Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
ÖLÜMSÜZ AŞK Vote_lcapÖLÜMSÜZ AŞK Voting_barÖLÜMSÜZ AŞK Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

ÖLÜMSÜZ AŞK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
**dunya__guzeli**
Isınan Üye
Isınan Üye
**dunya__guzeli**

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : Hobi : pc,dizi izlemek,arkilerle doyasıya gezip eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: ÖLÜMSÜZ AŞK ÖLÜMSÜZ AŞK Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 13:13

Genç kız acılar içinde yatıyordu. Hayatının baharında ölümle yüz yüzeydi. Babası onu kurtarmak için gazetelere ilan vermiş, para teklif etmişti. Ama onun kalbinin teklemesi değil,
kalbinin içindeki sızı ilgilendiriyordu. Sevdiği aklına geldi bir damla yaş daha döküldü gözlerinden . Ayrıldıklarından beri tam 5 çile dolu yıl geçmişti. Aslında sevgilerinin arasına o kahrolası para girmişti. Hatırlıyordu da sevdiği ona bir keresinde:’Ben zengin değilim ama seni seven bir kalbim var . Sana sadece onu verebilirim’ demişti.
Bir babası heyecanlı bir şekilde kızının odasına girdi. ‘Müjde kızım, kalp bulundu’ dediğinde kızının bir peri güzelliğinde , sevdiğinin özleminden ıslanmış yüzüne baktı ve çıktı odadan….Genç kız, bir hafta sonra kendine geldiğinde sanki başka dünyadaydı . Aklına yine sevdiği geldi. Kalbi eskisinden daha fazla atmaya başladı . Kalbi değişmişti ama sevdiğini eskisinden fazla sever olmustu.
Bir gece ansızın uyandı uykusundan kalbi çok hızlı atıyordu. Bu durum sürekli böyle devam etti. Doktora gitti durumu anlattı. Doktor,bir aya geçer demişti ama aylar gemcesine rağmen geçmemişti.
Birgün bahçeye cıktı. Kırmızı güllerin yanına gitti. Kalbi hızlı hızlı atmaya başladı. En çok kırmızı gülleri severdi. Çünkü sevdiği ona benzediğini söylerdi hep. Birden kapı çaldı. Kapıyı açtı kimse yoktu. Yere baktı mektup vardı. Bu onun kokusuydu , koltuğa zarzor oturdu. Mektubu okumaya başladı: ‘Sevdiğim ayrılmak zorunda kaldığımızdan beri bir kalbe iki sevginin sığmayacağını bildiğimden ne birini sevdim nede evlendim.
Her günüm çile ve azapla geçti. Birgün önüme bir fırsat geçti. Belki seni unuturum diye senden çok uzaklara gittim. Ama şimdi seni çok özlüyorum. Sevdiğim hep ben geldim senin yanına artık sen gel olur mu. Kırmızı güllerimize iyi bak. Ve unutma artık içinde seni senden daha çok seven bir kalbin var artık. Ona iyi bak olurmu. Kırmızı güllerimize ve kalbimiz iyi bak. Seni yanıma gelene kadar bekleyeceğim sevdiğim HOŞÇAKAL’
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: ÖLÜMSÜZ AŞK ÖLÜMSÜZ AŞK Icon_minitimeC.tesi 14 Mart 2009, 14:04

ELİNE SAĞLIK

ÖLÜMSÜZ AŞK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası