BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2

cEp TeLeFoNu
30%
 30% [ 25 ]
KaLeM
13%
 13% [ 11 ]
VoleYbOL ToPu
12%
 12% [ 10 ]
Bir DeMeT ÇiçeK
9%
 9% [ 7 ]
HiçBirİ
35%
 35% [ 29 ]
Toplam Oylar : 82

Yazar Mesaj
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan

Erkek
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Ptsi 20 Ekim 2008, 23:22

çep telefonu
fenerli.kız
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 02/11/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : izmir Hobi : yok Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Paz 02 Kas. 2008, 16:42

ben bir demet çiçek almak isterdim özelliklede kırmızı gül seni seviyorum anlamına geldiği için
rap_hande
Moderatör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Perş. 06 Kas. 2008, 15:30

araba son model
assena
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/01/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : osmaniye Hobi : tv seyretmek-yazı yazmak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Çarş. 28 Ocak 2009, 19:04

Bu kadar basit şeylere layık değil..o en güzelini hakediyor
en güzel olan şeyi de söyleyemem ( içimde)
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Salı 03 Şub. 2009, 18:45

tlf alırdım
derya06
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 173 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek,resim yapmak Meslek : ögrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Çarş. 04 Şub. 2009, 12:22

bnde kalem alırdımm Gülümseme
mervex16
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/02/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul Hobi : bilgisayar oynamak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Çarş. 04 Şub. 2009, 13:56

cep telefonu çünkü cep telefonlarını çok seviyomuş int. arası yokmuş ama cep telefonları ayda 2 3 kere telefon değiştirirmiş ama bnmkini deiştirmesin
_selin_
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/05/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : Her Yerden Hobi : yok Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Cuma 01 Mayıs 2009, 21:17

tabikide cep telefonu alırdım çünkü burağın en sevdiği eşyası cep telefonu diye.
hatice uysal
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 22/04/09 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : konyadan Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Perş. 28 Mayıs 2009, 13:12

bütün bu hediyeler burak için çok az o bütün bu hediyelerin en iyisine layık ona ne alsam ne yapsam az
damLAxxx
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/12/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : sivas Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Salı 02 Haz. 2009, 22:25

(ben kALEm almak isterdim)

Benimde en çoHk sevdiğim şeylerdeN biriSi kalemdir. $imdiden bir tane ortak yanımız var =)
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SAğYaŞaRa HaNgİ HeDİyeyi aLMaK İstERDiNiz? Cuma 26 Haz. 2009, 13:35

ben;cep telefonu,kalem(ler),voleybol maçı bileti ve yanağına bir öpücük.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2