Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
toştan yeni nicklerrrrrr Vote_lcaptoştan yeni nicklerrrrrr Voting_bartoştan yeni nicklerrrrrr Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
toştan yeni nicklerrrrrr Vote_lcaptoştan yeni nicklerrrrrr Voting_bartoştan yeni nicklerrrrrr Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

toştan yeni nicklerrrrrr

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
tos1907
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : hatay Hobi : okçuluk Meslek : öğrenci

MesajKonu: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 21:28

Yeni başlangıçlar arıyor ruhum... Dikkat et bir gün seni de silebilirim.. Sorma bana " beni de mi?" diye? sağım soLum bir siyasette bellidir, insana karşı bir öyle bir böyleyimdir :roll:

Yoksun, Yokum, Yokuz
Bitti ... :(

anLadım Kızım..
Sende İmaLat hatası Var . :joker:

Yalnızlık her zaman onarmıyor insanı :|

coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

-Ben ne erkekler gördüm….Gül gül öLdüm Sırıtmak

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk :cheers:

SeytaNa SöLicEm ArtIk $u TüyüNÜ bEnDeN AlSIN :king:

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!! :geek:

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim!! :tongue:

DerT oLmaz..çekip kapıyı çıkabiLirsn..Ben böyLeyim.. gerçekten sevmiyorsan bıkaBilirsn!! 8)

ßizde DoStLuk nedir ßiLirmiSin _? NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu can Senin.. yOLun SOnu uCurumSa dUr ! iLk adıM ßeniM !!

[color=yellow]Deniz DeğiLki Yüreğim..Öfkesini Kayalara Vursun. :scratch:

Elimde Artik Herşey Siliyorum Dünü. Lanet Ediyorum Geçmişe Yaşıyorum ßugünü. :cheers:

KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN… Shock:

KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar .. :bounce: :

a$k’a ßaßa Dedik , ßizi Yetim ßIraktI.! :confused:

Beterin beteri vardır.Iyilik et,sana kârdır .! BütüN dünya senin ølsa unutma yerin mezardır !

haL vé haRéketLeriNe kenDin kaRaR veR basKaLaRınıN seNi yÖneLtmesiNe iziN veRme. ;)

Hic kimSe duYmaK isTemeyenLeR kaDaR saqıR oLamaz. :evil:

iNsaN heR zamaN kaHramaN oLamaz ama heR zamaN iNsaN oLabiLir Dil

bişey yaPmaK isTiyoRsaN avazınıN cıKtıqı kaDaR suSs. :|

Hay Hay..né isteRseN say say..ßenDe seniN asKın Lay Lay.haDy oqLm yaLLaH saNa by by. :afro:

miLLet aSık oLuyo snRa aLkoLik beN kenDime aSıqım üsteLik pLatOniq :heart:

GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm. :lol:

Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLecek yüRek ? :(

GüLüşLer yaLan artık SevdaLar DµmÀn aLtı sigaramıñ uCuñda YakıCam Bu aŞkı ! Çak KİBRİTİ Gör DUMANI .!
:tongue:
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 12:33

saol güzeller ellerine sağlık
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 17:30

saol Sırıtmak
duyqu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
duyqu

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 205 Nerden : Hobi : voleybol,müzik vee burak:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 12:02

Saol Gülümseme EliNE SaĞlık Cnm
melanqoli(:
Isınan Üye
Isınan Üye
melanqoli(:

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 107 Nerden : istanbul Hobi : eğlenjeli olan herşey :) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePtsi 08 Eyl. 2008, 21:57

eline salıq tşk(:
eLo$$
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
eLo$$

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 154 Nerden : Hobi : ''----'' Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 12:34

ellerine saqlıkk cnmm..=)
ßurak-£lif
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
ßurak-£lif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 253 Nerden : Bnde biLmiom ki... Hobi : Msn:) Müzik dinLemek, Kitap okumak, tesT çöZmeK vs... Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 13:26

saoLLLL...
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 19:04

güzelmiş saol
burju
Yeni Üye
Yeni Üye
burju

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : ordan burdan=) Hobi : kucuk kadınları izlemek Meslek : öğrenci=)

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2008, 18:18

cok sağol beğendım yanii:d
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeCuma 26 Eyl. 2008, 20:28

Ben ne erkekler gördüm….Gül gül öLdüm

koptum burda yaa
elif:)
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
elif:)

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 180 Nerden : Hobi : müzilk dinlemek şiir yazmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. 2008, 16:08

saol cnm
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 18:04

mmm...iyimiş sağoL...
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 17:27

ßizde DoStLuk nedir ßiLirmiSin _? NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu can Senin.. yOLun SOnu uCurumSa dUr ! iLk adıM ßeniM !!
bu süpermiş saol
BuraK'M'etaL
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
BuraK'M'etaL

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/02/09 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : pLüton... Hobi : müziK... Meslek : student...

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePtsi 16 Şub. 2009, 17:10

bişey yaPmaK isTiyoRsaN avazınıN cıKtıqı kaDaR suSs. :|
bu çok anLamLı sağoL...
aşkım_burakkk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
aşkım_burakkk

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/02/09 Mesaj Sayısı : 220 Nerden : antalya Hobi : eğlencee müzik burak burak burakkkkkkk Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009, 13:21

Alkış Alkış Alkış Alkış :F
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimePtsi 23 Şub. 2009, 19:28

süperler tşk ederim devamını beklicem
ckale
Yeni Üye
Yeni Üye
ckale

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/08/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : çanakkale Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: toştan yeni nicklerrrrrr toştan yeni nicklerrrrrr Icon_minitimeSalı 11 Ağus. 2009, 13:09

YokLuqumun hissediLmediqi yere varLıqım neden qitsin ??

kim aLdıySa akLını qitte hawanı ona at

ßi Préns ßuLcam Ama Hér Zaman KraL ßaßam OLucak

Kac déFa attırdınky kaLßimi 1déFada durdurasın

amacın ne güzeLim ? öküz gibi bakmakLa tren durmaz ki

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

ba$ım önde bu araLar ,suçLu oLduqumdan deiL görmeye deqer qüseL bi$ey kaLmadıqından

ѕєηι вιя кєяє öρѕєм ιкιηιη нαтяı кαℓıя∂ı , ιкι кєяє öρєуιм ∂єѕєм üçüη вσуηυ вüкüк

Hiç qimse vazqeçiLmez deqiLdir
önemLi oLan vaZqeçebiLmekTir (!)

senin ne oLduqun önemLi deqiL sonucta qözLerimin sana baktıqı kadarsın ..

[/b]

toştan yeni nicklerrrrrr

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası