Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Evt anılarınızı bekliyoruz Vote_lcapEvt anılarınızı bekliyoruz Voting_barEvt anılarınızı bekliyoruz Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Evt anılarınızı bekliyoruz Vote_lcapEvt anılarınızı bekliyoruz Voting_barEvt anılarınızı bekliyoruz Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Evt anılarınızı bekliyoruz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 10:45

evet arkadaşlar sizinde ilginç anılarınız vardır
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 10:52

evet var ama anLatama yha:D
cerenliselim_aşkım
Isınan Üye
Isınan Üye
cerenliselim_aşkım

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 39 Nerden : Hobi : müzik dinlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 11:48

her anı komık vardır ve utanç olan anılar vardır bnmmde komık anım yok ama utançlı bı anım var ama kusura bakamyın anlatamm
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 13:23

ya ben anlatıyım yani gülemmi bende anlamadım arkadaşımla birlikte ykm ye gitmiştik ve arkadaşımın küçük kardeşide gelmişti simgeydi adı simge nin tuvaleti gelmiş ve soyunma kabinlerine yapmış ykm den nasıl çıkıcağımızı şaşırmışştıkk :(::(GülümsemeGülümsemeGülümseme:(:(Gülümseme:Sırıtmak:D
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimePerş. 16 Ekim 2008, 00:25

rap_hande demiş ki:
ya ben anlatıyım yani gülemmi bende anlamadım arkadaşımla birlikte ykm ye gitmiştik ve arkadaşımın küçük kardeşide gelmişti simgeydi adı simge nin tuvaleti gelmiş ve soyunma kabinlerine yapmış ykm den nasıl çıkıcağımızı şaşırmışştıkk :(::(GülümsemeGülümsemeGülümseme:(:(Gülümseme:Sırıtmak:D

YKM NE OLUYO BU ARADA FELAKETİN ORTASINA DÜŞMÜŞÜNÜZ:D
_eren_feyza_
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
_eren_feyza_

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/01/09 Mesaj Sayısı : 342 Nerden : cennet Hobi : şarkı dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimePtsi 02 Şub. 2009, 14:31

BENİM HİÇYOK
crazy_cilgin95
Isınan Üye
Isınan Üye
crazy_cilgin95

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 96 Nerden : bursa Hobi : müzik Meslek : örenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimePtsi 16 Mart 2009, 19:31

çok kmk olmuş yha sonra simgeye kızdınız mı peki sizi o duruma düşürdüğü için?
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimeSalı 24 Mart 2009, 20:34

gerçekten çok gzl bir şey oldu bunu sizlere sölmeden edmicem hande soralın kardeşi bederhan la tanıştım yıllar sonra resim öğretmenim hulki demirtaş öğretmenimin bana bu konuda yardım edeceği hiç aklıma gelmezdi bedirhan inegöl anadolu lisesinde son sınıf okuyor ve erk voleybol takımında 4 numaralı formasıyla oynuyor gerçekten burun yapıları çok benziyo ya iyiki dün babamla beraber maça gittim gerçekten çok yakışıklı o anı asla unutmam bu arada rakipleri inegöl imam hatip lisesiydi rakiplerinide yendiler bursada çıkıcaklar maça çok ii biri çok mutluyum hulki hocam sizi çok SEVİYORUM
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Evt anılarınızı bekliyoruz Evt anılarınızı bekliyoruz Icon_minitimePerş. 26 Mart 2009, 19:40

alanyurt kocatepe ilköğretim okulunda oynandı maç çok ii bir insan ya çok da yakışıklı arkadaş olduk bedirhanla

Evt anılarınızı bekliyoruz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası