SADECE BURAK BAKSINNNN!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
dileq
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/12/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : sakarya Hobi : müzik dinlemek gezmek alışveriş yapmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: SADECE BURAK BAKSINNNN!! Perş. 10 Ara. 2009, 19:25

[/img] burak seni çokkkkkkkkkkkkkkkkk seviorummmmm sen benim btnmesinnnn hayatımın anlamı aşkımmmm Canım Dacma
dileq
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/12/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : sakarya Hobi : müzik dinlemek gezmek alışveriş yapmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: SADECE BURAK BAKSINNNN!! Perş. 10 Ara. 2009, 19:26

ya inş bu mesajlarımı görüyosundur çok tatlısın btnm benimm aşkımmmmm
EMİNE
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/12/09 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : ÇORUM Hobi : KİTAP OKUMAK VE MÜZİK DİNLEMEK Meslek : ÖĞRENCİ Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: SADECE BURAK BAKSINNNN!! Paz 13 Ara. 2009, 00:38

OYUNCULUKTA ÇOK BAŞARILI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM UMARIM ÖZEL HAYATINDADA ÇOK MUTLU OLUR
Utkucuu
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/07/09 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : evimmden Hobi : çokk! Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: SADECE BURAK BAKSINNNN!! C.tesi 02 Ocak 2010, 23:42

sen benim yaşama sebebimsin..en kıymetlimsin..seni çok seviormmmmm
enola80
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/06/10 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İSTANBUL Hobi : Sadece Burak Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: SADECE BURAK BAKSINNNN!! Ptsi 14 Haz. 2010, 03:06

blue53 demiş ki:
BU MEsajları okudugunu sanmıyorum ama bı yazıyım dedım.senı arıyorum bı haftadır gıttıgım her yerde .ıstanbuldayım sımdı.hafta sonu İZMİRE donecegım.bana ulassan keske cok mutlu olurum ..:p ULASMAYABILIRSINDE TABI SAN KALMIS ..SANA SOYLEMEK ISTEDIIM SEYLER VAR :oops: HOSÇA KAL[i]

BU ARAMALAR BOŞ ARKADAŞLAR SİZE YAKINDA BOMBAYI PATLATICAM GÖRECEKSİNİZ Gülümseme

SADECE BURAK BAKSINNNN!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2