Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcapburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Voting_barburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcapburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Voting_barburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2

burak sağyaşardan hoşlanıosunuz ve ona belli etmek istiosunuz ne yapardınız?(sürekli yanınızda)
sürekli gözlerine bakardım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcap44%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap
 44% [ 29 ]
ona yaklaşıp şarkı sölerdim
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcap2%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
belli etmezdim
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcap11%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap
 11% [ 7 ]
çarpışmaya çalışırdım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcap2%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
bilmem aklıma gelen herşeyi yapardım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcap38%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap
 38% [ 25 ]
hergün süslenirdim o da anlardı heralde
 2% [ 1 ]
aşk mesajları atardım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_lcap3%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 66

Yazar Mesaj
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 23:02

diréK yanaqa yaısıRdım Sırıtmak Sırıtmak Sırıtmak
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 17:24

ama bn hyrnı değilim aşığıym =)
buraq'm_dnz
Yeni Üye
Yeni Üye
buraq'm_dnz

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 27 Nerden : Hobi : ... Meslek : öğrenci...

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 15:19

sürekLi gözLerine bakardım..
Aşk gözLerden anLaşıLır ne de olsa:)
e_c_e_m
Isınan Üye
Isınan Üye
e_c_e_m

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : ZONGULDAK Hobi : gitar Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 03 Ocak 2009, 12:23

walla ben sölemeye utanırdım söyleyemezdım de zaten onun için süreklı gzlernın ıcıne bakardım ona yakın davranırdım eee bunlardan da anlardı heralde jnmm
mızmız
Isınan Üye
Isınan Üye
mızmız

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 06 Ocak 2009, 18:01

gözlerine bakardım
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 04 Şub. 2009, 14:18

gözlerine bakardım
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 18 Şub. 2009, 12:58

paraşütle uçar hayatın tek aşkııııııııı burak seni çokk sewiyorum pankartı açardımm sonra cennete görüşürdkkk burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 796501
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 15:39

bnce gözlerinin içine bakmak herseyi anlatır.....!!!!!!!!!!
*SagoLéRa
Isınan Üye
Isınan Üye
*SagoLéRa

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/06/09 Mesaj Sayısı : 76 Nerden : Çoookk Uzakk DiyarLardan..xD Hobi : WoLeyboL-MüzZik-aLı$weri$ Meslek : ÖÖrencii

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 20:40

rap_hande demiş ki:
aslında önce arkadaşlık güvenini kazanma süresiydi felan sonra aşkımı belli ederdim zaten

KatıLıoRRmm

burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2