Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Vote_lcapBuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Voting_barBuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Vote_lcapBuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Voting_barBuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

BuRaĞıMa ŞiİR:)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 21:13

bişey deiL aRkadaşLaR bn teşekküR edeRim baktıınız vee beğendiniiz içinn Gülümseme
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Hobi : voleybol,müzik vee burak:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008, 17:17

saoLun hepinise tşkR edRm..Gülümseme
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 22:55

duyqu demiş ki:
B eLki UzAKLaRdAsIn
U LaŞıLmAzImSıN
R üYaMsIn BeLki
A nLaTıLmAzSıN
K albİmSin bELki DuRmAdAn çaRpaRsIn

S eVDAmSıN Sen BeNim
A sla VaZgEçeMeYeCeĞimSin
G özLErİmdeN aKan YAşsIn beNim
Y anLızLığImsIn seN beNiM
A sLA PayLaşAmADıĞım
Ş iMdi beLkİ uZAkLArDasIn
A sLa uLaşamAyaCaĞım
R üyaMsıN sen BEnim,uLaşıLmazImsIn, anLAtıLmazImsın...!

ÇOK GÜZEL OLMUŞTE 2 DÖLÜMDE DÜZENLEME YAPILMASI ŞART
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 23 Ekim 2008, 20:56

smg_burak demiş ki:
yoo

bişey demiCem beenmeyende oLuR tabii .. !
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 21:07

ben beyenmiyorum demedim 2 bölümde düzeltme olursa daha güzel olur
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 22:39

bn zaten smg_buraka demiştim Cnm Gülümseme
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 00:19

deLi.qirL demiş ki:
bn zaten smg_buraka demiştim Cnm Gülümseme

OK ANLADIM
£M£L
Yeni Üye
Yeni Üye
£M£L

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 24/10/08 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : İstanbul Hobi : sinema, kitap okumak , gezmek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 13:34

Şiir çook güzel olmuş...
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 18:42

çok güzl
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 23:01

YORUM YAPANIN ŞİRİ YAZANIN HERKESİN ELİNE SAĞLIK
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Hobi : voleybol,müzik vee burak:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 17:45

saoL cnm ...beğenmeyende olabiLir herksin kndi zevki ama onlarada tşkr edrm en azndn baktıkları için..Gülümseme
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 27 Ekim 2008, 17:46

DJ_TEHLİKE
2.bölümde ne gibi deişiklik yapabilrim bi fikrin varsa söleyeblrsn
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 12:34

şiirler güzel ama deli girl senmi yazdın gerçekten kıskandım felannn Sırıtmak:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Sırıtmak:D
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 19:07

bnmde bir sürü burak'a şiirim vvar
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 14:37

hande yaa profile nasıl resim koyuyorsun
burak_beyza
Yeni Üye
Yeni Üye
burak_beyza

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : bursa Hobi : müzik,ebru yapmak,buz pateni Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 19:36

Karşılıksız olsa da, sen aşkımsın benim.
Belki bir gün bu fikrimden dönerim,
Ama sana dönerim.
Belki ayağımla değil, hayalimle dönerim,
Ama sana dönerim.
Bazen düşünüyorum,
Belki sevgi değil bu,
Sadece bir duygudur.
Hiç karşılık görmeden
Bitecek bir duygudur.
Ama bitmez tek şey var,
Bir gün sevecek diye
Beklenecek bir umut,
İşte bu kadar somut.
Nesini beğendim ki,
Ne gördüm ki ben onda
Diye düşünürken hep
O ateşli gözleri karşıma dikiliyor,
O sakin konuşması,
O gözlerle bakması
Adeta delirtiyor.
Hele gülümsemesi,
Basit bir şey demesi
Aklımda hep büyüyor.
`Belki de hiç sevmedi,
Belki hiç sevmeyecek`
Gibi düşüncelerim
Tam bir yıldır sürüyor.
Aslında çok yalnış bu,
Eğer sen sevmiyorsan,
Sevilmeden sevmeyi,
Severek beklemeyi
İnan ben de istemem.
Sonuçta artık seni
İstesem de beklemem.

benimki nassıl arkadaşlar yaşıma göree lütfenn 12 yaşındayımm
aşkdoktoru
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : kayseri Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 17 Şub. 2009, 18:08

çok güzel
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 20:39

snnKide çok güselmiş cnm...=)
serap
Yeni Üye
Yeni Üye
serap

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/04/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : adana Hobi : şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 12:20

beklediğim o gün seni
umuduma bir güneş olursun diye
ruhumu sende bulurum diye
aşkın kaybettiğini
kumsalda seninle bulurum diye
burak sağyaşar hatırına......
serap
Yeni Üye
Yeni Üye
serap

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/04/09 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : adana Hobi : şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2009, 12:24

beklediğim o gün seni
umuduma bir güneş olursun diye
ruhumu sende bulup maziye gömerim diye
aşkı senle yaşayıp
kadere boyun eğelim diye
BÜŞRA YAVUZ
Yeni Üye
Yeni Üye
BÜŞRA YAVUZ

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 05/04/09 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : malatya Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 10 Nis. 2009, 07:37

dokunmayacağım kadar uzak olabilirsin ama
düşünmeyeceğim kadar asla[/img][/i]
büşra kurtuldu
Yeni Üye
Yeni Üye
büşra kurtuldu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 01/04/09 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : istanbul Hobi : basketbol oynuyorum,sago'mmmm'u dinlemek,dans etmek ve ders çalışırken havuç yemek :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 18:59

melekiz demiş ki:
bnimde çok hoşuma gitttti ya baş harfleri bişiyi oluşturan şiire ne deniodu unuttumda
akrostiş deniyordu arkadaşım
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. 2009, 14:10

emeğine sağLık cnm snnKide çok güzeL oLmş...=)
>>>NiHaL<<<
Isınan Üye
Isınan Üye
>>>NiHaL<<<

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/06/09 Mesaj Sayısı : 85 Nerden : Ankara Hobi : Gitar çalmak Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 02 Tem. 2009, 15:59

arkadaşlar bütün şiirler çok güzel olmuş.ellerinize sağlık.bende hem şiir hem şarkı yazıyorum.
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın

MesajKonu: Geri: BuRaĞıMa ŞiİR:) BuRaĞıMa ŞiİR:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 08 Ağus. 2009, 02:18

ne güzeL nihal =) şiir yazmak çok rahatlatıo insanı ya x)

BuRaĞıMa ŞiİR:)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2