Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Fulya Zenginer Röportajı Vote_lcapFulya Zenginer Röportajı Voting_barFulya Zenginer Röportajı Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Fulya Zenginer Röportajı Vote_lcapFulya Zenginer Röportajı Voting_barFulya Zenginer Röportajı Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Fulya Zenginer Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 11:34

Hırslı ve güzel
Fulya Zenginer’i “İki Aile” dizisinin havalı ve kibirli Eda’sı olarak tanıdık.
Fulya Zenginer’i “İki Aile” dizisinin havalı ve kibirli Eda’sı olarak tanıdık. Şimdilerde ise “Küçük Kadınlar” dizisinin başrol oyuncularından biri… Henüz 18’inde olan Zenginer, hakkında merak edilenleri D Smart dergisine anlattı.

Oyunculuk için 18 yaş erken değil mi?
- Klasik olacak ama küçüklüğümden beri çok istiyordum. Ama annem “Liseyi bitirmeden olmaz” diyordu. Lise bitince, annemle birlikte bir ajansa yazıldım. Ayrıca kısa süreliğine tiyatro eğitimi aldım. Ayrıca yazmayı çok seviyorum. İleride yazar olmak istiyorum.

Yazar olmak için herhangi bir çabanız var mı?
- Boş zamanlarımda öykü yazıyorum. Bunları senaryoya çevireceğim. Eğer olursa, senaristlik bile düşünüyorum.

“Küçük Kadınlar” dizisinde başrol oynuyorsunuz. İzleyiciden gelen tepkiler nasıl?
- Bizimkisi her kesime hitap edecek bir dizi. Çünkü gerçek hayatla bağdaşan pek çok şey var. Hüznü ve mutluluğu anlatıyor. Maddi ve manevi mücadele vererek yaşamaya çalışan beş kız kardeş var. Hiçbir kötülüğe bulaşmadan hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlar. Ben, evin üç numaralı kızı olan Yeliz’i oynuyorum. Bulunduğu konumu hazmedemeyen biri. Zengin insanlara özeniyor. Kendini çok önemseyen, eğlenceli ve enerjik bir kız.

Bu diziye nasıl dáhil oldunuz?
- “İki Aile” dizisinin prodüksiyon şirketi, bu diziyle de uğraşıyordu. Bana teklif sundular. Ben de hemen annemle konuştum. Annem çok beğendi projeyi. O da onay verince kabul ettim. Aslında bu dizinin yeri çok başka bende. Çünkü beni görüşmeye çağırdıklarında, annem by-pass ameliyatı olmuştu. Onunla hastanede kalıyordum. Hatta annemi o halde bırakmak istemedim. Ama oradaki diğer hastaların refakatçileri, “Biz ilgileniriz” deyince hastaneden çıktım, bir fön çektirdim. Uykusuz ve yorgun halimle görüşmelere katıldım.

Şöhret önemli mi sizin için?
- Oyunculuğumun konuşulması benim için çok önemli. Ama bu yorum şöhrete girer mi, girmez mi bilemiyorum.

Oyunculuk yolunda ilerlemeye başladığınız günden beri hayatınızda neler değişti?
- Yaşamımı değiştirecek kadar büyük bir değişim yaşamadım. Daha fazla sorumluluk alıyorum. Bu camiadan çok kişi tanıma fırsatım oldu. Sabahlara kadar süren setlerimiz oluyor. Set bittikten sonra evime gittiğimde çok mutlu oluyorum.

Yüzücü olmayı çok istiyormuşsunuz. Neden bu istek gerçekleşmedi?
- İki yaşından beri yüzüyorum. Dokuz yaşında kulübe yazıldım. Çok severek yüzüyordum. Ama oyunculuk daha baskındı. Daha sonra, Türkiye’de bu isteğimi gerçekleştiremeyeceğimi anladım.

- Çünkü yüzücülük için alan ve imkan sınırlı. Ancak yurtdışında yapabilirdim. Şimdi hobi olarak sürüyor.

“İki Aile” dizisinde Efe, Eda’yı kazanmak için oldukça çaba sarf ediyordu. Fulya da erkekleri peşinden çok koşturur mu?
- Peşimden koşmalarını sevmiyorum. Bana “canım, cicim, aşkım” diye mesaj atmalarından hiç hoşlanmıyorum. Bir kere biri öyle yapmıştı, hemen numaramı değiştirdim!
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 13:29

saoL CAN*ım payLasım icinn
cok qüzeL oLarak qeLmesede qöze qüzeL kız asLında ((:
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 17:13

saol canm
BÜ$R@
Yeni Üye
Yeni Üye
BÜ$R@

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İSTANBUL Hobi : bilgisayar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 15:48

Dizide oynayanların içinde en güzel ve en şirini bence en çok onu seviyorum bide timuçini o da çok şekr..
karanlıklar prensesi
Isınan Üye
Isınan Üye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 124 Nerden : bebeğimin kalbinden Hobi : bebeğimle mesajlaşmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 00:27

of armicimle utkucumu ayırırsa bide of güzelliğine bi diyeceğim yok da aklı beş karış havada ıyyy
AselBelis
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
AselBelis

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 148 Nerden : ANKARA Hobi : nete girmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 01:08

Tatlı,Şeker bi kız ,oyunculuk da iyi,önü açık bence :star:
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 09:58

çok tatlı bir kız
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 14:46

ELİNE SAĞLIK
nrdnbrq
Yeni Üye
Yeni Üye
nrdnbrq

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/02/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : ist Hobi : burağı izlemek gezmek tozmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeSalı 10 Şub. 2009, 18:55

eline sağlık çok saol cnm
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeÇarş. 18 Mart 2009, 22:46

gzl kız allah yolunu açık etsin güzelim
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:34

saol eline sağlık
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:35

Sırıtmak:D
_selin_
Yeni Üye
Yeni Üye
_selin_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/05/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : Her Yerden Hobi : yok Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeCuma 01 Mayıs 2009, 20:04

paylaşım için tşkler.
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer Röportajı Fulya Zenginer Röportajı Icon_minitimeCuma 08 Mayıs 2009, 15:33

teşekkürler......

Fulya Zenginer Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası