Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcapburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Voting_barburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcapburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Voting_barburak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

burak sağyaşardan hoşlanıosunuz ve ona belli etmek istiosunuz ne yapardınız?(sürekli yanınızda)
sürekli gözlerine bakardım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcap44%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap
 44% [ 29 ]
ona yaklaşıp şarkı sölerdim
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcap2%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
belli etmezdim
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcap11%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap
 11% [ 7 ]
çarpışmaya çalışırdım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcap2%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
bilmem aklıma gelen herşeyi yapardım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcap38%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap
 38% [ 25 ]
hergün süslenirdim o da anlardı heralde
 2% [ 1 ]
aşk mesajları atardım
burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_lcap3%burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Toplam Oylar : 66

Yazar Mesaj
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 22:21

hadi cvp bekliorum
karanlıklar prensesi
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden : bebeğimin kalbinden Hobi : bebeğimle mesajlaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 00:59

arminin tam tersi davranırdım çünkü röportajında utkuyla benzemediğini sölemiş
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 11:33

aynen bnde Sırıtmak
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 12:02

ama utkuya benzesede kötü olmaz hem utku rolü ona çok yakışıo
yoshyy
Isınan Üye
Isınan Üye
yoshyy

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 33 Nerden : Hobi : ne ararsan yok Meslek : boş gezenin boş kalfası

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 12:07

sürekli gözlerine bakardım Gülümseme
eLo$$
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
eLo$$

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 154 Nerden : Hobi : ''----'' Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:02

hergünn süslernrrdimm ona görünürdüümmm yptığımm gbii:D
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 14:24

heRgün onu çook sevdiimi söLeRdim seqimi anLaRdı zaten GülümsemeGülümseme
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 18:53

zaten bende onda sölemeden nasıl belli ederdin demek istiorum farkındaysanız
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 20:04

yani deişik bişe yapmam anLamında dedim bnde zaten deişik oLmasada sevdiimi söLeRdiim Gülümseme
_aftermath_
Yeni Üye
Yeni Üye
_aftermath_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : Hobi : voleybol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 20:51

sürekli gözlerine bakarım..bakışlarımdan aşık olduğumu kesin anlardı zaten:)
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 09:14

eLo$$ demiş ki:
hergünn süslernrrdimm ona görünürdüümmm yptığımm gbii:D

aynenn Sırıtmak
feyza_burak
Yeni Üye
Yeni Üye
feyza_burak

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 07/09/08 Mesaj Sayısı : 14 Nerden : burağın olduğuu her yerdennn Hobi : burakkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 10:59

sürekli gözlerine bakardım
burakfan_96
Isınan Üye
Isınan Üye
burakfan_96

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : trabzondan Hobi : burhan,burak,küçük kadınlar,yüzmek,gitar çalmak vs... Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 11:40

süslenmek abartı olur diye düşünüyorum çarpışmaya çalışsam ne kadar sakar diyecek ee ben de gözlerine bakardım diyorum...
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 14:18

gözLerinee baKardım...bakaRdım sadece baKardım öyLe hiç bişii diyemeeden...
gtrm
Isınan Üye
Isınan Üye
gtrm

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : mersin Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 14:47

sadece gözlerine bakardım gözlerinin içine ztn benim gözlerim onu ne kadar çok sewdiğimi anlatır burağımaaa
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 23:54

bendeee aklıma gelen herşei yapardhımmm pff yhaa burakk yha çok sefiom seny yhaa
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 23:39

BuRaközqe demiş ki:
gözLerinee baKardım...bakaRdım sadece baKardım öyLe hiç bişii diyemeeden...

aynensss
asena deniz
Isınan Üye
Isınan Üye
asena deniz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : Hobi : at binmek,basketbol Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 16:16

ben belli etmezdim gerçekten sevdin mi karşındaki hisseder zaten ama yine de farketmesini isterdim ama seçmesi ona kalmış oda beni tercih ederse
sensizzz
Yeni Üye
Yeni Üye
sensizzz

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : Hobi : flim izlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 16:28

onu sürekli izlerdim ama belli etmezdimm zaten benle olamıcagı için şaka maka seviyom felan diyoz ama bizden büyük oldugunu herkes biliyo hereldeee ama yinede onu çokk seviyorumm nasıl olsaa beni hiç bi zaman görmicegii için bunu na rahatlıkla söyleyebilirimm SENİ SEVİYORUMM BURAKKKKKKKKKKKKKKK:)
sensizzz
Yeni Üye
Yeni Üye
sensizzz

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : Hobi : flim izlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 16:29

melekiz demiş ki:
hadi cvp bekliorum
burakaşkhande
Yeni Üye
Yeni Üye
burakaşkhande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 10/09/08 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : Hobi : Dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 21:55

belli etmezdim
betül_girl
Isınan Üye
Isınan Üye
betül_girl

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Hobi : tv seyretmek_gezmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 10:51

AKLIMA GELAN İLK ŞEYİ YAPARDIM
_dilek_
Yeni Üye
Yeni Üye
_dilek_

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 14:43

hayran oldugum şeye sürekli gözlerine bakardım
_kader_
Yeni Üye
Yeni Üye
_kader_

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Hobi : bilgisayar,müzik,televizyon Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 14:57

belli etmezdim yerini ve zamanını beklerdim
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 19:19

bilmem o anki halime bağlıSırıtmak
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 19:23

gözlerine bakardım yani söylerdim söyledikten sonra sürekli gözlerine bakarım ki gözlerimdeki aşkı anlasın
utku*büşra
Isınan Üye
Isınan Üye
utku*büşra

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 30 Nerden : Hobi : utkuyu seyretmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 19:50

ben sürekli gözlerine bakardım ee oda anlardı...
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePtsi 22 Eyl. 2008, 16:08

aslında önce arkadaşlık güvenini kazanma süresiydi felan sonra aşkımı belli ederdim zaten
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 22:47

walla elimden geleni diil fazlasını yapardım çünkü onuuuuuuuuuuu çoooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewiyoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
büşranurum
Yeni Üye
Yeni Üye
büşranurum

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 23/11/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : istanbul Hobi : gitar çalmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin? Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 11:20

ben elimden gelenin fazlasını yapar elde etmeyi başarırdım cnm yhaaaaaaaaaaaaa

burak sağyaşara hayranlığımı nasıl belirtirsin?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki