazın izlenir dizilerinden biri olacak.

Kanal D’nin bir projesi daha tuttu!...

Yazın gelmesiyle birlikte ekranlarda beğeniyle izlenen diziler sezon finali yaparken, kanallar yaz içinde hazırladığı dizileri peş peşe ekrana sunuyorlar.
Geçen sene “Yaz stratejisi’’ni başarıyla kapatan Kanal D, bu sene de aynı başarıyı gösterecek gibi gözüküyor.
“Yol arkadaşım” dizisini tutturan Kanal D’nin “Küçük Kadınlar” dizisi de ekranlara demir atacak gibi.
5 genç kızın anne ve babasının vefat etmesinden sonra hayatla yaşadıkları inanılmaz mücadelenin konusunun işlendiği “Küçük Kadınlar” dizisi ekran başında hem duygusal anlar yaşatıyor hem de bu hayatta ki mücadelenin kesitlerini ortaya koyuyor.
Beni de çok etkileyen dizi zaten dün gece aldığı “rating”le de zirveye oturdu...
“Küçük Kadınlar”ın senaryo ekibi titizliğini sürdürürse büyük bir ihtimalle Eylül ayında da dizi yoluna devam eder.

uçankuş

Ağdalı dram tahriş etti

Kanal D'nin yeni dizisi Küçük Kadınlar yaz döneminin ilgiyle izlenecek dizilerinden biri olacağa benziyor. Zira ortalama dizi izleyicilerinin ihtiyaç duyduğu "soğan etkisi" bu dizide fazlasıyla mevcut. "Soğan etkisi de ne ola ki?" dediğinizi duyar gibiyim. Efendim malumunuz, yeni dönem dizileri ne kadar gözyaşı potansiyeli içerirse, o kadar fazla izleniyor. Bu konuda Kanal D'nin eline kimse su dökemez. Yaprak Dökümü, Elveda Derken, Menekşe ile Halil ve Annem ile televizyon coğrafyasındaki nem oranını neredeyse iki katına çıkarttılar. Kanal D bu haliyle "kasvet televizyonu" haline geldi, Logodaki D'nin de artık "Dram" kelimesinin kısaltması olduğuna inanmaya başladım. Küçük Kadınlar'ın çekim tekniğini de, kurgusunu da, genç oyuncuların rol yeteneklerini de başarılı buldum. Ama senaryo bana çok ağır geldi. Kızlar aynı gün ayrı ayrı olaylarda hem babalarını, hem annelerini kaybettiler. Üstelik aile güç bela karnını doyururken ve zalim köşk sahibinin ezici otoritesi altında inim inim inlerken... Buna bir de en küçük kıza göz koyan halanın içten pazarlıklı sahte yardım girişimleri eklenmesin mi? Bu kadar "ağdalı dramı" kaldıracak ciltler de vardır mutlaka ama ben fena halde tahriş oldum!.. Bu arada ekranlardaki "beşi bir yerde" modasını da atlamış değilim. Ekmek Teknesi'nde Nusret Baba'nın 5 kızı vardı. Elveda Rumeli'deki Sütçü Ramiz'in de... Şimdi de 5 kız kardeşten kurulu Küçük Kadınlar arz-ı endam eyledi. Yaprak Dökümü'nde 4'ü kız, 5 kardeş, Bütün Çocuklarım'da da yine biri erkek 5 kardeş vardı.

Yüksel Aytuğ

Cadı Kazanı

Kanal D'nin yeni dizisi 'Küçük Kadınlar' ikinci bölümünde hem AB'de hem totalde birinci olmuş. Nerede gözyaşı, keder, acı reyting orada... Daha ilk bölümünde iki ölüm yaşanan dizi belli ki, 'Yaprak Dökümü'nün aile trajedisi tahtına oturacak.

Nilgün K.Tahmaz/TAKVİM
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 11:31

paylaşım için saol canm
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 15:39

emeğine sağlık çok tşk paylaşım için:D
eLo$$
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
eLo$$

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 154 Nerden : Hobi : ''----'' Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 20:43

ellerine saqlıkk cnmmm
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 21:50

ÖnemLi DeiL cnm

beenDiğiniz£ SevinDim..
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 20:54

tşkLeR Cnm Gülümseme
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 09:59

evet bencede güzel olmuş
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 14:43

ÇOK TEŞEKKÜRLER
çilek.kız
Yeni Üye
Yeni Üye
çilek.kız

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/02/09 Mesaj Sayısı : 18 Nerden : nereye Hobi : resim yapmak,futbol,müzik dinlemek,dizi izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 12:47

pylşım için çok tşk
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeÇarş. 18 Mart 2009, 22:45

paylaşım süper ama nerde dram falan orda reyting demişler bu konuda onlara katılmıyorum gerçekten dram olmasa bile bu kadro izlenmicek gibi değil
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 14:02

tşkler...

küçük kadınlar / BasınDa Çıkan HAberLer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası