BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

PeLiN KaRaHaN
20%
 20% [ 30 ]
SiNeM KoBaL
12%
 12% [ 18 ]
HaZaL KaYa
13%
 13% [ 20 ]
HiÇBiri
55%
 55% [ 83 ]
Toplam Oylar : 151

Yazar Mesaj
aslı_burak
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 30/01/09 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbul Hobi : müzik Meslek : öğrenciyim:)) Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Cuma 30 Ocak 2009, 16:41

kimselerle paylaşamam aşkımı ben.armiyle gerçekten sevgililermiş duyunca yıkıldım bittim yaaa...
asel
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : ankara Hobi : kıtap okumak alısverıs yapmak gezmek muzık dınlemek Meslek : ogrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? C.tesi 31 Ocak 2009, 11:51

hıcbırı ben oynamak varken onlara ne gerek varkı canım deme ama bence o ısımlerın hepsı gereksız
asel
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 31/01/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : ankara Hobi : kıtap okumak alısverıs yapmak gezmek muzık dınlemek Meslek : ogrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? C.tesi 31 Ocak 2009, 11:52

armıyle gercektenmı sevgılı hadı canımmmmmmmm atıyosun deme bana nolur abunu bı saka oldugunu sole
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Salı 03 Şub. 2009, 18:36

pelin
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Çarş. 18 Şub. 2009, 17:27

ben bennn bemmm burakımı bir kere görsemdee olablirrr yani dizi ne kiii Dacma
kadriye demiran
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 14/05/09 Mesaj Sayısı : 10 Nerden : edirne Hobi : spor,kızımla vakit geçirmek,bisiklet kullanmak... Meslek : yok Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Çarş. 03 Haz. 2009, 19:45

hiç biri oynamasın ben onun yanına kimseyi yakıştıramıyorum.
ebru_gamzelim
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/06/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : sakarya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Çarş. 10 Haz. 2009, 20:48

pelin karahan
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Kadın
Yaş : 22 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Perş. 18 Haz. 2009, 10:17

hepsi gzller ama Burağımın yanına yakısmıolar onun yanına kimseyi yakıstıramıorum walla ben
!Wisne!
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/07/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : ankara Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? C.tesi 04 Tem. 2009, 21:28

Hiçbiri xD
Bence yine en iyisi armi....
€da'mm
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/11/09 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : ankara Hobi : surf ,eğlenceli aktiviteler ,burak sağyaşarla ilgili yeni şeyler öğrenmek Meslek : öğrenci Kullanıcı profilini gör

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn?? Ptsi 16 Kas. 2009, 15:06

pelin yakısır ama aradaki boy farkı burak manken gibi burak 1.92 iken pelin 1.60 yani görüntü kirliliği bence hazalda onda çok küçük duruo sinem'ide beğenmiorum burak'a çok daha iyileri yakısıo oyüzden cvp veremeyeceğim
Sponsored content

MesajKonu: Geri: BuRaK SağyAŞAr BaşKa Bİ dizİde YeR ALıRsA KıZ ArKaDaŞı Kim oLsUn??

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3