Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Vote_lcapHaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Voting_barHaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Vote_lcapHaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Voting_barHaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeSalı 07 Ekim 2008, 18:55

burak sen benim tek aşkımsın sana inanılmadık bi derrecede hayranım lisede okuyom bilgisayar derslerinde sadece senin resimlerine bakıyom ders bile dinlemiom yani ben sana resmen aşığım seni çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum birgün bilsem şunları okudun vede cvp yazdın varya o gün benim günüm olur........inş bekliyorum seni çok seviyorummmmmmmmmmm
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeÇarş. 08 Ekim 2008, 05:49

hyadımm okadaRR Yakışıklı olunca insann tabikide derse insan kendini veremezz Sırıtmak..!
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 509 Nerden : NeReYe Hobi : kitap okumak qezmek burakkkkkk ve hande =) o asıL hobi... Meslek : öqrenci

MesajKonu: Geri: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 16:10

öle valla ösgecim hiç ders dinlemiyom bu sitedeim resimlerine bakıom
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 17:20

ya sadece bilgisayar dersimi her derste aklımda ne zamandır bu siteye takılıyorum o zamandan beri ders aklımın ucundan bile geçmiyo gerçek aşkı bn burda buldum
imkansız olsa bile :(
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 17:54

rap_hande demiş ki:
ya sadece bilgisayar dersimi her derste aklımda ne zamandır bu siteye takılıyorum o zamandan beri ders aklımın ucundan bile geçmiyo gerçek aşkı bn burda buldum
imkansız olsa bile :(
cnm imkansız die bi şey yoktur sen yeterki hayalet bnm gibi
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeCuma 10 Ekim 2008, 23:06

biliomuSunuz qeçen qün buRağı Rüyamda qöRmüştüüm sevqiLiydik ve Sabah uyaandıımda Sanki geRçektende sevqiLimmiş qibi hisseddim kendimi Rüyanın etkiSinden akşama çıktım ama okadaR qüzeL bi duyquydukii :S
>qnL<brk>
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
>qnL<brk>

Kadın

MesajKonu: Geri: HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............ Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 18:04

ah keşke gerçekte öle olsa sevgilim olsa ama nerde ama yinede ben onu çok seviom

HaYaTıMıN TeK PReNSiiiiiii............

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası