Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
komik sözler Vote_lcapkomik sözler Voting_barkomik sözler Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

komik sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: komik sözler komik sözler Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 17:09

Ilk seferde kazanamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan
hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.

- Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?

- Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan
kazansin!..

- Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve
farkinda degilsin demektir.

- Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu
karistiriyor

- Mütevazi olun.Ben mükemmelligimi buna borçluyum

- Sayin abone... Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen
baska istikamete dogru telefon ediniz

- Herkes saçiyla oynarken, o favorisiyle oynuyordu. O bir radiKEL

- Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı!

- Kadin hakki diye birsey olmaz. Hakki erkek ismi...

- Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim!

- Ilahi Azrail sen adami öldürürsün

- Iki tür insan vardir: Iki tür insan vardir. diyenler ve demeyenler.

- Insanlar üçe ayrilir: Saymasini bilenler, Saymasini bilmeyenler

- 1959 yilinda içilen kahvelerin hatiri dolmustur, duyurulur!

- Bilmemek ayip degil, Yeter ki çaktirma...

- Sizde bit sampuani var mi? Kirlendi hayvanciklar.

- Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli
oluyor...

- Abi beni niye anlamiyon. Sende idrak yollari enfeksiyonu mu var?

- Ölüm korkusu sürekli degil mezarda biten geçici bir duygu

- Siddete karsi savas açin! Siddet yanlilarini kursunlayin

- Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz?... O zaman aya gidin.

- Besbinkere söyledim abartmayi birak

- Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.

- Eger turist sezonundaysak neden onlari avlayamiyoruz?

- Bir seyleri hatirlayamama ihtimaliniz seye baglidir, seye, hmmmm,
kahretsin!

- Bu tüp bebek hatali; Hep gaz kaçiriyor...

- Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!

- Bir fil elektrik direginden daha yüksege ziplayabilir mi? Elektrik diregi ziplayamaz ki!..

- Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong

- Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis.
Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda kuru saçlar için yaziyor!!!

- Temel, Fransa ya gitmis. Tabelada Fransa yaziyomus!! Oda AAA! Burayi da mi Sabanci aldi? demis!

- Adamin biri birgün eczaneye sinek ilaci almaya gitmis ve eczaci ona Sineginizin nesi var acaba? demis.

- Ege bir yunan gölü deeldir. -Ege bir Turk gölü de deeldir. -Binanaleyhh Ege bir göl deeldir.. (Kim söölemis bunu acaba)

- Iki adam muhabbet yapiyormus. Ne muhabbeti demisler, geyik muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler, Ren geyigi demisler. Ne reni
demisler, el fRENi demisler. Ne eli demisler, hanimeli demisler. Ne hanimi demisler, ev hanimi demisler. Ne evi demisler, dag evi demisler. Ne dagi demisler, Agri Dagi demisler. Ne agrisi demisler, bas agrisi demisler. Ne basi demisler, kusbasi demisler. Ne kusu demisler, muhabbet kusu demisler. Ne muhabbeti demisler GEYIK muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler...

- Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi

- Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim

- Ey yükselen yeni nesil... in ulan asagi
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: komik sözler komik sözler Icon_minitimePaz 12 Ekim 2008, 19:59

emeğine sağlık
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: komik sözler komik sözler Icon_minitimeSalı 14 Ekim 2008, 00:30

ELLERİNE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: komik sözler komik sözler Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009, 17:02

öğrencimisin?dersler çok mu bastırıyor?artık yeter mi diyosun...o zaman bitsin bu çile yaz 7800 a gönde nah biter melodisi cebine gelsin:)

günlerdir aynı şeyi düşünüyorum bunu içimde saklamaktan yoruldum artık dayanamıyorum benim hakkımda ne düşüneceğin umrumda deil herşeyi göze alıyorum istersen bir daha görüşmeyiz dayanamayıp soruyorum ltf cvp wer hamam böcekleri gıdıklanır mı

çocuk biraz konuşma özürlüdür, öğretmen tahtaya kedi sütü iç yazar ve çocuğa okumasını söyler çocuk okur tedi tütü it öğretmen azarlar çocuğu birdaha oku der çocuk tekrar okur tedi tütü itöğretmen sinirlenir bağırır düzgün oku şunu derçocuk tekrar okur ama nafile öğretmen bukez döver çocuğu ve oku der çocuğun canına tak etmiştir öfkeyle haykırır ANATİNİ TİTTİİMİN TEDİTİ İTTENE TU TÜTÜ...DER

bir çocuk sınavda birine bakıp eline birşeyler yazıyormuş.sonra o eline yazdıklarını kağıda geçiriyormuş.öğretmeni neyapıyorsun diye sorunca öğrenci elmiden geleni yapıyorum demiş

Hrant Dink öldü hepimiz ermeni olduk,papa öldü hepimiz hristiyan olduk.12askerimiz şehit oldu hepimiz yeniden Türk olduk.Barış Akarsu öldü hepimiz rockçı olduk.Allah Bülent Ersoy\'a uzun ömürler versin:D:D:D:D

kaynana çaydanlık gibidir fokur fokur kaynar,gelin demlik gibidir sinsi sinsi demlenir,oğlan bardak gibidir 1 gelin doldurur 1 kaynana,görümce çay kaşığı gibidir arada 1 gelir ortalığı karıştırır,çocuk şeker gibidir ortalığı tatlandırır,kayınpederde çay tabağı gibidir okkalıca oturur

Bekarlar için düğünlerde yanına gelip seni dürterek sıra sana geldi diyen yaşlılardan sıkıldıysan sende aynısını cenazelerde onlara yap GülümsemeGülümsemeGülümseme

OLAY BİR ÜNİVERSİTEDE PROFESÖR VE BİR ÖĞRENCİ ARASINDA GEÇER ÖĞRENCİ YEMEKHANEDE BOŞ YER BULAMADIĞI İÇİN PROFESÖRÜN YANINA OTURUR PROFESÖR BU DURUMU KABULLENEMEZ VE ÇOCUĞA\"ÖKÜZLERLE KUŞLAR BİR ARADA OTURMAZ\"DER ÖĞRENCİ HİÇ BOZUNTUYA VERMEDEN\"O ZAMAN BEN UÇAYIM\"DİYEREK KALKAR PROFESÖR DURUMU İÇİNE SİNDİREMEYİNCE ÖĞRENCİNİN SINAVDAN KALMASI İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPAR FAKAT ÖĞRENCİ BÜTÜN SORULARI EKSİZSİZ CEVAPLANDIRIR BUNUN ÜZERİNE PROFESÖR SANA BİR SORU SORACAĞIM DER ÇOCUĞA\"YOLDA KARŞINA 2 KESE ÇIKTI BİRİNDE PARA DİĞERİNDE AKIL VAR HANGİSİNİ ALIRDIN\"ÖĞRENCİ\"PARAYI ALIRDIM\"DER PROFESÖR\"BEN AKLI ALIRDIM\" DER ÖĞRENCİ KARŞILIK VERİR\"DOĞALDIR İNSAN NEYE İHTİYAÇ DUYARSA ONU ALIR\"ÇILDIRMAK ÜZERE OLAN PROFESÖR SINAV KAĞIDINA BÜYÜK HARFLERLE ÖKÜZ YAZARAK ÖĞRENCİYE VERİR ODADAN ÇIKAN ÖĞRENCİ BİRKAÇ DAKİKA SONRA GELİR SESLENİR\"HOCAM İMZANIZI ATMIŞSINIZ AMA NOTUM NEREDE?\

zamanın birinde 2 sevgili varmış.çok severlermiş birbirlerini.gel zaman git zaman çocuk askare gitmiş çocuk askerdeyken kız başka birini aşık olmuş bunu mektupla anlatmak zorundaymış ve yazmış sen askerdeyken ben başka birine asık oldum nolur kusura bakma sende olan resmimide bi zahmet bana gönder.bizim asker okumuş mektubu intikam alacak ya bütün taburdaki bölükteki askerlerden ne kadar kız resmi varsa toplamış resimleri mektuba koymuş kusura bakma sen hangisiydin =)

sene bin dokuz yüz çift sıfır.Deden bilmez ama baban belki bilir.Salı günü Cuma namazından çıktık.Atın üstünde yaya harbe gidiyoruz.Çölde kar dizboyu.Karşımda düşman askeri. Çektim kılıcımı iki el ateş ettim.Adamı bacağından vurdum.Benim kolumu alçıya aldılar.Arabada bir damla benzin yok. Son sürat hastaneye gidiyoruz.Neyse o zamanlar elektrik yok mum ışığında tv izliyorduk.Böyle bir olay geçti de başımdan senle paylaşmak istedim.

nickini bile görmek istemiyorum.Oturum açmasan iyi edersin.Mailim sana ağır mı geldi?Bidaha atmam afedersiiin!!!:

Kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun. Dimi yani Sırıtmak:D

Almış eline bir çiçek sevecek sevmeyecek ah koca sersem çiçek nerden bilecekk

Gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline.

HAYATTAKİ 6 GERÇEK: 1.İNSANIN DİLİYLE TÜM DİŞLERİNE DOKUNMASI İMKANSIZDIR. 2.İLK GERÇEĞİ OKUDUKTAN SONRA BÜTÜN APTALLAR BUNU DENERLER. 3.İLK GERÇEK YALANDI. 4.APTAL OLDUĞUNU FARKETTİĞİN İÇİN ŞUANDA GÜLÜSÜYORSUN. 5.ŞİMDİ BUNU HERKESE YOLLAMA DÜŞÜNCESİNDESİN. 6.VE YÜZÜNDE HALA APTAL Bİ GÜLÜMSEME VAR...

Yasınız kaç?
-Vallahi her yıl değişiyor
bende ekleyem dedim

komik sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası